Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

13 wrz 2011, 13:37

jaka błoga cisza bez tego jego marudzenia :ico_oczko:
on odpoczywa i ty od razu :-D

idę sobie chyba zupkę zjem bo coś głodna jestem :ico_oczko:
pranie już drugie się kończy a ja jeszcze pierwszego nie powiesiłam :ico_noniewiem:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

13 wrz 2011, 13:52

Aniu, smacznego. Ja mam dzisiaj wołowinę duszoną z jabłkami-właśnie się dusi.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

13 wrz 2011, 13:53

Aniu, smacznego.
dziękuję :ico_oczko:
wołowinę duszoną z jabłkami
nigdy nie jadłam tak zrobionej :ico_sorki: podaj przepisik :ico_oczko:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

13 wrz 2011, 14:01

Przez te zęby dzisiaj strasznie marudzi i sam nie wie czego chce.
u nas tak jest od kilku dni :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

13 wrz 2011, 14:38

wtedy mialam na mysli to, ze sama musialam jechac do przedszkola
a ja myślałam, że do mamy :ico_oczko:
ile mleka ci idzie na tydzień? tzn puszka
my mamy pepti, on jest w mniejszych puszkach po 450g i zazwyczaj 2 takie puszki na ok 6-7 dni. A o wyjeździe myślimy do Hiszpanii, bo stosunkowo blisko.
Naszemu koledze też tak skarbówka konto zablokowała i jedyny przelew jaki mógł zrobić to do skarbówki.
no tylko my teraz zostaliśmy bez grosza :ico_noniewiem: cała kasa na koncie i w dodatku gaz nam się skończył :ico_olaboga:
Sprawdź sobie czy masz euro aptekę(na ich stronie) bo tam mleko jest najtańsze-pepit 1 po 9,9, a 2 po 7,90, pozostałe mleka też mają taniej.
u nas w aptece stylowej jest jeszcze tańsze za 4 puszki zapłaciłam ostatnio 30zł, czyli 7,50zł za puchę
Przez te zęby dzisiaj strasznie marudzi i sam nie wie czego chce.
biedaczek :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

13 wrz 2011, 15:32

Hejka!
Wpadłam do domu nakarmić moje dziecię i idę spowrotem , bo pogoda piękna i trzeba korzystać póki nie pada.... a jesień zbliża się wielkimi krokami...

U nas dzisiaj dzień prawie bez snu, coś czuję, że popołudniu będzie wielkie marudzenie :ico_sorki:
Ząbki też się jeszcze nie przebiły, a dziąsełka spuchnięte coraz mocniej :ico_sorki:

Markotka, mój mąż też nigdy mandatów nie płaci :ico_noniewiem: Twierdzi, że sami sobie zabiorą, bo zawsze z rozliczenia rocznego mu odciągają. Aż się teraz boję, żeby nam nie zablokowali konta :ico_sorki: A ja z gotówką też raczej nie chodzę...
Maksiowi nic po kalafiorku nie było :ico_sorki: chyba bym zabiła gdyby go brzuszek bolał.

Aniu, to Milenka żarłoczek mały. Ciekawa jestem ile Maksio wypija, niestety na piersi tego nie wiem.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

13 wrz 2011, 16:49

hej

ja tak na szybko, bo fatalne się czuję :ico_chory: , głowa mi pęka i z nosa leci :ico_olaboga: , do tego nocka fatalna, Liwia zrobiła sobie 2h przerwę w spaniu :ico_szoking: :ico_szoking: , Pola też przychodzila parę razy, także padnięta jestem :ico_sorki:

Sory, ze tak o sobie, ale ide sie polozyć, bo Pola poszła do babci, a Liwia zasnęła

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

13 wrz 2011, 18:44

trzeba korzystać póki nie pada.... a jesień zbliża się wielkimi krokami...
no tak, jak zaczną się deszczowe dni, to ze spacerami będzie kiepsko :ico_noniewiem:
A ja z gotówką też raczej nie chodzę...
to tak jak ja, mam zawsze tylko parę groszy, a tak to wszystko na koncie jest i płacę kartą, no i teraz jesteśmy ugotowani totalnie :ico_noniewiem:
bo fatalne się czuję
zdrówka :ico_sorki: mnie też coś dzisiaj głowa boli, właśnie sobie kawę zrobiłam :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

13 wrz 2011, 20:14

NOWA, zdrówka!! Kuruj się kochana
to tak jak ja, mam zawsze tylko parę groszy, a tak to wszystko na koncie jest i płacę kartą, no i teraz jesteśmy ugotowani totalnie :ico_noniewiem:
I co teraz zrobicie? Duży ten mandat? Ja już kazałam mojemu K pojechać do skarbówki i dowiedzieć się czy czasem z czymś nie zalega, a założę się, że jakiś mandacik tam widnieje

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

13 wrz 2011, 20:24

my mamy pepti, on jest w mniejszych puszkach po 450g i zazwyczaj 2 takie puszki na ok 6-7 dni.
to ja mam 2 puszki na ponad tydzień :ico_noniewiem: a jak często Krzysiu je?

NOWA, współczuję :ico_pocieszyciel:
Ciekawa jestem ile Maksio wypija, niestety na piersi tego nie wiem.
tego raczej nie wiesz,ale pewnie zbliżone to jest :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość