Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

17 paź 2007, 22:37

Ale wesoły maluch :ico_brawa_01:
Nie, ja nie pisałam o czopkach gicerynowych i nie wiem, ile się ich daje.
U nas też kupka juz nie codziennie i nie wiem dlaczego, bo Ami ciągle tylko na piersi. Ale wynika to może z tego, że zaczynam jeść normalnie. Jak na razie kotlet mielony i pierogi z mięsem. Jabłka i dużo wody. Nie mam pojęcia czemu tak się dzieje, ale może dlatego, że Ami coraz starsza i u niej też to jakoś się stabilizuje. A na początku to nie było sikania tylko kupki i to nawet 12 na dobę, a teraz to się martwię, kiedy nie zrobi. Wczoraj o 12 była, a dzisiaj cały dzień nic.

Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

18 paź 2007, 11:37

Witam Ja dzis szczesliwa moj syn przespal pierwszy raz 5 godzin pod rzad az nie moglam uwierzyc i wstala sprawdzic czy zyje bo ostatnio to co godzine co 2 sie budzil mam nadzieje ze bedzie spal teraz dluzej :)
lezy sobie w uzeczku usmiecha sie i gawozy do karuzelki ze zwierzadkami :-D

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

18 paź 2007, 18:04

to ja dawałam czopek glicerynowy Tosi- dałam jej jeden czopek do pupy, i kupe zrobiła gdzies tak po godzinie. U nas nadal problem z kukami, znów trzeci dzień nie ma, ale nie pręży się tylko puszcza bąki więc jeszcze troche poczekam bo nie powinno się za często podawać tych czopków, mam nadzieje, ze niedługo jej sie to wszystko unromuje.

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

19 paź 2007, 11:42

No u nas też te kupki co drugi i trzeci dzień i się zastanwiam czy aby to dobrze. po kupce jest spokojniejsza i lepiej śpi.

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

19 paź 2007, 15:17

No ja jestem zadowolona bo wczoraj na wieczór była kupa i dzisiaj też. mam ndzieje że taj już pozostanie.Dobrze że dzisiaj piątek bo już jestem troche zmęczona.

[ Dodano: 2007-10-20, 22:10 ]
Widzę, że cisza na forum :ico_olaboga:
Ja dzisiaj byłam na aerobiku :-D ależ było fajnie.
Tutaj jest pare nowych zdjec Tosi:

http://picasaweb.google.pl/gaustohasyou/2MiesiC

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

20 paź 2007, 22:28

A my mamy za tydzien chrzciny i troche nam brakuje czasu. połowa domu chora :ico_olaboga: Ja mam angine, Rysiek przeziebiony i juz Szymek zaczyna kasłac :ico_placzek: bylismy u pediatry. Na razie jest ok, ale na wszelki wypadek dostal syropek. :ico_noniewiem: Oki, lece pod prysznic, poki Mały spi, bo reszta towarzystwa wybyła na wycieczke do parku rozrywki :ico_haha_01:
Buziaczki

[ Dodano: 2007-10-20, 22:33 ]
Pruedence, fajne foteczki. Tosienka juz sporo podrosła :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A co jej sie stało, ze ma taka warge czerwona? :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

20 paź 2007, 22:39

wisienko To na wardze to naczyniaczek, ma od 2 tyg zycia. Ma się zresorbowac koło 3 roku życia. Wczesniej tez był tylko nie zawsze go widać na zdjęciach.
Fajnie brzmi jak piszesz, że wszyscy poszli do parku rozrywki a u mnie jest prawie jedenasta w nocy:) U nas dzisiaj w nocy padał śnieg, troche wcześnie jak na atak zimy. Wolałabym, żeby sie wstrzymała, na święta żeby był śnieg.

Jutro wybory, mam nadzieje, ze wszyscy pójdą do urn, żeby może coś sie zmieniło w tej Polsce bo normalnie wstyd i chańba z takim rządem.
Tym optymistycznym akcentem życze wszystkim udanej niedzieli!!!

Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

20 paź 2007, 23:04

Pruedence Tosia śliczna :-D jak patrze na wasze coreczki to mam ochote na jeszcze jedno pomimo moich wczesniejszych postanowien ze juz niechce miec dzieci :)
widze ze piszecie o chszcinach a my niemamy zamiaru praktykowac tego rytualu bo moj P nie jest katolikiem a ja nienawidze chodzic do kosciola wiec chszciny mamy z glowy dlamnie chszciny to nadanie imienia :) moj syn zwie sie Jakub Patryk :) po tatusiu :)
Kubus wazy 6,45kg i rozwija sie prawidlowo bylismy w czwartek na kontrolnym badaniu :)
tylko szkoda ze niespi w nocy :(
31 idziemy na szczepienie a jak w polsce ze szczepieniami jest???
25 listopada jade do polski a on wtedy moze wazyc z 8 kilo :ico_olaboga: :ico_szoking: jak ja sobie poradze :ico_placzek: czy ktoras z was wie jak sie przewozi takie dzieci w samolocie ?? czy sa caly czas na rekach??? czy jak??? bo ja niemam pojecia a co jak bede chciala isc do upikacjii?? co zrobie??
mam pytanko ile schudlyscie odkad urodzilyscie bo nieweim czy ja chudne w normlny tepie czy za wolno bo wciazy przytylam ponad 30kg i mam co zrzucac :( wiec jesli sie nie wstydzicie powiedzcie ile schudluscie od porodu plisssssss

[ Dodano: 2007-10-20, 23:36 ]
Pruedence, moim zdaniem wybory nic nie zmienia bo same pajace startuja zawsze chciwi tylko na pieniadze ciesze sie ze nie mieszkam juz w tym kraju i niemam najmniejszej ochoty tam wracac bo to co sie dzieje w polsce to normalnie parodia :ico_olaboga: i ciesze sie ze moje dziecko bedzie sie tu wychwywalo przynajniej tutaj moge mu zapewnic jako taka przyszlosc a nie tak ja w polsce :( masz racje co do naszego rzadu :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_sorki: modlmy sie o cud .... hehehe

[ Dodano: 2007-10-21, 00:00 ]
ale tu cicho a MOJ Kubus spi calu duzen i nieda mi napewno w nocy spac :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ale taki juz moj los :-) moj syn konczy dzis 2 miesiace :) :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: stawiam wszystkim piwo lub karmiacym soczek owocowy :ico_oczko: ja osobiscie popijak piwko :-D niemoge uwierzyc ze 2 miesiace temu i jeden dzien bylam w ciazy :ico_szoking:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

21 paź 2007, 04:11

swbasia, to wszystkiego naj naj naj dla Kubusia!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

A Szymus za kilka dni konczy 3 miesiace :ico_szoking: Jak to szybko leci

Aha, ja poki co schudłam 15 kg. W ciazy przytyłam 17 wiec niewiele zostało mi tego bagazu, chociaz przez ciaza byłam raczej pulchna wiec bede chciała zrzucic wiecej.

Pruedence, gdybym była w Polsce to na pewno poszlabym na wybory a tak to nie wiem. :ico_noniewiem: Jechac do ambasady ponad 200 km zeby oddac głos. Nie wiem czy bede miala az taki zapał. :ico_wstydzioch:

Ty piszesz o zimie, a u nas dzis było 25 stopni, hihi niezła roznica temperatur :ico_haha_01:

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

21 paź 2007, 12:57

No ja na wybory pójdę na pewno. Cala rodzina idzie. Na szczęście nie wszycy to pajace, a dziecko będę wychowywać w tym kraju, bez zbędnego patriotyzmu lansowanego na sposób Kaczyńskich. Na szczęście jestem wśród tych, którzy mogą dziecku zapewnić lepsze życie i to tu na miejscu. Zresztą wydaje mi się, że każda z nas chce zapewnić dzieciom lepsze życie, wykształcić i pomóc zdoby,ć odpowiednią pozycję i pracę na odpowiednim stanowisku, bo to też ważne. I nie sądzę, że w Polsce, Swbasiu to sama parodia, bo jakoś tu żyję i się dorabiam. Może jestem wśród tych uprzywilejowanych, ale jednak dobrze, że już tacy są i to wśród młodych.
No to Wisieńko powodzenia z chrzcinami, bo pewnie masz dużo pracy i jeszcze więcej przygotowań. Ale dasz radę. My nadal obstajemy przy chrzcinach w ciepłej porze roku.
A do tego jeszcze daleko.

[ Dodano: 2007-10-21, 12:59 ]
A jeśli chodzi o schudnięcie, to ja przytyła w ciąży 23,5 kg, ale już zrzuciłam 19 kg.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość