Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

27 sty 2008, 20:27

Nie już nie biorę, mój gin już dawno kazał mi odstawić i ja już kilka razy słyszałam, żeby nie brać za dużo witamin, bo wtedy dzieci duże rosną. Co prawda nie upieram się przy tym, bo pewna nie jestem, ale tak słyszałam, ale na następnej wizycie, zapytam gina, dlaczego kazał mi odstawić witaminy.

Małgorzatko jak możemy zmienić post Bartoszki, b o chciały byśmy uaktualnić dane w tabelce? Bartoszki już tak dawno nie było na forum,. nie wiemy co u niej.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

27 sty 2008, 20:31

spinka Zapytaj lekarza dlaczego, bo przeciez witaminy są potrzebne traz i Tobie i maleństwu! Ja nie mówię, że łykać Bóg wie ile witamin naraz ale jedna kapsułka dobrych witamin na pewno nie zaszkodzi, to moje zdanie.

Co do postu może go zmienić tylko Bartoszka lun administrator ewentualne bo ona założyła ten wątek. Ciekawe co u niej, moze by zapytać na upragnionym maleństwie?

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

27 sty 2008, 20:43

Ale Bartoszka ostatni raz była na tt 03.11.1007! A może ktoś ją tam zna :ico_noniewiem:
A myślałyśmy, że Ty jako moderator możesz nam pomóc :-)

Mi gin na początku kazał brać witaminy i od 2 trymestru kazał odstawić, zapytam teraz.

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

27 sty 2008, 21:50

Hej, ja wpadłam na chwilkę życzyc dobrej nocki, dzis postanowiłam połozyc się wczesniej spac, bo jutro trzeba wcześnie wstac do pracy :ico_olaboga:
Życzę kolorowych snów :-)

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

27 sty 2008, 22:14

spinka pisze:A myślałyśmy, że Ty jako moderator możesz nam pomóc :-)


Ja tylko mogę mogerować swoje forum, bo je założyłam :-D

spinka pisze:Ale Bartoszka ostatni raz była na tt 03.11.1007! A może ktoś ją tam zna :ico_noniewiem:


Znają ją tam znają, pisałaś już tam co u niej? Jak nie to ja zapytam bo tez tam pisłam!

NOWA Dobranoc!

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

28 sty 2008, 10:26

Hej :ico_ciezarowka: witam z rana :-)
U mnie dzionek zaczął sie dość szybko, bo przed 6. Jestem juz w pracy po śniadanku i kawce. Ale rano miałam przeboje :ico_olaboga: . Wstawałam i malowałam się przy świeczkach :-) . Wczoraj wieczorem przez te wiatry wyłączyli prąd w całym domu wiec poszlismy po prostu wczesnie spać, dziś rano wstaję, ciemności straszne, a prądu dalej nie ma. Ubrałam się, wymalowałam, po czym stwierdziłam, że to niemożliwe, żeby tylko u nas prądu nie było skoro u sąsiadów się świeci :ico_szoking: , no i m. wstał, sprawdził, okazało się, że bezpiecznik wypadł :ico_olaboga: :-) :ico_zly: . A było tak romantycznie :ico_haha_02:
W ogóle to nie spałam pewnie od 4, denerwowałam się, żeby nie zaspać (tak ciemno było, że nie mogłam nawet dostrzec, która godzina :ico_olaboga: ). w sumie na razie czuję się dobrze, zobaczymy jak będzie potem.

A co tam u Was słychać, jak Wasze zawartości brzuszków? :-)

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

28 sty 2008, 10:29

Hej u nas weekend minął bardzo przyjemnie tylko za szybko :ico_oczko:
Co do dzidzi to własnie martwię się trochę bo w ogóle nie czuję jej szalenstw, nic. Przedtem też sporadycznie czułam konkretny ruch ale wiedziałam kiedy fik bo w brzuszku wtedy czułam takie przelewanie lekkie i w ogóle a teraz od paru dni nic :ico_olaboga: Jutro idę do ginki ,zbada i zobaczymy co powie. może w koncu serducha posłuchamy, w koncu już dawno powinna to zrobić :ico_zly:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

28 sty 2008, 10:33

spinka pisze:Mi gin na początku kazał brać witaminy i od 2 trymestru kazał odstawić, zapytam teraz


A ja w ogóle witamin nie łykałam, ani teraz nie łykam (nie licząc magnezu i kwasu foliowego), na pewno zapytam gin jak to z tymi witaminami jest.

Małgorzatka pisze:spinka napisał/a:
Ale Bartoszka ostatni raz była na tt 03.11.1007! A może ktoś ją tam zna


To bardzo długo się nie odzywa :ico_szoking: ale fakt, pasowałoby mieć jakiś dostęp, żeby móc uaktualnić tą 1 stronę. A co Ty Małgorzatko w takim razie proponujesz zrobić?

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

28 sty 2008, 10:36

co do witamin to zdania lekarzy sa bardzo podzielone, zależy na jakigo się trafi. Moja kazała tylko kw. foliowy i żelazo no a ja tylko folik biorę bo żelao nie wchodziło (a razej wychodziło szybciej niż wezło i to tą sama droga :ico_oczko: ) . Ja pilnuję się żeby zjeść dość często płatki śniadaniowe witaminizowane, kakao się napić też wzbogacane, zawsze o coś, nie? :ico_oczko:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

28 sty 2008, 10:36

Marta26 pisze:Co do dzidzi to własnie martwię się trochę bo w ogóle nie czuję jej szalenstw, nic.


Witaj, nie masz się co martwić, to moim zdaniem normalne, ja tez tak miałam, że czasmi parę dni nie czułam nic. Na przykład wczoraj dzidzia była bardzo mało aktywna (nawet wieczorem), ale już dziś rano dała znać. Na pewno dzidzia się rusza, tylko to jest na razie mało wyczuwalne dla Ciebie, zalezy tez jak się ułoży :ico_haha_02:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość