Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

13 kwie 2008, 07:50

Witajcie o ja dzis pierwsze w takim razie lece szykować :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:
U nas nocka cała przespana :-D Za oknem nawet zaczyna swiecic słoneczko moze pogoda sie wyklaruje bo wczoraj było beznadziejnie padało i wiał silny wiatr

[ Dodano: 2008-04-13, 07:51 ]
no i kawusia na was czeka -prosze czestujcie sie :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

Awatar użytkownika
nana
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 868
Rejestracja: 12 wrz 2007, 21:12

13 kwie 2008, 09:10

Hejka :-D
Już się melduje z rańca,bo wczoraj jak przyjechaliśmy do domu to zdążyłam ogarnąć chatkę i mieliśmy już gości :ico_oczko: pojechali koło 19,to trzeba było kąpać dzieciaki i szykować w kimono.A ja karmiąc małego usnęłam z nim na fotelu,hi,hi. Jak wstałam po 35min.to nie wiedziałam o co loto :ico_noniewiem: Zjadłam kolacje iiiiiiiii wiem mam świra,ale pozamiatałam i umyłam podłogę a na zegarze było koło 22,ale wolałam sobie to zrobić wczoraj a dziś mieć labe!!!!!Dziś zapowiada sie w końcu ładniusia pogoda :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i dobrze bo w końcu będziemy mogli się przejść na porządny spacer :ico_brawa_01: :-D Bo wczorajsza burza to było cuś :ico_olaboga:

Aguś-przepiękna suknia,inna od innych-też właśnie takiej szukałam na swój ślub-exstra :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Już cię widzę w tej sukni,a jak przyszły mężuś cię zobaczy to padnie :ico_szoking: Ale macie fajnie z tą pogodą,a u nas bleee było w tym tygodniu :ico_placzek:

Gozdzik-cieszę się że z Juleczką już dobrze i katarek mija :ico_brawa_01: A kawusia jak zwykle pyszna,chociaż w niedzielę mogę z niej skorzystać :ico_haha_01:

Becia,Urmajo-witajcie w klubie z tą pogodą :ico_placzek: Ale ponoć już od poniedziałku ma być wiosennie :ico_brawa_01:
Idę robić śniadanko będę zaś...

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

13 kwie 2008, 10:22

witajcie

U nas nocka ok. Cała przespana, ale........... u nas w łóżku. Postanowiłam sobie, że jak Majka wyzdrowieje to będę twarda i przyzwyczaję ją do spania w łóżeczku, bo cały czas chodzę obolała. A robi się coraz cieplej, więc nocne wstawanie i czuwanie przy łóżeczku nie powinno być już tak uciążliwe. Nie wiem tylko jak dam radę wstawać rano do pracy po takich nockach.

Pogoda u nas jakaś taka inna. Tzn temp nadal niska, wieje silny wiatr, ale nie pada. Niestety taka aura źle wpływa na moja głowę, okropnie boli.

Zaraz kładę Maję na drzemeczkę, bo zaczyna marudzić.

Gozdzik pyszna kawusia, przyda się akurat na tą moją głowę. :ico_olaboga:

nana miło Cię widzieć, rozumiem Twoje zmęczenie. Ja też często jestem tak padnięta po całym tygodniu pracy.

A tak w ogóle to mało nas na tym forum. :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

13 kwie 2008, 11:42

I ja się melduje z rana

gozdzik poproszę kawusię bo cosik niewyspana jestem :ico_noniewiem:
U nas nocka przespana i spanko do 8 rano :-D Emiś jest już po kaszce i po drugim śniadanku. Dzisiaj drugie śniadanko było owocowe bo zjadłyśmy jabłuszko, gruszkę i brzoskwinkę :ico_oczko:
Zaraz będziemy się szykować na spacerek bo pora drzemki się zbliża

Mam do Was pytanko. Czy któraś z Was miała problemy z hemoroidami ?? Bo ja nigdy nie miałam i nawet po porodzie od razu same znikły a tu wczoraj mi jeden wylazł :ico_wstydzioch: Nie ukrywam że jest troszkę uciążliwy i bolący. Znacie na to jakeś dobre specyfiki ??

Oooo feeeee muszę zmykać bo moje dziecię ma "niespodziankę" w pampie.

Będę zaś

[ Dodano: 2008-04-13, 11:47 ]
Dobra wkręciłam męża w przewijanie :ico_oczko:

Zapomniałam...
Aniaaa WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZINEK :ico_prezent:

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

13 kwie 2008, 17:10

witajcie


nie mam dzis humoru do pisania


[size=200]aniu[/size]

W dniu Twoich urodzin, w dniu pełnym radości,
najlepsze życzonka, pięknego w życiu słonka,
smutków małych jak biedronka,
zawsze uśmiechniętej buzi,
mnóstwa słodkich całusów,
i spełnienia wszystkich marzeń!!!



Obrazek


[size=200]aga[/size] co do hemorOidów to ja niewiem co to znaczy nie miałam nigdy,alesłyszałam o tych nasiadkach co [size=150]gozdzik[/size] pisała są rewelacyjne mi tak podpowiedział stary sąsiad kiedyś mojemu męzowi nie ma nic lepszego jak nasiadka z gorącego mleka :ico_szoking: dziwne ,ale skuteczne to prababcie wymysliły dawno temu ,no i polecam ŻEL do higieny intymnej właśnie z kory dębu -nie ma lepszego ponoĆ tak nam kiedys w szpitalu polecała pani ginekolog starsza juz kobieta - niestety juz na emerYtce :-) ja jak tylko mam okazje dorwac ten ŻEL to go zawsze kupuje jest rewela -od kilku lat go kupuje ,co zauwazyłam to tylko jedna firma go produkuje VENUS

http://www.pharmacf.com.pl/new/index.php?id=29&L=2
Ostatnio zmieniony 13 kwie 2008, 17:22 przez Duszka, łącznie zmieniany 6 razy.

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

13 kwie 2008, 17:11

witajcie u nas sliczna pogoda ale my niestety siedzimy w domu :ico_placzek:
Aga26, co do hemoroidow to ja miałam zaraz po porodzie powiem tak to było koszmarne w sumie z tym nic nie robiłam bo wstydziłam sie komukolwiek powiedziec jedynie co to mamie która kazałam mi pic siemie lniane i robic sobie napar z kory debu i robic nasiadówki Bogu dzieki zalzało jest o niebo lepiej przestało krwawic i pujscie do wc juz nie jest dla mnie czyms strasznym ale do dzis mi zostało :ico_placzek: :ico_placzek:
ale nic z tym nie robie wiec jak tez bardzo chetnie poczytam jakieś rady
Aniu Wszystkiego naj naj ..... z OKAZJI URODZINEK
Obrazek

[ Dodano: 2008-04-13, 17:12 ]
beatris75, a co ty taka zrezygnowana :ico_szoking: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Duszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 04 wrz 2007, 17:25

13 kwie 2008, 17:24

NIE MIAŁAM PISAC ,A NAPISAŁAM :ico_haha_02: :-D

my juz po spacerku ,Mela sie bawi.... do następnego ,a róznie to bywa co nam dzionek przyniesie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

13 kwie 2008, 18:57

Ja teź nigdy nie miałam tego cholerstwa i byłam w szoku że mi wylazło. gozdzik dla mnie też to niej jest sprawa, którą się chwalę, też tylko mamie powiedziałam i o tych nasiadówkach mi wspomniała. na szczęście nie krwawi ani nic z tych rzeczy ale denerwuje mnie okropnie :ico_zly: Mam nadzieję że szybko zlezie.
Dobra koniec tematu :ico_oczko:

My byliśmy na spacerku od 12 do 17.30 z małą przerwą na zupkę :ico_oczko:

Oj dziecie się denerwuje...

Jeszcze zajrzę do Was

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

13 kwie 2008, 20:57

Julcia już śpi a ja sobie oglądam CSI kurcze teraz mnie dopadł katar :ico_zly:

Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

13 kwie 2008, 22:40

Witamy i my :-)
Noc rewelka jak ostatnio zawsze :-D tfu tfu na psa urok :ico_oczko:
Przed 10 wyruszyliśmy w trasę, M. skoczył na ten swój kurs a my do cioci na drugie śniadanko, potem skoczyliśmy do dzaidka na działkę, Zuzia oglądała kury kaczki indyki owieczki.... mało głowa jej się nie urwała, a ja się tak dotleniłam , że padłam jak wróciliśmy a teraz wstałam i nie mogę spać.. :ico_noniewiem:

Aga suknia oryginalna, nie widziałam nigdzie podobnej, super wzorki na dole, naprawdę mi się podoba, chociaż nie przepadam za ciemnymi wzorami na sukniach ślubnych.

Chemoroidy miałam po porodzie... :ico_wstydzioch: spytałam po prostu ginekologa i przepisał mi czopki, pobralam tydzień i jak ręka odioł, od tamtej pory odpukać nie wracają :-)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość