olus198642
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 11 lut 2011, 15:33

26 lut 2011, 21:28

Pati swietnie informacje:) Ja dopiero z uczelni wrocilam caly dzien siedzenia na tylku i sluchanie nudnych wykladow :-D Ide wkoncu cos zjesc bo caly dzien brak apetytu

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

28 lut 2011, 09:50

:ico_kawa:

olus198642, pytałam co studiujesz ale mi nie odpisałas :ico_nienie: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

my spędziliśmy wekend spacerowo :ico_oczko: karmiliśmy znów łabędzie, na naszym stawie jest ich ze 30, az mi szkoda jak pomysle sobie ze pewnie niedługo odlecą w spokojniejsze miejsce
ale kaczuszki zostana :ico_brawa_01:

bylismy tez w sobote uprzątnać moje mieszkanie, jutro pojade je zdać :ico_sorki: i problem z głowy :-D

[ Dodano: 2011-02-28, 08:53 ]
swoją drogą dziwne ze znów nikt do nas nie dołączył :ico_noniewiem: juz dziewczyny październikowe powinny sie dowiedzieć o ciaży :ico_noniewiem: lada chwila listopad bedie testował :-D

olus198642
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 11 lut 2011, 15:33

28 lut 2011, 10:08

Przepraszam Izus pewnie w tym weekendowym pospiechu przeoczylam Twoje pytanie Ja studiuje pedagogike resocjalizacyjna z profilaktyka uzaleznien na 4 semestrze :) :ico_sorki:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

28 lut 2011, 10:54

olus198642, super kierunek :ico_oczko: moja kuzynka to studiowała w Częstochowie :-D

idziemy za godzinkę na spacerek i zakupy :ico_oczko:

jutro umówiłam sie na 11.00 na zdanie tego mojego mieszkania wiec z rana musze jechać do Bytomia z Mają :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

28 lut 2011, 12:34

Hej dziewczyny

no w koncu mam swojego laptopa, jednak trzeba bylo wymienic baterie.
Jak minal weekend`???
U nas ok, bylismy w domku, a wczoraj bylam z Erikiem w parku rozrywki, ale sie wyszalal, ale tez i najadlam sie przez niego strachu, uciekl mi gdzies, nie moglam go znalesc, szukalam gow szedzie, myslalam, ze zawalu dostane, znalazlam jego butelke na ziemi, serce mialam w gardle, a on stal sobie przy automatach, bo chcial pilke, ale sie strachu najdlam.

Jak sie czujecie :ico_ciezarowka:
Ja bardzo dobrze, piersi bola jak i bolaly,mogly by juz przestac, bo dotknac sie nie moge, czesciej jem, a tak poza tym wszystko ok :-)
ja mam kolejną wizyte 11 marca :-D
a ja 08.03 a potem juz co cztery tygodnie :-)
ciekawe jak wycieczka izabellli ?
no wlasnie tez sie zastanawiam,kiedy ona miala wracac???
Pati85, super wieści :ico_brawa_01:
zeby zobaczyć co u Ciebie a tu takie wieści :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super, strasznie sie ciesze :ico_sorki:
Pati swietnie informacje:)
dziekuje dziewczyny :-)

Kurcze moj maly juz pewnie z miesiac kaszle i nic mu nie pomaga, nie wiem co robic, bo ten kaszel mi sie nie podoba, dostal znow inny syrop i ten tez nie pomaga, ciekawe czy sok z cebuli by mu pomogl, ja patrze, ze tez cos zaczynam kaszlec, moze trzeba i ten sok z cebuli zrobic, zebym i ja sie przypadkiem nie rozlozyla...

Milegod nia

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

28 lut 2011, 13:11

a no powrociłam.....
byłam dzisiaj u gina wszytsko ok na usg tętno mojego Bąbelka 170, bardzo się wierci, urusł bo ma już 1,86cm..... widziałam główkę roczki i nożki, ogonek zanikl i widać pępowinkę.... dostałam skieowanie na badanie krwi, moczu, glukozy naczczo, toksoplazmozę, wr i HBs, więc polecę gdzieś na prywatne badania.....

Wszystko z USG które trwalo chyba z 7 minut nagrał mi mój gin na płytkę i wydukował pelno zdjęć.


Nadal mam brać luteinkę a kolejną wizytę mam 23.03 a potem umówię się na badania wczesnopenatalne....

Mój mąz dzis sie poplakal pzy USG bo pierwszy raz widział naszego Szkraba :ico_brawa_01:

A mdłości nadal mnie masakrują szczegolnie rano i wieczorem oraz w nocy jak sie przebudzam na siku

[ Dodano: 2011-02-28, 12:42 ]
Faktycznie nas malo na forum, na pewno kobitki rodzące w paxdzierniku wiedzą że są juz w :ico_ciezarowka: dziwne to wszystko

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

28 lut 2011, 14:45

my już po spacerku :ico_oczko:
Maja sie wyszalała z koleżanką Julką :ico_oczko:
a teraz sie pokłada, zaraz zaśnie pewnie :-D

Pati85, zrób ten syrop, nie zaszkodzi a może pomóc
a nie jest Erik alergikiem? bo moja bratanica już ma kaszel alergiczny a przecież jeszcze okres pylenia przed nami :ico_noniewiem:
to sie strachu najadłaś :ico_olaboga: synuś Ci psikusa zrobił

izabelllla123, super ze miałaś znów USG :ico_oczko: mój maż też sie pyta mnie kiedy pójdziemy razem na USG :ico_oczko:
a jak wypad sie udał????

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

28 lut 2011, 14:48

mój maż też sie pyta mnie kiedy pójdziemy razem na USG
a jak wypad sie udał????
mój powiedział że obowiązkowo bedzie na wszystkich USG nawet jeśli będzie miał wziąć urlop... tak to dzisiajsze go urzekło.

Wypad był wspaniały ale krótki. Ale przedemną jeszcze jeden wyjazd na 2 tygodnie do Niemczech i w wakacje też gdzieś się wybieamy tylko mąż trzyma to w tajemnicy...... to ma być prezent i podziękowanie za to że jestem w ciązy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

28 lut 2011, 14:56

mój powiedział że obowiązkowo bedzie na wszystkich USG nawet jeśli będzie miał wziąć urlop... tak to dzisiajsze go urzekło.
mój mąż był na dwóch USG Mai :ico_oczko:
jak bedzie okazja to pójdzie ze mną jak już bedzie można płec rozpoznać :ico_oczko:
ale to wszystko zależy od pracy :ico_oczko:

to super, korzystajcie z wakacji :-D jak tylko macie pomysły gdzie jechac to wykorzystajcie urlop z brzuszkiem :ico_oczko:

[ Dodano: 2011-02-28, 14:27 ]
szperacjac po forum sie natknełam na tabletki przeciw mdłosciom w ciąży :ico_oczko:
jeżeli masz mdłości polecam tabletki imbirowe "mammarin" przeciw mdłościom i nudnościom. Wypróbowałam i przyznam szczerze, że ten kto je wymyślił powinien NOBLA dostać. Jest to lek wyłącznie dla ciężarnych, do kupienia oczywiście w aptece, cena około 14 zł za 20 szt. bezpieczny w każdym stadium ciąży, przyjmuje się go rano zaraz po przebudzeniu, zaleca się 2 tabletki od razu, popijając słodkim napojem. Mnie one postawiły na nogi, dzięki nim zaczęłam cieszyć się ciążą a łykałam je do 5 miesiąca
http://www.doz.pl/apteka/p46871-Mamarin_tabletki_24_szt

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

28 lut 2011, 15:29

kama2403 napisał/a:
jeżeli masz mdłości polecam tabletki imbirowe "mammarin" przeciw mdłościom i nudnościom.
no własnie u mnie jest problem bo mnie mdli od zapachu imbiru i miodu, lekarz mowil mi o ciepłej wodzie z miodem cytryna i imbirem na mdłoci ale u mnie też odpada

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość