Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

18 paź 2011, 15:11

Myszko bardzo Ci dziekuję :ico_sorki: :ico_sorki:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

18 paź 2011, 16:27

;) ale mi sie podoba jak dziewczynka jest na rozowo a chlopiec na niebiesko ubierani.
ale to też zależny w którym rejonie mieszkasz bo np u mnie w olkuszu to właśnie dziewczynki są ubierane na różowo a np na podkarpaciu to już na niebiesko. Jak kiedyś pytałam czemu tak mają na odwrót, to się zdziwili i stwierdzili że my źle ubieramy, bo przecież szaty Maryi były koloru niebieskiego
To prawda H&M strasznie drogi jest :/ :ico_olaboga:
jeżeli lubicie kupowac po Ciuchlandach to również tam poszukajcie. moja córcia miała mnóstwo właśnie z H&M i pomimo tego że to były już używane przetrwały dużo dłużej niż te które kupiłam normalnie w sklepie

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

18 paź 2011, 17:37

hej Babeczki... ja się męczę od rana z zoładkiem... chyba mnie rozsadzi za chwile.. ten syrop na zaparcia to bez recepty mozna kupic?? juz nie daje rady...;/ a własnie mam wizyte u gin za 2 tyg. możecie mi powiedziec na czym polega ta przeziernosc?? jak wyglada to badanie..

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

18 paź 2011, 17:39

evvelka, ten syrop bez recepty można kupic :-)

evvelka
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 673
Rejestracja: 20 wrz 2011, 06:34

18 paź 2011, 17:48

kurcze zna sie ktos na prawie konsumenckim?? wpłacilismy zaliczke za sale weselna na lipiec przyszłego roku ale ze dzidzia ma sie nam urodzic w maju postanowilismy poki co to odłozyc na pozniej. Facet ktoremu wplaciclismy kase nie chce nam jej zwrocic, ma do tego prawo? bo na wielu stronach jest napisane ze jesli jest to zliczka a nie zadatek to musi ja zwrocic a on nie bardzo chce bo jak twierdzi komus juz zapłacił za moje wesele ktore ma sie odbyc za rok...

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

18 paź 2011, 18:23

kurcze zna sie ktos na prawie konsumenckim?? wpłacilismy zaliczke za sale weselna na lipiec przyszłego roku ale ze dzidzia ma sie nam urodzic w maju postanowilismy poki co to odłozyc na pozniej. Facet ktoremu wplaciclismy kase nie chce nam jej zwrocic, ma do tego prawo? bo na wielu stronach jest napisane ze jesli jest to zliczka a nie zadatek to musi ja zwrocic a on nie bardzo chce bo jak twierdzi komus juz zapłacił za moje wesele ktore ma sie odbyc za rok...
spróbujcie sprzedać termin jakiejś innej parze, bo podejrzewam, że facet moze sie uprezć i nie zwrócić;(

monia-80
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 139
Rejestracja: 14 paź 2011, 20:16

18 paź 2011, 18:30

evvelka wszystko zalezy jak macie umowe skonstruowana, generalnie jest jakis okres w ktorym mozna nawet bez podania przyczyny zerwac umowe, ale musisz gdzies sprawdz jak to dokladnie jest. Sa tez umoiwy, ktore mozna podwazyc. Nawet gdy np. przy kasie jest napis po odejsciu od kasy reklamacji nie przyjmujemy to ejst to niezgodne z prawem i mamy prawo towar reklamowac. Jeszcze ejst cos takiego jak niezgodnosc towaru z umowa i wtedyu musza oddac pieniadze. Ale to tak ogolnie cos na ten temat.

Narazie nie wiem gdzie kupowac ciuszki, w Smyku jeszcze drozej niz w H&M a nigdy wczesniej nie zwracalam uwagi gdzie sa sklepy z rzeczami dla dzieci ;) Co do kolorow to w moim regionie Polski i w mojej glowie dziewczynka = rozowy, chlopiec = niebieski ;)

Awatar użytkownika
Gusia90
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 625
Rejestracja: 28 maja 2009, 10:55

18 paź 2011, 18:45

Bry

wysprzatalam pokoj i mam na pare dni spokoj :-) zaraz powiesze pranko i uszykuje na jutro odrazu :ico_oczko:

evvelka, tutaj na forum masz tez porady prawne, moze tam napisz i ktos Wam doradzi no i fakt wszystko od umowy zalezy :ico_noniewiem:

monia-80, polecam Pepco jesli chodzi o zakupy dzieciece za rozsadna cene :ico_oczko: no i widzialam wyprzedaze w 5-10-15 moze tam tez zajrzyl ;)
możecie mi powiedziec na czym polega ta przeziernosc?? jak wyglada to badanie..
lekarz bedzie mierzył fałdke szyjna w celu wykrycia chorob i wad ;) w internecie jak wpiszej to masz duzo odnosnikow do tego :ico_oczko:

dziewczyny brzuszki mega sliczne :ico_brawa_01:

co do ruchow to ja glowie wieczorem pare poczuje :ico_oczko: za to syn odrazu kopal jakbym pilka byla :-D

monia-80
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 139
Rejestracja: 14 paź 2011, 20:16

18 paź 2011, 19:10

Ja jeszcze czekam z zakupami az bede wiedziala czy rozowe czy niebieskie kupowac ;)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

18 paź 2011, 19:23

Ja jeszcze czekam z zakupami az bede wiedziala czy rozowe czy niebieskie kupowac ;)
Osobiście utożsamianie dzieci z danymi kolorami uważam za nie fajne. Tyle jest fajnych i żywych kolorków, że zarówno dziewczynki, jak i chłopcy cudnie się w nich prezentują. Ale każda mama wg swoich upodobań dzieciaki ubierać będzie :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość