Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

21 lis 2008, 13:14

Za mna dziś ciężka noc. Mówiłam, że bezbolesne ząbkowanie mamy. Poprawka-mieliśmy. W nocy Kinga nie mogła spać, obudziła się o 12 i marudziła do 3, nie płakała bardzo, więcej sobie leżała, gadała. Widać było, że jest śpiąca, bo oczka jej się zamykały, ale za chwilkę się budziła i chwilkę marudziła. Dopiero po Viburcolu zasnęła. No i dziś widać już porządnie biały ząbek na górze. Dziewczyny jakie macie żele na dziąsełka. Pomagają coś? Bo ja nieobyta w tym temacie-nigdy tego nie potrzebowałam, ale być może będę potrzebować.

Joanna ta pasta do ząbków wygląda tak:
colgate.pl/app/Colgate/PL/OC/Products/ColgateToothpaste/ColgateJunior.cvsp
wejdź sobie w tą zakładkę 0-2

[ Dodano: 2008-11-21, 12:21 ]
asika82 pisze: I sanki drewniane też są tylko czy bedzie na nich jak pojezdzić. A swoją drogą ciekawe jaka będzie zima? Oby snieżna :ico_oczko:

no właśnie moi rodzice chcieli kupic dziewczynom pod choinke sanki, ale dla nas to bez sensu, mieszkamy w takim miejscu w Polsce, gdzie praktycznie nie ma śniegu. W tamtym roku był tylko jeden dzień w którym mozna było pojeździć na sankach. Odkąd pamiętam, zawsze zimą w Poznaniu było cieplej niż w moim rodzinnym mieście. jak jeszcze na studiach byłam, to jeździłam na weekendy do domu dość często i wtedy mogłam poczuć smak zimy, bo w Wielkopolsce to nie bardzo
asika82 pisze:Strasznie wkurzają mnie te świąteczne reklamy i sklepy z bombkami i ozdobami. Kurcze mamy listopad a nie koniec grudnia :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

mnie też to wkurza
asika82 pisze:Dajecie maluchom pić w kubeczku?

ja jeszcze nie dawałam, ale myślę, że już można próbować dawać, taki niekapek sobie kup, my mieliśmy Aventu, fajny była, ale po jakimś czasie jakiś nieszczelny się zrobił, potem mieliśmy NUK (chyba), to z kolei miała miękki ustnik i Ewa go przegryzła :-)

[ Dodano: 2008-11-21, 12:24 ]
Mi się wydaje że Danonki tez można juz dawać, gdzieś słyszałam że od 5 miesiąca nawet

Małgośka, daj znać co z Tosią. ja bym też chyba nie wierzyła w tą teorie z przegrzaniem i wypiekami, 19,5 st to przecież wcale nie duzo
Ostatnio zmieniony 21 lis 2008, 16:45 przez AgaSza, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

21 lis 2008, 13:36

AgaSza, dzięki za link. U nas takiej nie było :(

My mamy Sachol. Ale nim możesz smarować do dwóch razy na dobe nie więcej. Jedyny żel co nam pomaga.

[ Dodano: 2008-11-21, 12:38 ]
AgaSza pisze:Mi się wydaje że Danonki tez można juz dawać, gdzieś słyszałam że od 5 miesiąca nawet

Mi lekarka mówiła że od 6msc. Więc my już też podajemy.

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

21 lis 2008, 15:12

...
Ostatnio zmieniony 28 lut 2009, 23:08 przez malgoska, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

21 lis 2008, 15:45

Joanna24, :ico_sorki: :ico_sorki: dziękuje za radę w sprawie linomagu uźywamy i rzeczywiscie nie ma juz sladu po liszajkach na buzince Franusia. :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
eVe80
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 574
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:22

21 lis 2008, 15:54

Witajcie

Co do danonków to ja nie podawałam jeszcze i nie zamierzam, wolę takie typowe dla maluchów produkty bo mniej cukrów zawierają. Nie zamierzam się spieszyć z niczym a na pewno już ze słodkimi produktami. Igor pije mleczko, dostaje codziennie deserek więc słodyczy mu starczy.

AgaSza pisze:asika82 napisał/a:

Strasznie wkurzają mnie te świąteczne reklamy i sklepy z bombkami i ozdobami. Kurcze mamy listopad a nie koniec grudnia

a w tamtym roku to kiedy choiknę ubrałaś? hehehehe bo coś mi się przypomina, że miałaś ją długo przed Świętami.

AgaSza pisze:asika82 napisał/a:
Dajecie maluchom pić w kubeczku?


ja jeszcze nie dawałam

ja próbowałam raz, ale Igor jest za wygodny. Jak mu coś za szybko leci to nie chce jeść. Tak samo jest ze smoczkami do kaszek, szybciej leci i on mi ten smoczek wypluwa.

AgaSza pisze:Dziewczyny jakie macie żele na dziąsełka

Ja mam bobodent ale nie wiem czy pomaga, bo Igor bezzębny jest jeszcze :-D :-D

Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

21 lis 2008, 16:22

Joanna24, :ico_sorki: :ico_sorki: dziękuje za radę w sprawie linomagu uźywamy i rzeczywiscie nie ma juz sladu po liszajkach na buzince Franusia. :ico_brawa_01:

Nie ma za co! Fajnie że małemu pomaga.

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

21 lis 2008, 16:37

eVe80 pisze:a w tamtym roku to kiedy choiknę ubrałaś
hahahah racja Eve hahaha. Sama ie wiem dlaczego tak wczesnie, chyba,że sama w domu siedziałam i z braku zajecia. Teraz wcale jeszcze o tym nie myslę.

Nasza Kamila ma ospę :ico_zly: Antek codziennie się z nią bawił, na razie nie ma jeszcze krostek ale ciekawa jestem czy zachoruje.

Chwalę się ząbkami. W sumie i nie tylko :-)

Obrazek


Obrazek

Awatar użytkownika
eVe80
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 574
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:22

21 lis 2008, 16:46

Antoś piękne ząbki :-D :-D :-D
a u nas w pyszczoszku pustki jeszcze :ico_haha_01:

Jakie Antoś ma długie włoski - grzywkę. Śliczny chłopczyk.

oo a moje dziecko bawi się w macie za mną, posadziłam go a on teraz na brzuszku leży ???????
Chyba się przewrócił i na brzuch przekręcił no ale nie zamarudził nawet :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

21 lis 2008, 16:47

Witam
Bardzo proszę o nie zamieszczanie na forum aktywnych linków. Zgodnie z regulaminem forum można je tylko zamieszczać bez http://
Z góry dziękujemy za przestrzeganie regulaminu.
pozdrawiam

Awatar użytkownika
eVe80
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 574
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:22

21 lis 2008, 16:50

asika82 widzę, że na podłodze masz panele bambusowe, tak?? Ja mam takie w kuchni ale troszkę ciemniejsze.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość