Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

16 lut 2009, 12:20

witam jako pierwsza stawiam :ico_kawa: i :ico_tort:
u nas nocka jak zwykle ale i tak jestem wyspana . mały własnie zasnoł a ja ide sprzątac bo coś po tej niedzieli mam bałagan mój mąz to chyba sprawił :ico_oczko: bawił sie z Antkiem :-D :-D
A co tu tak pusto wy jeszcze spicie :ico_szoking: ja też tak chce :-D :-D

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

16 lut 2009, 12:27

mmarta81 pisze:Adia a Ty karmisz cycem tylko nie? Mleka sztucznego nie dajesz nie? wiec moze te zatwardzenia maly ma bo za malo pijesz wody mi tak polozna mowila tylko to Ci moge doradzic

Martuś ja juz od ponad miecha sama butla chyba z Agusia ci sie pomylilo :ico_haha_01: :ico_haha_01:
mmarta81 pisze:gwiazdki na predramieniu kolorowalam jutro wkleje fote bo teraz mam zaklejone

pochwal sie pochwal ja mam dwa tatu ale nazywam je grzechami mlodosci bo wogle mi sie nie podobaja juz moze kiedys je przerobie ale to raczej w Pl bo tu ceny masakra :ico_olaboga:
mmarta81 pisze:no z tymi 5 min to moze przesadzila je tak okolo 10-15 min ale wiesz wczesniej ona tak po godzinke przy cycu spedzala a teraz nie chce chyba jej juz mamusia tak nie potrzebna

u mnie za to inaczej maly tak dlugo je ze szok i wogle duzo mniej :ico_noniewiem:
zasypia przy butli :ico_noniewiem: w nocy tez tylko troche zje i zasypia wiec od dzis tylko jedna butla pojdzie i jakas herbatka lub cos :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

16 lut 2009, 15:21

adia26 pisze:Martuś ja juz od ponad miecha sama butla chyba z Agusia ci sie pomylilo
no dokladnie mialam napisac Agusia a nie Adia :ico_puknij: debil ze mnie :ico_olaboga:
my po szczepieniu dzis byly az 3 wkucia :ico_placzek: zniosla dzielnie taraz jest na spacerku z siora u nas wiosna doslownie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
agnkel
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 131
Rejestracja: 01 lut 2009, 16:08

16 lut 2009, 16:12

Witajcie
weronika cierpi z powodu ząbku , wprawdzie widać je w dziąsle ale dziś chyba się jeszcze nie przecisną . na noc daje jej panadol ale długo tak to nie pojedziemy bo ile razy można dawać coś przeciw bólowego . chyba zakupie coś na bolesne ząbkowanie tylko boje się że ona będzie to zlizywać albo paluszki tam pchać i zamiast na jej zębach będzie to na jej paluszkach

dziś mamy rocznicę ślubu ale wczoraj my ją obchodziliśmy i oto torcik

Obrazek
Obrazek

na allegro znalazlam 2 krzsełka
http://www.allegro.pl/item556913284_krz ... y_ono.html
jest za 130

http://www.allegro.pl/item555882768_krz ... kazja.html
ten za 100

nie wiem zbytnio który jet lepszy

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

16 lut 2009, 16:38

Witam kochane!!!
agnkelWszystkiego najlepszego!!!!50 lat razem zycze!
martausmialam sie,jak przeczytalamo Twoich gwiazdkach na przedramieniu,bo tydzien temu mowilam Arturowi,ze znow jestem na "glodzie tatuazowym"i chcialabym miec spadajace gwiazdki na karku w kierunku lopatki :ico_haha_01: Co nas tak na gwiazdki wzielo?Moj maz niestety nie moze mi tego zrobic,musze czekac do sierpnia,kiedy pojade do Polski,bo tak jak pisze Adia,tutaj bym sie pozamiatala finansowo :ico_noniewiem:
mmarta81 pisze:zniosla dzielnie taraz jest na spacerku z siora u nas wiosna doslownie
Dzielna ksiezniczka :ico_brawa_01: My po spacerku bo normalnie wiosna na calego 15 stopni i wszystko kwitnie,super :ico_brawa_01:
slonko2008 pisze:u nas nocka jak zwykle ale i tak jestem wyspana
Jak Ty to robisz kochana :ico_sorki: Silna z Ciebie kobitka :ico_sorki:
adia26 pisze:pochwal sie pochwal ja mam dwa tatu ale nazywam je grzechami mlodosci
Ja tez mam 2 ale nie lubie tylko jednego,faktycznie bylam mloda kiedy go robilam :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-02-16, 15:39 ]
aaaaaaaaa stawiam duzego :ico_tort: na 5 miesiecy Natalie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-02-16, 15:42 ]
agnkel pisze:na allegro znalazlam 2 krzsełka
super krzeselka,ja tez kupie na e-bayu,ale dla Natalie jeszcze za wczesnie na krzeselko,na razie karmie w "siedzidelku"czy jak to sie nazywa :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

16 lut 2009, 16:42

Witajcie

agnkel pisze:nie wiem zbytnio który jet lepszy

mi zdecydowanie podoba sie ten pierwszy, jest fajniejszy i kolorowy, bo zielony :-D

My wlasnie wrocilismy ze spacerku, wsadzilam malego dzis w spacerowke i tak mu sie podobalo, bo noc stop sie smial i caky gozinny spacer sie rozgladal i rozmawial, a prawie pod samym domem usnal :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale sama nie wiem moze jeszcze sie wtrzymam, bo u nas niezbyt lezaca tak spacerowka jest, a Eris jeszcze nie siada :ico_noniewiem:

Co do krzeselka to ja juz mam na oku, bo musze kupic, bo moje dziecie przechodzi samego siebie, nie mam juz sily go karmic w bujaczku, sie wierci, kreci, podnosi dupke do gory, ciagle wklada mi raczki w miseczke, albo pcha sliniak do buzki a lbo go oglada :ico_olaboga: stiewrdzialm, ze krzeselko jest konieczne.

To jest jeden model http://cgi.ebay.de/Hochstuhl-Cosmo-Comf ... =72%3A1229

To drugi http://cgi.ebay.de/Super-Hochstuhl-Neue ... =72%3A1229

takie same modele znalazlam tez na allegro, bo te sa z niemeickiego ebaya

[ Dodano: 2009-02-16, 15:46 ]
miszka pisze:aaaaaaaaa stawiam duzego :ico_tort: na 5 miesiecy Natalie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


wszytkiego najlepszego dla Natalci, duzo zdrowka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort:

miszka pisze:super krzeselka,ja tez kupie na e-bayu,ale dla Natalie jeszcze za wczesnie na krzeselko,na razie karmie w "siedzidelku"czy jak to sie nazywa :ico_haha_01:


czemu za wczesnie, sa takie krzeselka co maja trzy pozycje siedziskowe, ja takie wlasnie znalazlam, sa na wpol lezace :ico_haha_01:

[ Dodano: 2009-02-16, 15:47 ]
agnkel, wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy slubi, duzo milosci :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
agnkel
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 131
Rejestracja: 01 lut 2009, 16:08

16 lut 2009, 17:06

na ebay nigdy nie zaglądała i nikt znajomy nie kupował albo nie przyznawał sie
nie wiem jaka jest zasada i jak kupować ?
czy to jest to samo co allegro ??

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

16 lut 2009, 17:08

:-D miszka najlepszego dla nasze pieknej dziewczyny :ico_brawa_01: :ico_tort:
no i dla angel duzo miłosci i cierpliwosci :ico_oczko: ja pisze jedna reka bo mały własnie zanoł jak aniolek
ja tez juz ogladałam foteliki i tez mi sie podoba zielony :-D :-D ale jeszcze nie zdecydowałam aki kupie narazie mysle nad fotelikiem do samochodu i nnie wiem czy kupic taki od 9-18 kg czy od 9 do 36 :ico_olaboga: musze to przemyslec bo skoro musze wydac na to duzo kasy

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

16 lut 2009, 17:12

agnkel pisze:czy to jest to samo co allegro ??


tak to jest to samo, ale jesli moge Ci doradzic to wole allegro od ebaya polskiego, bo na ebayu polskim nie ma za wiele rzeczy, a na allegro jest tego masa.

Wyslalam linki z ebaya niemeickiego, bo ja mieszkam w Niemczech, dziewczyny wiedza :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-02-16, 16:13 ]
slonko2008 pisze:mysle nad fotelikiem do samochodu i nnie wiem czy kupic taki od 9-18 kg czy od 9 do 36 :ico_olaboga: musze to przemyslec bo skoro musze wydac na to duzo kasy


ja tez juz patryzalam i sa one strasznie drogie, i tez nie wiem ktory wybrac, musze tez pomyslec, bo maly nam juz za bardzo nie chce siedziec w tym foteliku,a i tak przed wyjazdem do Polski musze miec ten wiekszy

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

16 lut 2009, 17:19

Pati85 pisze:czemu za wczesnie, sa takie krzeselka co maja trzy pozycje siedziskowe, ja takie wlasnie znalazlam, sa na wpol lezace
a nie wiedzialam,w takim razie tez popatrze :ico_brawa_01:
Pati85 pisze:wszytkiego najlepszego dla Natalci, duzo zdrowka
Dziekujemy!
agnkel pisze:czy to jest to samo co allegro ??
To samo,my po prostu nie mieszkamy w Polsce wiec nie bardzo mozemy na Allegro kupowac,ale jest tez juz polski e-bay,mozesz zajrzec www.ebay.pl ,albo zajrzyj na jakiegokolwiek ebaya czy to uk czy de....
slonko2008 pisze:miszka najlepszego dla nasze pieknej dziewczyny
:ico_sorki: dzieki!!!!

[ Dodano: 2009-02-16, 16:21 ]
Pati85 pisze: bo maly nam juz za bardzo nie chce siedziec w tym foteliku,a i tak przed wyjazdem do Polski musze miec ten wiekszy
o wlasnie,ja tez musze cos znalezc koniecznie :ico_noniewiem:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość