Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

18 sie 2007, 20:46

Ja jakoś nie mogę się zmobilizować do ćwiczeń :ico_zly: Nie muszę tracić kilogramów ale chciałabym ujędrnić ciałko :-D

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

18 sie 2007, 20:47

do 13 tygodnia ciązy pracowalam i to dosc intensywnie jak na ciążowy stan, ale wtedy mialam stluczke samochodową i z dnia na dzien z trybu aktywnego musialam przejsc na tryb lenia i to spowodowalo ze duzo przytylam...

chodzac na aerobik da sie schudnac, pod warunkiem ze typy zajec sa odpowiednio dopasowane.

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

18 sie 2007, 21:27

Doris to fajny zawod masz :ico_brawa_01:

My juz wykąpani...mala padla dzis sama ,nawet wieczorneg cyca nie bylo....lezelismy w trojke na lozku i gadalismy z A. o przeprowadzce i innych pierdolach..a Maya sluchala do pewnego momentu ale chyba z nudow zasnęla :-D szkoda ze jak tak bardzo gleboko spi to nie da sie jej nakarmic...zjadlaby przez sen i pospala by dluzej a tak pewnie niedlugo sie rozbudzi :ico_noniewiem:

u nas dzis caly dzien pada...wiec zamiast spacerku byl wypad do tesco...ktory mala przespala oczywiscie :ico_spanko:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

18 sie 2007, 22:06

Gosia to trzymaj się tam juto dzielnie!!! i nie upuść mojego zięcia :-D

KUlka no tak, odpoczywaj póki się da. Tylko pozazdrościć! i oby jak najdłużej Ci się tak udawało, to znajdziesz czas na ten fitnes :ico_oczko:

Doris kochana...zdystansuj się troszkę!!! Słuchaj, jeśli mogę poradzić, to ja kupowałam biustonosz z ales przez internet i wymiar pasuje jak w mordę strzelił, wiec może spróbuj? Chętnie bym Ci pomogła, ale nie da rady...no bo rozmiar rozmiarowi nierówny, bo tak to bym Ci kupiła taki jak mam ja, bo na prawdę świetnie leży, a za 10zł to nie szkoda będzie wyrzucić jak zszarzeje

Glizdunia Twoja mała jest rewelacyjna...moja po kąpieli to od razu na jedzenie czeka i nie ma zmiłuj...

Dziś graliśmy wieczorem w kometkę, ale ubaw...Hanka spała w wózku, ale jak zaczęła się wiercić, to bieg do domu i przygotowania do kąpieli...Na noc znów dostała butlę, wytrąbiła 140 i padła! hehehe...no tyle to by ze mnie nie wydusiła, a tak jestem spokojna, że chociaż raz się porządnie najada. Oby tylko jej posłużyło to mleczko!
I wiecie co.... :ico_wstydzioch: dałam się dziś przekonać mamie...moje przekonania legły w gruzach... :-D i Hania dostała kilka kropelek soku z marchewki... :ico_szoking: ależ jej smakował...A ja to chyba nienormalna jestem :ico_noniewiem: bo zmieniam zdanie jak porąbana :-D

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

18 sie 2007, 22:29

cyba nie spicie jeszcze ?????
Doris co to znaczy odpowiednio dobrane ??

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

18 sie 2007, 23:10

Ja nie śpię...kończyłam prasowanie...już powoli się pakuję na wyjazd, rety, na 3dni góra ciuchów...Nie wiem ile i co zabrać, bo to pierwszy nasz wyjazd na taki czas...Doris help! Ty masz wprawę kobieto!!!

KUlka a Tobie się nudzi nocami? :-D
Bo ja to chyba już powoli zmykam...
dobranoc, pchły na noc...

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

19 sie 2007, 07:15

wstałam o 4.30 ..i juz nie mogłam zasnąć ... :-D sie normalnie denerwuje :ico_szoking: pzanokcie pomalowane, wałki załozeone ..lece :-D

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

19 sie 2007, 07:55

Ano witam wszystkich :ico_haha_01: Synek zrobił mi dziś pobudkę o 6 :ico_olaboga: Troszkę jestem padnięta ale zaraz zaparzę :ico_kawa: i będzie lepiej :-D

Gosia A. nie wiem czy dobrze kojarzę ale masz dzisiaj chrzciny ???

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

19 sie 2007, 10:21

Gosia będzie dobrze!!! nie denerwuj się kochana... :-D na twarz i do roboty!

A my wstaliśmy o 6.30, jedzonko, 1kupa w 2pampersy...i spanie do 9.30! :ico_szoking: potem jedzonko i znów Hanka śpi,a ja lecę jesć śniadanie...
Coś mi młoda ulewać znów zaczęła często... :ico_olaboga: pewnie dlatego za mało przybiera...kurczę, jak nie urok to sraczka...

Lecę, potem zajrzę!miłego dnia, bo u nas...?pogoda jakaś popaprana...

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

19 sie 2007, 10:50

Mój mały na spacerku z ciocią więc ja też amam :-D Smacznego wszystkim :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość