leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

18 mar 2013, 11:19

Jak tam po weekendzie??

My caly przesiedzielismy w domu, bo Marcela straszny kaszel meczyl, zreszta pogoda masakryczna(wieje strasznie) ze i tak bysmy nigdzie nie wyszli
Dzisiaj maly zostal w domu, juz mniej kaszle, ale jednak, takze jak moze posiedziec w domu to niech posiedzi :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

18 mar 2013, 12:21

Hej my przez weekend przesiedzielismy w domu mroz byl i sloneczko ale w sobote zajelismy sie przemeblowaniem u Adasia potem musialam polezec bo jednak wyjac wszystko z mebli i wlozyc spowrotem to ciezko . wkoncu musiałam polezec z nogami do gory :ico_chory:
Przez niedziele maz sie zajmowal synkiem od zrobienia mu jedzenia po zabawe i wyglupy :-D a ja moglam polezec :-) Adas sie bardzo przejmuje ostatnio sam sie juz ubiera i ostatnio nawet chce sam sobie jesc robic i kanapki ufff :ico_sorki:

Co ja dzisiaj bede robic to nie wiem nie mam sil jakos i weny zupelnie :ico_spanko:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

18 mar 2013, 15:44

Hej, widzę, że Wy weekend spędziłyście podobnie do mnie, czyli z chorymi dziećmi w domu. Kamilka właśnie zauważyłam, że my dzieci mamy w tym samym wieku - grunt to refleks :ico_wstydzioch:
Ja dzisiaj od 9 do 11 dzwoniłam do lekarza i jak w końcu mi się udało, to się okazało, że na dzisiaj miejsc wolnych już nie ma :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: na jutro się umówiłam ale wkurzona na maksa byłam i chyba jeszcze mi nie przeszło. Pola dzisiaj już nie ma gorączki, ale zobaczymy jak będzie dalej.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

18 mar 2013, 18:50

Spinka dale Pole trzyma?? Zdrowka :ico_sorki:

Marcel aly dzien prawie bez kaszlu :ico_sorki: no ale dwa dni posiedzi jeszcze w domu

A mnie od poludnia mdli :ico_chory: a juz mialam przez dluzszy zas spokoj, do teo mega wzdecia od kilku dni... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

18 mar 2013, 19:30

Leona no dzisiaj Pola nie ma gorączki :ico_sorki:
A te twoje wzdęcia to może coś gazowanego pijesz? Ja miałam jak wode gazowaną piłam albo jak fasolę zjadłam i to nawet bardzo malutko to wzdęcie mega :ico_olaboga: więc odstawiłam całkowicie gazowane i fasolę i już jest o niebo lepiej :ico_sorki:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

18 mar 2013, 19:34

O to jak goraczki nie ma to juz idzie ku dobremu :ico_sorki:


A co do wzdec, gazowanego nie pije od lat, tylko kranowa :ico_oczko: i hebatki ziolowe
No ale fakt, dzisiaj do farszu do spagetti dodalam puszke fasoli, ostatnimi czasy byly golabki, kapusta tez potrafi wzdac ale nigdy nie mialam z tym problemow :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

18 mar 2013, 20:42

hej -
Zdrówka dla chorowitków.
Byłam dziś na USG, miałam robione dopochwowe. Serduszko bije prawidłowo a wiek i termin porodu różni się od okresowego o 5 dni.Kazał mi przyjść za 2 tyg. na usg genetyczne.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

19 mar 2013, 08:52

Lala brawa za wizytę, super że niuńka ok :ico_brawa_01: Ja idę w ten piątek z A. i już się doczekać nie mogę, też będę miała bardzo szczegółowe badania ale to u mnie będzie 1 dzień 14 tygodnia i jak się uda to już siurka nam potwierdzi gin :ico_brawa_01: :ico_haha_02:
Ja z kawką, dzisiaj jadę koło 9 do pracy, wczoraj załatwiłam z szefem, że jak mało dzieci to możemy dyżury obić i dziś koleżanka sprawdza ile przyjdzie maluchów, ale i tak najbardziej cieszę się z wielkiego czwartku i piątku, bo nie będę ślęczała cały dzień tylko ze 2 godzinki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Miłego dnia życzę wszystkim!
Lala a Ty gdzie pracujesz, jeśli można zapytać?

Pola już ok, ale i tak jedziemy do lekarza, bo syrop od alergii się skończył i niech ją osłucha - będę spokojniejsza, poza tym i tak jedziemy do miasta, bo ona ma dzisiaj angielski w HD.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

19 mar 2013, 09:23

Witam w sniezny poranek :ico_noniewiem:

Lala super ze dzidziulka widzialas :-)

Ja tez mam usg za dwa tygodnie, jejku to juz tak niedlugo :-D :ico_brawa_01:

Spinka trzymam kciuki za potwierdzenie plci :ico_oczko: a jak sie okaze ze to dziewczynka?? :ico_haha_01:

Ja mysle ze u mnie bedzie chlopak, ciaza jak na razie identyczna jak przy Marcelu, no ale jakis tam wiekszych przeczuc nie mam
Pozyjem zobaczymy, wszystko powinno okazac sie w polowie maja na usg w 18tc :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

19 mar 2013, 09:31

Hej dziewczyny

Ja dzisiaj walcze i jestem na granicy mdlosci z wymiotami :ico_sorki: :ico_sorki: jak szykowalam sobie sniadanie to jak kaszlnelam to malo brakowalo :ico_nienie:

spinka ja juz dawno zauwazyłam ze corcie masz w wieku mojego Adaska :-D

lala suoper ze maluszek dobrze.. badaniami sie nie przejmuj beda ok czaserm tak bywa ze maluszek raz rosnie woln iej a potem szybciej a tylko stres nie potrzebny :ico_noniewiem:

ja mam wuzyte w czwartek ale jedna u dentysty o 14 a potem o 18 u gina :ico_haha_01: :ico_brawa_01: ja sie juz doczekac nie moge...
A dzisiaj normalnie wszystko mi w lodowce smierdzi bylam w stanie zjesc tylko kanapke z serem :ico_wstydzioch:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość