Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

20 lip 2007, 16:53

ja też mam w obwodzie 109cm :ico_brawa_01:

wczoraj rano miałam niezłego pietra już, ponieważ jeszcze w łóżku złapał mnie taki potworny skurcz a zaraz później pogoniło mnie do kibelka :ico_szoking: , a później przez dwie godzinki co 20 minut skurcz- nawet taki bolący....... ale się wyciszyło- pozostał tylko ból brzucha jak przy okresie... :ico_olaboga:

...po tym przygotowaniu moja torba do szpitala jest tak spakowana, że tylko szczoteczka do zębów i karta ciąży i w drogę :-D
a nawet od wczoraj już zaliczka zapłacona i wózek zamówiony :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

20 lip 2007, 16:54

Hej :ico_ciezarowka:
wczoraj u gina było oki. Mały rosnie grzecznie, szyjka troche sie skróciła, ale gin twierdzi, ze 2 tyg jeszcze bym pochodziła, a CC mam za 10 dni, wiec raczej nie ma zagrozenia, ze urodze przed zabiegiem. A ja od 3 tyg nie tyłam, a tu nagle w tydzien przybyło mi ok 2 kg :ico_szoking: Ale gin zauwazył, ze jestem spuchnieta i kazał duzo lezec. Kurde, przy tych upałach kazdy jest spuchniety... :ico_noniewiem:
Mój Rys dalej steka, ale chyba dzis juz było mu troche lepiej. Mam nadzieje, ze mu to przejdzie bo sama nie dam sobie rady ze wszystkim. :ico_olaboga:

Ja mam w pasie (nie wiem czy sie przyznawac) 115 cm :ico_wstydzioch: I ciagle rosnie, bo tydzien temu było 111 :ico_wstydzioch: Rozstepów mam co raz wiecej, ale nie potrafie tego powstrzymac. Smarowałam sie cała ciaze kremami najlepszymi a te paskudy i tak powyłaziły na koniec... :ico_zly:

A z tymi szpitalami to bardzo róznie bywa. Tutaj jest tak, ze jak chcesz miec dzidzie przy sobie przez noc, to Ci ja zostawiaja, a jak nie to nie. Ale po CC zawsze pierwsza nocke dzidzia spedza osobno.

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

20 lip 2007, 16:55

ja rozstępów też nie mam :ico_haha_01: ...póki co :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

20 lip 2007, 16:59

No ja mam w pasie 105cm i tak sobie ostatnio patrzyłam na moje spodnie sprzed ciązy :ico_placzek: normalnie połowa z tego co teraz... ech

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

20 lip 2007, 17:02

a ja mam cały czas wrażenie, że za mało "gruba" jestem, mam za mały brzuch itp :ico_olaboga: ..... chociaż tak naprawdę +20Kg- ale jakoś tego nie czuję :-D , kurcze może już mi tak zostanie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

20 lip 2007, 17:12

Ja mam 15 + :ico_wstydzioch: A jeszcze do niedawna było 13...
Aga, to Cię nieźle wystraszyło... A jaki wózeczek zamówiliście?

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

20 lip 2007, 17:52

wózeczek wybraliśmy taki
http://www.chicco.pl/index.php?p0=2&p1=9&p2=47&o=592

wisienka super masz, że wiesz kiedy dokładnie przytulisz malenstwo... my już nie możemy się doczekać, choć wpadłam wczoraj w lekką panikę- to jak się wyciszyło to się rozczarowałam :ico_placzek: że jeszcze nie....

[ Dodano: 2007-07-20, 17:53 ]
a wiecie, że nigdy nie podobał mi się czerwony wózek......hehe :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-07-20, 17:57 ]
jak bylismy wczoraj z mężem w wielkim sklepie - wszystko dla bobasów- to wręcz nic nie pozwalał mi dotykać, tylko sam...... latał jak opętany z takim błyskiem w oku........ czuję, że znowu przesadzi z zakupami :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

20 lip 2007, 18:08

ja doslownie tydzień przed dowiedzeniem sie ze jestem w ciąży kupilam sobie spodnie które maja 70 cm w pasie :-D a teraz 109 :ico_szoking: sporo :-D a kilogramow dodatkowych mam 18 :-D
Aga ja bym pewnie tak spanikowala ze juz bym w szpitalu siedziala :-D
my wozka niestety jeszcze nie kupilismy bo mąż ciągle dlugo pracuje a ja staram sie jak najwiecej leżec żeby do wtorku wytrzymać żeby sie obronic :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

20 lip 2007, 18:13

A ja wczoraj w koncu splacilam karte kredytowa, zeby wózek zamówic. :ico_haha_01: Ciagle nie wiem jaki kolr wybrac. Pomaranczowy czy zielony... Wkleje Wam linka, to moze mi pomozecie w wyborze:
http://www.toysrus.com/product/index.js ... age=search
http://www.toysrus.com/product/index.js ... age=search
jest jeszcze taki: http://www.toysrus.com/product/index.js ... age=search

[ Dodano: 2007-07-20, 18:16 ]
Aga, z jednej strony fajnie wiedziec, a z drugiej to boje sie ze bede panikowac... :ico_puknij: Ja zawsze panikuje. :ico_wstydzioch: W niedziele wieczorem moj mezus idzie na impreze bo mu sie zmienia kierownictwo w pracy i ida sie "zapoznac" :ico_haha_02: Tzn on nie chce isc, ale i tak go wygonie. I boje sie ze jak bede tak siedziała sama w domu przez kilka godzin to kota dostane. Chyba ze zadzwonie po swoja "grupe wsparcia" :ico_brawa_01:

Aga78
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 965
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:00

20 lip 2007, 18:17

Kasia - byłam w szoku :ico_szoking: z tel. przy uchu, bo co chwilę albo ja albo mąż dzwonił..... z pytaniem; jedziemy????
........... mama mnie za to pocieszyła i powiedziała, że ona z takimi skurczami to przy mojej siostrze dwa tygonie się męczyła... no cóż trzeba czekać

a z ta Twoją obroną też ładnie wypadło... akurat teraz jak się w ogóle skupić nie można (upał i tylko myśl -czy to już-), ale TRZYMAM MOCNO KCIUKI- aby wszystko po Twojej myśli poszło :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-07-20, 18:21 ]
wisienka mnie się podoba tofi chociaz pomarańczowy też jest super..... w zielonym nie podoba mi się ciemny stelaż z kółkami.....

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość