Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

23 lip 2008, 10:06

Czesc Wam :ico_haha_01: u nas paskudnie szaro,buro,i ponuro wrrrrrrr,a po poludniu mam jechac z Wiki do Arusia i Dominisia,mam nadzieje ze sie pogoda poprawi :ico_sorki: :ico_sorki:
Co do mycia podlog to ja tez raz w tygodniu myje :ico_oczko:

-indigo-, no to sie najadlas tego loda hihihi,i gratuluje zakupu w ciucholandzie :-D


madziorka hihi, super latajaca z Was rodzinka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

23 lip 2008, 19:44

witam mi posta zjadło :ico_zly: no i się wkurzyłam bo o 9:00 internet mi się rozłączył i nie szlo się powtórnie zalogowac M jak przyszedł z pracy to wszystko na nowo instalował i nic , więc dzwonię do Netii a oni że awarię mają i net będzie ok.godz.19-tej a ja na to czy nie mogą swoich kliętów informowac o awarii a oni na to że nie .Powiedzcie mi czy to jest normalne czy może ja za dużo żądam ???
Frydza ja nie znam Eve ale współczuje serdecznie to wielka tragedia jakiej nie życzyłam bym najgorszemu wrogowi.
Co do noworodka wyrzuconego to ja chyba z innego świata jestem bo pojąc nie mogę że matka może się tak spic i to w tak krótkim czasie :ico_olaboga: A ostatnio znów słyszałam o tych noworotkach co to ich do beczek pozamykali, nie wiem co tymi ludzmi kierowało ,zwierzę nawet tak nie postępuje. Nie rozumię większości kobiet przecierz niemowlaka można anonimowo zostawic w szpitalu nie ponosząc za to żadnych konsekwencji .Więc ja nie rozumię dlaczego ludzie robią takie rzeczy.

Wikunia już lepiej buzia ładnie się goi ale jeszcze marudna .Dziś kupiłam jej ładne sandałki z gufo przecenę mieli50 %


Frydza co do Wadowic to zapytam M i dam ci znac bo to on wyczaił

Madziorka fajne zdięcia najbardziej podoba mi się te z całą rodzinką przy samolocie , u nas tak blisko nie wolno podchodzic wszędzie barierki

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

23 lip 2008, 19:51

edyta29, ja tez mam neta z Neti i od 2 lat nie mialam z nimi problemu nigdy!!!ECh niektore kobiety faktycznie nie maja serca poprostu brak mi slow :ico_zly: :ico_zly:
Dobrze ze z Wikunia juz lepiej :ico_sorki: :ico_sorki:


My nigdzie nie pojechalismy :ico_noniewiem: dzis byl dzien szalenst i zabaw w domku hihihi :-D

[ Dodano: 2008-07-23, 19:53 ]
W piatek wieczorkiem smigamy na wies i wracamy w poniedzialek i superowo :-D bo ma byc upalnie :-D
A za tydzien weselicho ech sie wybawie z mezulkiem :-D :-D

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

23 lip 2008, 20:12

Witam i ja :):

My caly dzionek na powietrzu troszke u tesciowej na kawce bylam :): jutro jade do kumpeli ktora ma dziewczynke do 3 klasy podstawowej i chlopaka 5 lat :):
Pogadamy wspolnie obiad ugotujemy itd....

P poszedl dzisiaj na popoludniowke i zostaje na nocke wroci z rana i na 14 znowu do pracy .... :ico_placzek: wiec ja wybywam z Marcinkiem jak on bedzie spal ...nadrobimy w wekend ...............no wlasnie bo to moj ostatni wekend od 1 sierpnbia wracam do pracy i mam akurat na rano :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

23 lip 2008, 23:09

nie mam kompa
mega trojan mi zjadl windowsa
pisze z i-phona Jarka wiec tylko kilka zdan
czytam za to wszystko
pozdrawiam

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

24 lip 2008, 00:51

hej hej
pieknej pogody ciag dalszy
BOSKO!!!!
WSPAniale poczuc sie lepka i taka zmeczona upalem pod wieczor hihi
TO jest WLAsnie LAto
do tego zimny browarek, opalony dekolt i zyc nieumierac
(o qu.. wlasnie sobie przypomnialam ze mialam wstapic dzis na solarke.. a buuuu )

polazilam dzis z kumpela po sklepach. w celu zakupienia prezentow na roczek blizniakow hihi
potem jeszcze kawka, park i adam nas dopiero przed 19ta zgarnal do domu ufff

ide sie wyplumkac tylko kilka slow do was...

madzia korzystaj z ostatnich dni wolnosci hihi

alinko gdzie jestes?

aleksandrowicz brakuje twoich nocnych wywodow.. wracaj!!!

kamila :ico_szoking: a jak on sie tam dostal??? co za paskudztwo
kiedy planujesz sie go pozbyc??





fotki z wczoraj MIni zoo
lelek i lemurki
Obrazek
Obrazek

z kozka
Obrazek
na jelonku fajnie jest hihi
Obrazek






w parku
z kaczkami
Obrazek

chlopcy pochlonieci nowa zabawa, zapinanie szelek w wozku hhihi
Obrazek

hustawka juz nie jest taka fajna.. bo za statyczna jak dla swiezego chodzacego roczka ale na kilka bujawek dziala hihi
Obrazek

lelek za kratami
Obrazek

[ Dodano: 2008-07-24, 01:34 ]
lelek karmiony przez kolege kubusia
Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

24 lip 2008, 10:20

Witam z :ico_kawa: u Was piekna pogoda,a u nas jesien ,liscie leca z drzew :ico_szoking: i pada deszcz wrrrrrrrrrrrr :ico_zly:
po poludniu smigamy na Chorzow do bobaskow Dominisia i Arusia :-D
Dzis doszla przesylka z Allegro czyli ta posciel satynowa i reczniki z wyszywanymi imionami,wszystko piekne i zarabiste to na prezent dla mojej kochanej psiapsiolki :-D


MADZIU kozystaj kozystaj pewnie bo ostatnie dni wolnosci!!!

KAMILKO to ci wredny trojannnnnnnn :ico_olaboga:


MADZIORKA zarabiaste fociaki,Lelus piekniusi :-D

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

24 lip 2008, 17:46

Witam witam pogoda do du.... głowa pęka dzieci marudne Wiki chce pa pa pokazuje na okno woła mama i robi rączką papa a ja nie wyjdę z nią bo pada
Jak tak fotki wrzucacie to ja też pare mam z niedzielnego wypadu na mega plac zabaw
Obrazek
Obrazek
na tą chuśtawkę Klaudia czekała 30min.
Obrazek
Madziorka w takim wiku i już kraty superrrrr hi hi

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

24 lip 2008, 21:34

Witam :)!
Dziewczyny foteczki superaśne, a odnośnie tego co napisałyście - najpierw muszę doczytać; choć pewnie i tak nie dam rady odpisać :ico_wstydzioch:
U nas wszystko oki - Helenka już chodzi i wszystko rozumie. Jest bardzo radosna choć dużo nie gada; za to pokazuje paluszkiem i trzeba się domyśleć o co Jej chodzi. Nocki nadal nieprzespane .... Ja jeszcze pracuję, Krzysia znów w tym tyg nie było w domku, ale na szczęście jutro wraca. No i za 3 tyg zaczynamy urlop, po którym ja nie wracam do pracy. Co jeszcze?? Aha, nie pamiętam czy pisałam już o usg - Bąbel ok, płeć wciąż nieznana. Brzuchol już ogromny choć inny niż przy Helence, taki bardziej spiczasty hehe. Ja generalnie czuję się dobrze, nie licząc zmęczenia i anemii (na to drugie biorę żelazo). I to by było wszystko. Fotek brak, bo aparat utopiony, ale może cosik z niego jeszcze będzie - teraz jest w serwisie. Zobaczymy ile będzie kosztować naprawa; jeśli dużo kupimy nowy. Ach, zapomniałam się pochwalić, że po niedzieli odbieram prawko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Już się nie mogę doczekać!
Miłego wieczoru Mamuśki!

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

24 lip 2008, 22:27

Witam po urlopie na wsi

edyta29 pisze:Witam witam pogoda do du.... głowa pęka dzieci marudne Wiki chce pa pa pokazuje na okno woła mama i robi rączką papa a ja nie wyjdę z nią bo pada

tak właśnie wyglądał mój pobyt na wsi Emi cały czas siedziała w oknie albno szła do drzwi bo chciała na dwór a cały czas padało i nie dało sie wyjść z domu :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: czyli za bardo nie wypoczęłam i jestem zła

ania1980 pisze:Brzuchol już ogromny choć inny niż przy Helence, taki bardziej spiczasty hehe

Aniu czyżby chłopczyk?? :ico_noniewiem:

ide spać bo nie mam humoru, ulrop sie kończy a ani jednego dnia ze słońcem nie było :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość