Awatar użytkownika
Agata80
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 101
Rejestracja: 15 mar 2007, 17:31

16 lip 2007, 22:56

Dagmara i Wisienka witamy goraco nanaszym tik-takowym forum. :ico_brawa_01: Zapraszamy do wspolnego klikania. :-)
Jakos cicho ostatnio było na październikowym.. a czas leci teraz coraz szybciej. Mi w koncu wyskoczyl porządny brzuszek,myslalam ze to tak fajosko a tu sie okazuje ze ma to tez swoje minusy. Kregoslup daje o sobie znac i ciezej sie chodzi z dodatkowymi kilogramami. Nie macie takiego wrazenia ze wszyscy sie na Was patrzą, a szczegolnie na te brzuszki na ulicy? bo mi sie tak wydaje albo juz jakies schizy mam hihi.
Mały Damianek kopie ciagle,moj tata mu wrozy przyszlosc pilkarska :ico_szoking:
Zaczelam porzadnie myslec nad wyprawka i juz nawet z moim D zrobilismy rekonesans po kilku sklepach. Najbardziej sen z powiek spedza mi kwestia wozka, bo jakos mamy z tym klopot. Chcemy lekki bo 2-gie pietro ale na duzych kolach a to sie czesto wyklucza. Bedziemy dalej kombinowac. Moze cos sie znajdzie.
Piszcie dziewczyny jak sie czujecie i co Wam najgorzej doskwiera.
Pozdrowionka

Awatar użytkownika
wisienka
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 743
Rejestracja: 13 lip 2007, 18:55

17 lip 2007, 08:27

Agata80 pisze:wyskoczyl porządny brzuszek
prosimy o zdjątko :-D
Agata80 pisze:albo juz jakies schizy mam hihi
to chyba schizy hehe
Agata80 pisze:Chcemy lekki
to polecam wózek z rama aluminiową

ja czuje się dobrze,nic mi nie jest,brzusio nie za duży wiec nie ciąży,mały Filipek jakoś spokojny od kilku dni,kopie ale delikatnie

dzisiaj u nas burza :ico_szoking: a miał być gorąc umówiłyśmy sie z kuzynką na kawkę i dzieciaczki się umówiły na wspólną zabawę a tu deszcz :/ no ale pojedziemy i najwyżej posiedzimy w domku

miłego dnia dziewczynki

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

17 lip 2007, 21:00

Oj trzymajcie sięmamusie, bo rzed nami fala upałów!!! :-D

Awatar użytkownika
wisienka
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 743
Rejestracja: 13 lip 2007, 18:55

17 lip 2007, 21:08

byłysmy u kuzynki i dziewczynki się wyszalały na podwórku i na trampolinie :-)
a ja dzisiaj pierwszy raz miałam zachwianie równowagi,zrobiło mi się bardzo gorąco i strasznie kręciło mi się w głowie,po 15 minutach przeszło...

Awatar użytkownika
Agata80
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 101
Rejestracja: 15 mar 2007, 17:31

17 lip 2007, 21:58

A u nas w Warszawce upal na maxa. Dzis myslalam ze ducha wyzione, w pracy ok bo jest klima i jakos idzie wytrzymac ale dojazd to masakra. Jak tak dalej bedzie to dluzej nie wyrobie z tymi dojazdami :ico_olaboga:
Wisienka nie mam aktualnej fotki ale postatram sie cos zrobic i wrzucic w najblizszym czasie:-) Dzieki za porady,bede szukac aluminowych ram. :ico_ciezarowka:
Pozdrowionka

Awatar użytkownika
wisienka
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 743
Rejestracja: 13 lip 2007, 18:55

18 lip 2007, 08:56

Agata80 pisze:Dzieki za porady
prosze bardzo i polecam się jak będę mogła pomóc to pomogę ;-)
jutro masz Agatko studnióweczke :-D

Awatar użytkownika
Agata80
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 101
Rejestracja: 15 mar 2007, 17:31

18 lip 2007, 20:40

Faktycznie , jakos mi to umknelo:-) Ale szybko mi ucieka ten czas jeszcze nietak dawno bylo 200, nie zdazymy sie obejrzec jak wyladujemy na porodowkach hihi.

Awatar użytkownika
wisienka
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 743
Rejestracja: 13 lip 2007, 18:55

18 lip 2007, 20:50

dzisiaj mi sie śniło ze urodziłam synka :-) to juz 3 raz podczas ciaży :-) i sniło mi się że byłam u wróżki,troszke się wypytałam hehe tylko ciekawe czy to prawda :-D :-D

Awatar użytkownika
Agata80
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 101
Rejestracja: 15 mar 2007, 17:31

19 lip 2007, 18:43

wisienka a lekarz juz Ci potwierdzal płec?
Mi sie tez raz snil porod i kilka razy moj maly jak juz był taki fajny wiekszy pachnący bobaskiem miodzio.

Awatar użytkownika
wisienka
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 743
Rejestracja: 13 lip 2007, 18:55

19 lip 2007, 18:50

Agata80 pisze:wisienka a lekarz juz Ci potwierdzal płec
jeden raz,ale pokazał pępowinkę i peniska wiec chyba na pomyłkę nie ma miejsca chociaż wszytsko jest możliwe hihi

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość