Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

11 cze 2012, 21:42

Gabi, 2h w jedną stronę i będziesz na spotkaniu :-D fajnie że Ci się zakupy udały :ico_brawa_01:

Miałam dzisiaj powystawiac na allegro rzeczy ale jakoś nie mam natchnienia.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

11 cze 2012, 21:43

2h w jedną stronę i będziesz na spotkaniu
Mialamo tez to pisac :-D :-D

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

11 cze 2012, 22:05

Gabi, moj D. ciezarowka jedzie 2h 20min, ktora max 80km/h śmiga. Także osobówką szybciej :-)

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

12 cze 2012, 08:23

hej

dziewczyny ja już nie wiem co jest :ico_olaboga: Lena w nocy miała wysoką temperaturę i kompletni nie wiem dlaczego ,czy to jakieś powikłania po tym zapaleniu ucha ,zęby czy coś poważniejszego :ico_placzek: .Na szczęście temperatura łatwa do zbicia bo po lekach spadła i jak na razie nie wróciła ,zobaczymy później. :ico_sorki:


o nie ja też chcę na spotkanko :ico_sorki: , fajnie by było tylko znając mojego pecha to ani kasy ani czasu nie będzie żeby do was podjechać a z moją gromadką to już w ogóle masakra :/

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

12 cze 2012, 09:02

I ja się witam

Jadzia, kurcze może to ząbki :ico_noniewiem:
Gabi, super że już zdrowe jesteście

Borysia nadal coś męczy. W nocy spał bardzo niespokojnie, rano znowu był bardzo marudny. Dałam mu paracetamol i pókico ucina sobie poranną drzemkę. Jutro idziemy na szczepienie to lekarz go obejrzy. Kurcze jak będzie taki marudny to mi go jutro nie zaszczepia.

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

12 cze 2012, 09:12

Kurcze jak będzie taki marudny to mi go jutro nie zaszczepia.
Ale chyba jesli marudzenie bedzie czyms podparte bo tak z powodu samego marudzenia powinni zaszczepic Ci malego. U nas przynajmniej tak robia w przychodni :ico_noniewiem:
Jadzia tez mi sie wydaje, ze to zabki moga jej dokuczac. Probowalas zerkac jej na dziaselka, czy sa rozpulchnione ?
Gabi super ze wyzdrowialyscie :ico_brawa_01:

Ja licze, ze dzisiaj sukienka przyjdzie :ico_noniewiem:
Wypogadza sie wiec wreszie i my na spacer pojdziemy :-)
A z rana juz zaliczylysmy sesje zdjeciowa z Biedronka bo naszla mnie chec :-D

Fajnie jakby sie dalo spotkac z wszystkimi dziewczynami ale chyba malo to mozliwe zwlaszcza z malymi dziecmi :(

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

12 cze 2012, 09:43

No mi też się wydaje ,że to zębole Maja miała zawsze gorączkę przed ich wyjściem :ico_noniewiem: z lekarzem jeszcze poczekam jak bede widziała ,że się naprawdę źle czuje to z nią podjadę .Na razie ma apetyt ,dobry humor tylko gorączka lekka teraz 37,2 nie wida ,żeby ją coś bolało :ico_noniewiem: A dziąsełka wydaje mi się ,że nie są bardziej spuchnięte niż zwykle ,ale ja tam ciągle zaglądam wiec mogę nie widziec różnicy ,no nie wiem poczekam zobaczę jak się sytuacja rozwinie. :ico_sorki:

A Lena właśnie kupszko ciśnie ,wczoraj nie był wiec może by masakra :ico_oczko: :-D

Aga może u was też zęby idą :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

12 cze 2012, 10:03

jadzia już sama nie wiem czy to zebole czy nie. U Emilii poprostu wyskakiwaly. Bez goraczki, bez marudzenia nawet dziasel nie miala opuchnietych. No nic jutro idziemy na 12.10 to może lekarka cos wypatrzy. Ale widzę że po paracetamolu jest ciut lepszy (tfu tfucoby ie zapeszyc)

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

12 cze 2012, 10:15

Aga26, no właśnie każde dziecko inaczej zęby wita Julce nawet nie wiedziałam ,że zęby wychodzą nawet bardziej marudna nie była wychodziły i już ,Maja z kolei bardzo chorowała miała bardzo wysoką goraczkę która dochodziła do 40` i ogólnie wydawała się poważnie chora przelewała się przez ręce itp. a po dwóch dniach wszystko mijało i nagle wychodził ząb a dziąsła nawet lekko spuchnięte nie były :/ .I teraz przy trzeciej domyślaj się kurde czy to zęby czy cd. infekcji :/

Mam nadzieję ,że u Borysia to też tylko chwilowe :ico_sorki:

agaa22
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1386
Rejestracja: 07 mar 2009, 18:50

12 cze 2012, 12:15

Stawiam za Igi i Laurki 4 miesiące :ico_tort: :ico_tort:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość