nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

21 gru 2011, 15:32

no i załatwiłam nfz :ico_sorki: jutro jadę ubezpieczyć Pzremka i siebie dobrowolnie :ico_sorki: :ico_sorki:
dobrze, że udało Ci się to pozałatwiać, bo inaczej koszty szpitala, operacji i leków były by nie do opisania :ico_olaboga:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

21 gru 2011, 15:34

izuś_85, trzymaj się KOCHANA, oby wszystko posżło jak najlepiej, a to daleko męża maja przewieźć od domu??? będziesz mogła do niego jechac??
Na jakims innym wątku zapytałam własnie co dokłądnie mu dolega i kiedy ma mieć operację, a byłam pewena że tutaj piszę, jejuś ja już wątki myle co chwilę- przepraszam, nie musisz tam odpisywac już, juz doczytałam wszystko tutaj. :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

21 gru 2011, 16:08

izuś_85, trzymaj się KOCHANA, oby wszystko posżło jak najlepiej, a to daleko męża maja przewieźć od domu??? będziesz mogła do niego jechac??
ach, no nie wiem czy bardzo daleko bo to pojęcie względne
teraz jest w naszym miejskim szpitalu
a do Zabrza dojade autobusem, troche trzeba bedzie jechać
no ale do specjalistów trafi :ico_sorki: niektórzy po 300km jadą na takie leczenie :ico_sorki: ja mam to szczescie, ze mieszkam w duzej Aglomeracji :ico_sorki: Katowice, Zabrze, Gliwice, Chorzów, Sosnowiec, Bytom :ico_sorki: wszędzie blisko :ico_sorki:
mamy tu na Ślasku dosc duze skupienie takich specjalistycznych placówek :ico_sorki:

no ubezpieczenie to pikuś, mógł tez sie ubezpieczyć od Natalii, jest jej opiekunem prawnym wiec ma prawo korzystać z jej ubezpieczenia, ale to już wiecej kombinowania jest, wole zapłącić składkę dobrowolną 300zł :ico_sorki: ciocia moja posłałą mi na to pieniądze :ico_sorki: więc mam lżej :ico_sorki:

zastanawiam sie tylko co bedzie dalej :ico_noniewiem: trzymajcie kciuki mocno kochane :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

21 gru 2011, 17:02

witam po południowo

ja z kawusia bo pogoda mnie usypia, śnieg u na spada :ico_olaboga:ja już wróciłam od kosmetyczki i paluchy zrobione :ico_wstydzioch:
Iza je mleczko i może zaśnie bo dziś ma dzień na spanie :ico_sorki: aaa izuś krem do pupy REWELACJA :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: dziękuję za niego :ico_sorki: :ico_sorki:
ja mam to szczescie, ze mieszkam w duzej Aglomeracji
faktycznie u Was tam jest dużo specjalistycznych klinik i trzymam nadal kciuki a wieczorami modlę sie za Was :ico_sorki:

Kod: Zaznacz cały

Orientujecie się ile dziecko 4-5miesięczne powinno spać?
W miarę jak dziecko rośnie, potrzebuje mniej snu. W wieku 2-6 mc, większość niemowląt potrzebuje od 14 -1 5 godzin snu na dobę, z czego potrafi przespać w nocy od 10 - 12 godzin z przerwami na karmienie. Jeśli jest karmione naturalnie budzi się częściej, a przerwa między karmieniem nocnym nie może być dłuższa niż 3,5 - 4 godziny. Jeśli jest karmione mlekiem modyfikowanym przerwa ta może osiągnąć nawet 7-8 godzin co daje możliwość rodzicom dłuższego odpoczynku. Jedna lub 2 drzemki w ciągu dnia są ciągle normalne.

źródło internet dlanoworodka

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

21 gru 2011, 17:07

Dziewczyny to u Was na wątku widziałam przepis na ciasto Shrek ?
Prosze o namiar albo przepis :ico_sorki:

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

21 gru 2011, 17:33


moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

21 gru 2011, 17:45

módlcie się o niego :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
ciarki przechodzą :ico_olaboga:

trzymam mocno kciuki... wierzę że będzie dobrze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

21 gru 2011, 18:27

ubrałam choinkę dzieciom, młody sie przyglądał :ico_noniewiem: Maja spała, a jak wstała to zrobiłą taaaakie oczy :ico_szoking: heh :ico_oczko:

jak Natalka wróci do domu to jeszcze pójde do Przemka :ico_sorki:
weszłam zobaczyć jak do niego dojade w razie gdyby tam został :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

21 gru 2011, 22:02

Dobry wieczór :-)

izuś_85, to dobrze,że przewożą Przemka do tej kliniki.
Może oni jeszcze znajdą jakąś alternatywę :ico_noniewiem:
Będzie dobrze, będzie dobrze...
I faktycznie nie masz bardzo daleko do niego.
Kurde, mnie to oczko operowali we Wrocławiu, a z Tarnowa to daaaaleeeko. Tyle dobrze,że nie byłam bardzo długo w tej klinice.

Kurde, ja to się muszę zabrać za jakieś porządki jutro, bo z kurzem spędzimy święta :-D

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

21 gru 2011, 22:55

jula81, ja sobie odpuściłam ten test glukozowy.
Wyniki mam dobre, bo mierzę czasem glukometrem, np. kontrolnie cały dzień po wszytkich posiłkach.
kwiatunio, a TY sprawdzałaś cukier po porodzie?
Ja niestety nie mogę sobie odpuścić, gdyż było podejrzenie cukrzycy normalnej, a nie ciążowej :ico_placzek:. Inaczej pewnie dałabym sobie spokój.
Mierze sobie czasem glukometrem i po posiłkach OK, ale na czczo różnie bywa :ico_noniewiem: .

No właśnie Kwiatunio, a Twoje cukry jak?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość