Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

25 mar 2010, 15:35

NICOLA_22, trzymaj sie dzielnie !!! napewno wszystko bedzie ok :ico_sorki:
julchik22, :ico_brawa_01: za 27 tydzien :ico_brawa_01:
Martalka, zdrodka dla damianka :ico_sorki: Iga ma katar masakra dzis :ico_olaboga: i kaszel :ico_noniewiem: odkaszluje co nieco :ico_noniewiem: oby na przeziebieniu sie skonczylo :ico_sorki:

ja chyba polece sie plozyc troszke bo po kolejnej nocce z Iga w lozku jestem totalnie nie wyspana :ico_olaboga: a jeszcze zakupy mnie dzis czekaja :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-03-25, 14:35 ]
aaaaaaaaaaaaa za 31 :ico_tort:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

25 mar 2010, 16:21

karo-22, spokojnie, nic się nie dzieje. NIESTETY!
choć dziś to mnie tak rano bolał brzuch, że myślałam, że padnę. Teraz też czuję jak jest jakiś napięty dziwnie... Mały jakoś nie za bardzo już się wygina.Rozpycha się za to gdzie może, co do przyjemnych też nie należy.
Byli u nas znajomi z 3.miesięcznym synkiem i po prostu byłam nim oczarowana! Zakochałam się i chcę w końcu mieć swojego Tobiego przy sobie. Może jak się napatrzę, to jakoś tak szybciej maluch wyjdzie ;-)

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

25 mar 2010, 18:02

mmarta :ico_brawa_01: za 31 tydzień! Och jak to już blisko! No i zdrówka dla Igusi! :ico_sorki: Martalka, dla Damianka też! :ico_sorki:

tibby, cierpliwosci - jeszcze trochę - Twój synek jest mądrutki - gdzie mu będzie lepije niż w brzusiu mamusi? :ico_oczko:

Ja wczoraj skonczyłam brać antybiotyk. Muszę odczekać kilka dni i zrobić ponowne badania (wymaz, posiew), bo póki działa antybiotyk mogą być przekłamane. Dzis byłam u gina - wody w normie, z dzieckiem tez jest wszystko ok, szyjka zamknięta. Mój Olbrzym już waży 1079 g :-D

Teraz drukuje kolejne egzemplarze pracy - jutro je muszę zanieść do introligatorni, bo w poniedziałek jeden z recenzentów ma konsultacje i muszę już mu zaniesć. Mam lekką tremę

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

25 mar 2010, 18:10

julchik22, wszystko pójdzie po Twojej myśli, więc stresy odłóż na później:) Świetnie, że wszystko w porządku z brzusiem i Maluszkiem:)

mmarta81, życzę zdrówka dla Igusi, pewnie to przesilenie wiosenne zadziałało i oby się na tym etapie skończyło :-)

Ja miałam dziś pracowity dzionek. Chyba ta pogoda i zbliżające się święta tak na mnie działają :ico_oczko: Zrobiłam pranie firanek i nie tylko, gotowanie (obiadek i na deser galaretka z owocami i bitą śmietaną:)) i sprzątanie. Więc wieczorkiem będę się dopominała o smyranko:)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

25 mar 2010, 23:26

dzieki dziewczyny za zyczenia zdrowka :ico_sorki:
]karo-22[/b], ja Ci zazdrosze ze tak w spokoju mozesz posprzatac wszystko :ico_sorki: tez tak latalam w pierszej ciazy :-D no i to ze mozna sobie odpoczac kiedy sie chce...
ale ciaza przy 2 dziecku tez na swoje uroki :-)
julchik22, 1079g :ico_brawa_01: ponad kilo faceta :-D
powodzenia jutro &&&&
tibby, kochana juz zupelna koncowka nie dziwie sie ze teraz nie mozesz sie juz doczekac :ico_sorki:
czekamy z niecierpiliwosca na wiesci :-D

lece zraz lulu bo znajac zycie po 12 Iga bedzie miala atak kaszlu poplacze sie i bedzie chciala do mamusi :ico_haha_01: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

26 mar 2010, 08:17

Tibby, za 38 TC :) :ico_brawa_01:
mmarta, spóźnione, za 31 :ico_brawa_01:
julchik za 27 :ico_brawa_01:

U nas z Damianem jakby lepiej. Wieczorem już sapał. Obstawiałam duszności w nocy, ale na szczęście moje czarnowidztwo się nie spełniło. Jest o niebo lepiej. Dzięki inhalacjom głównie. Dzisiaj wyprawa do przychodni. Muszę dostać dla niego jakieś wziewy, cokolwiek, bo na razie inhalujemy się tylko solą fizjologiczną- w sumie dobre i to jak widać.

Ojj lecę, bo słyszę: "mamoooo, dzidzi e-e" cokolwiek to ma znaczyć, trzeba sprawdzić na nocniku :ico_haha_01:
Ostatnio zmieniony 26 mar 2010, 08:39 przez Martalka, łącznie zmieniany 1 raz.

NICOLA_1985

26 mar 2010, 08:31

hej
:ico_brawa_01: za skonczone tygodnie dla Tibby za 38, dla mmarta za 31 i juchlik za 27 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ja stawiam :ico_tort: za skonczone 30 tygodni :-D
nie chce zapeszac ale odkąd biore luteine jest o niebo lepiej... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

u mnie piekne słoneczko az chce sie isc na spacer .. juz sie nie moge doczekac kiedy mnie rozwiążą i bede mogłaisc sobie w słonku posiedziec z maluchami, na jakis spacerek wybyc... :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

26 mar 2010, 08:50

Ooo Nicola, i jeszcze za Twój 30tc :ico_brawa_01:
No musi być lepiej po luteince :ico_brawa_01: I to jak widać ONI są nieodpowiedzialni, że Ci jej wcześniej nie zapisali!! ehh...


Mi też się marzy letni spacerek. Teraz to już prawie letnia pogoda (bo zaraz znowu będzie deszczowo wiosenna), ale mu i tak zasmarkani, zakaszleni, więc nasz spacerek odbędzie się do przychodni :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

26 mar 2010, 10:05

Dziewczyny dziękuję za pamięć.

oczywiście :ico_tort: i :ico_kawa: dla was!!!

dla wszystkich dziś i ostatnio świętujących wielkie wielkie wielkie brawa!!! Jeszcze moment i wy same będziecie mogły powiedzieć, że czas przywitać dzidzię! ;-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

26 mar 2010, 11:31

NICOLA_22, :ico_brawa_01: za 30 :ico_brawa_01:
tibby, witaj
Martalka, Iga tez dzis lepiej- przespala cala nocke :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość