Jaki poród wybrałabyś?

naturalny
75%
115
cesarskie cięcie
25%
39
 
Liczba głosów: 154
NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

01 kwie 2011, 17:43

NowaSejana,
zazwyczaj informują wcześniej, to też zależy od ułożenia dziecka...
ale bądź w dobrej myśli kochana ;*
mala jest ulozona glowka w dol i mocno pcha w dol, gin mowi, ze wszystko jest dobrze przygotowane do porodu, tylko niech sie wreszcie cos zacznie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: mam nadzieje, ze mala w barkach przejdzie :ico_oczko:
ale drugiej cesarki bardzo bym miec nie chciala :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: ale tylko dlatego, ze trzeba dlugo w szpitalu lezec...

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

01 kwie 2011, 18:03

NowaSejana, ja też wole naturalnie , mimo tego ,że straszą ,że to taaaaki ból.
pfff mnie to nie rusza, wiesz, zazwyczaj najtrudniej przechodzi główka, własnie byłam w szkole rodzenia i było o wypychaniu dziecka. Główka jest największa, jeżeli już jest w kanale rodnym i widac już czoło to teraz 3,4 parcia mocne przed Tobą i dzidzia jest na świecie, oby do widoku główki, potem podobno łatwo idzie bo szyjka przepchnęła główkę wiec zbytnio nie ma tego nacisku :))


dasz rade ;* trzymam kciuki ;*

ja się urodziłam 6 kwietnia hihi (dziecko marudy)
pamiętaj ródź we wtorek tak jak masz termin :)
byle nie w środę hehe

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

01 kwie 2011, 18:23

Malinkax33, dzieki kochana heheh :ico_sorki: :ico_sorki:
ja mam jednak nadzieje, ze zacznie sie szybciej...
przez weekend mnie moze nie byc...
w razie jak urodze to kolezanki powinny powiadomic, w przeciwnym razie odezwe sie w poniedzialek z rana :-D

Awatar użytkownika
Malinkax33
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 695
Rejestracja: 11 mar 2011, 09:45

01 kwie 2011, 18:27

NowaSejana, powodzenia :)
napisz koniecznie , jak będziesz rodziła naturalnie koniecznie opowiedz mi co tam i jak tam jest :)

lawinia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 139
Rejestracja: 03 lut 2010, 11:41

13 kwie 2011, 20:21

Mam pytanie, bo słyszałam różne opowieści, czy drugie cc jest boleśniejsze niż pierwsze czyli wstawanie potem itd...? Koleżanka miała drugą cesarkę i mówiła, że gorzej się dochodzi potem do siebie, to prawda? bo ja się boję, że jak kiedyś będę miała 3 dziecko a będzie cesarka, to masakra będzie :ico_placzek: chciałabym tylko naturalnie, cesarkę miałam z powodu złego ułożenia, ale z kolei rozwarcie też był problem, przy obu porodach było zerowe przez długie godzine, więc może znów być cesarka, bo słyszałam, że jak już się miało cesarkę nie czekają tak długo na rozwarcie...

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

15 kwie 2011, 07:39

jak kiedyś będę miała 3 dziecko
:ico_szoking: czy przypadkiem nie pisałaś niedawno :
i dlatego nie planuję nigdy więcej dzieci
:ico_szoking: masakra :/

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

15 kwie 2011, 13:28

lawinia napisał/a:
i dlatego nie planuję nigdy więcej dzieci

:ico_szoking: masakra :/
dlaczego masakra???
Ja też nie chciała bym 3 dzieci

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

15 kwie 2011, 14:03

szczerze ja także na 2 mam zamiar zakończyć, nie wyobrażam sobie za kilka lat znów mieć szkraba jak ja już swoje lata będę miał (ja osobiście uważam 30 za ostateczny termin na dzieci) jeżeli się coś wydarzy???Mam nadzieję, że nie wydarzy się nic nieplanowanego bo myslimy o wazektomi:)

Podziwiam Kobiety które decydują się na dzieci w późniejszym wieku, zwłaszcza jak np. już 2 odchowana jest. Nie miałabym cierpliwości już chyba, nie wiem, nie określę się dokładnie bo nie jestem w danej sytuacji, ale i w takiej nie chcę się znaleźć:)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

15 kwie 2011, 14:47

dlaczego masakra???
Ja też nie chciała bym 3 dzieci
no chyba nie chodzi mi o to ile laska chce mieć dzieci :ico_puknij:
niech znów nie zaczyna tych swoich gierek, bo znów jej sie włacza rozdwojenie jaźni, jedna lawinia chce mieć 3 dziecko a druga lawinia nie chce mieć i tak w kółko :ico_olaboga:
raz mówi ze cc cud a drugim razem ze omal nie umarła

ale nie ważne bo zaraz sie rozpłącze ze znów się czepiam
chroń Panie Boże lawinię przed kolejna ciażą :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

15 kwie 2011, 17:36

niech znów nie zaczyna tych swoich gierek, bo znów jej sie włacza rozdwojenie jaźni, jedna lawinia chce mieć 3 dziecko a druga lawinia nie chce mieć i tak w kółko
naucz się czytac ze zrozumieniem
napisała ..."gdybym miała kiedyś 3 dziecko" a to wcale nie oznacza tego ze chce, tak?
rozne rzeczy w zyciu się zdarzaja
dziewczyna pisze ze nie chce ale gdyby...
to roznica chyba tak
wiec
chroń Panie Boże lawinię przed kolejna ciażą
oj izus izus

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość