Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

22 sie 2008, 09:44

mój K. mi obiecał, że jak za te 2 tyg znów jej się nie spodoba moje serduszko malute, to też pójdziemy na prywatne 3D... także uspokoiłam się w dużym stopniu...
:ico_brawa_01: no pewnie warto zrobic sobie jak sa jakies watpliwosci-bo bedziesz sie denerwowac do konca ciazy :ico_sorki:
U mnie niby wszystko ok bylo na tym 20tyg scanie ale wiesz juz tak dawno malej nie widzialam :ico_placzek: do nonono ze tutaj tak malo tych USG :ico_zly:
ale juz jutro albo pojutrze jedziemy oglądać nowe używane
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no to milego ogladania :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

22 sie 2008, 10:20

juz tak dawno malej nie widzialam :ico_placzek: do nonono ze tutaj tak malo tych USG :ico_zly:
noo, to jest akurat minus... pewnie nie masz juz żadnego do końca, tak myślę, bo tak tu na wyspie robią... :ico_noniewiem:
my tak czy siak pod koniec około 33-35 tyg wybieramy się na scan, żeby zobaczyć, jak Maluch będzie ułożony, co z pępowiną i jak duży jest... noo, oczywiście prywatnie, bo normalnie to nie zrobią...
no to milego ogladania :ico_brawa_01:
taa, ja tam marzę, żebyśmy od razu kupili go :-D bo bez auta tutaj, jak bez rączek... mój K. teraz dojeżdża autobusem do pracy i spóźnia się 30 minut, bo wcześniej żaden autobus nie jedzie... no i tak poza tym wszędzie daleko, bo mi się nad zatoka zachciało mieszkać :-) nawet supermarket ma 4 mile do centrum :-)

Awatar użytkownika
estreya
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 166
Rejestracja: 12 sie 2008, 15:22

23 sie 2008, 11:45

witam,
my jeszcze jesteśmy w Polsce i pan doktor podglada dzidzie bardzo często... nawet zastanawiam sie czy to dobrze bo w sumie po co ją prześwietlać skoro wyglada na to ze rosnie sobie zdrowo....?

PS. Na prawde na wyspach nie chcą mowic nic o płci dzidziusia? Z reszta to i tak nie daje żadnej gwarancji.... znajomemu ostatnio urodził się Filipek i teraz musi pogodzić sie z różowiutkim pokoikiem i śpioszkami bo na USG wyglądał jak 100% dziewczynka

Ja czekam Natalkę ale ubranka kompletuje raczej nienarzucające płci chociaż kuszą sukieneczki:)

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

23 sie 2008, 16:49

szkrab jest juz w szpitlau?

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

23 sie 2008, 16:53

:ico_brawa_01: pewnie tak bo sie dzisisj nie zameldowala

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

23 sie 2008, 17:21

estreya, witaj tutaj :-)
szkrab jest juz w szpitlau?
:ico_brawa_01: pewnie tak bo sie dzisisj nie zameldowala
o kurczaczki - to trzymam mocniej kciuki :-D :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: żeby jej gładko poszło

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

23 sie 2008, 17:39

Czesc kobitki :) pisze do Was szybko, bo maly mi cos dzisiaj marudzi, tzn. od popoludnia jest jakis niespiacy i sapiacy :-D ale na szczescie do poludnia bylo ok, udalo mi sie wyrwac na szybkie zakupy.. moj A. zostal z Jaspim, jak wrocilam zastalam ich drzemiacych razem :ico_brawa_01:

Moj synek zaczal lubic kapiele :-)
Kurcze, jakie to dziwne, teraz moglabym bez przerwy mowic o moim malym, taka mnie radosc i duma rozpiera :-D

Aha, dla tych, ktore nie widzialy jeszcze mojego aniolka - www.shoo.fotosik.pl

Dzieki za trzymanie kciukow i sledzenie rozwoju "akcji" :-) poczytalam stare posty... :P

I wlasnie, gdzie ten szkrab... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

23 sie 2008, 17:50

Kurcze, jakie to dziwne, teraz moglabym bez przerwy mowic o moim malym, taka mnie radosc i duma rozpiera :-D
to opowiadaj, opowiadaj Kochana :-) masz tutaj bankowo wiernych kibiców :-D

a tak to juz jest z dzieciaczkami, że przysłaniaja cały świat :-) a takie maluchy :-D

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

23 sie 2008, 17:51

to prawda, dziecko to caly swiat :-)

poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

23 sie 2008, 20:37

shoo, ale on sobie slodko ziewa, mo i jeszcze raz gratulacje dla Was obojga... tzn rodzcow ze zesie go takiego ladnego zmajstrowali...
a jak ty sie czujesz? jak fizycznie po porodzie?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość