Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

08 sie 2009, 23:14

Jasnie Pani :), :ico_haha_01: poproś koleżankę o zmianę proszku? myślę,że to nie powinien być dla niej problem :ico_noniewiem:
mi stanik też powoli robi się za mały,mam nabrzmiałe,bolące piersi ale z 75b przejde na c jedynie :ico_sorki:
przybrałam dopiero ten kilo ale jakoś tak brzuch mi wysadza,dziwne bo to wcześnie.w tamtych ciążach było widać w 1 ciąży w 5 miesiącu a w drugiej w czwartym a teraz już? dziwne troche. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

09 sie 2009, 12:18

zubelek, wlasnie dla niej to jest problem, ona mowi, ze przesadzam :ico_noniewiem:
I mi tez troche juz brzuch wysadzilo. W kazdym razie nie we wszytskich spodniach sie dopinam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

09 sie 2009, 21:19

mnie cycki też wypływają z każdego stanika
a ja nosze 80 E więc też niemało :)

juz 12 ide do lekarza i mam nadzizje na dobre wiadomości
a chyba jestem jedyną marcówką która jeszcze nie była u gina nie?

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

09 sie 2009, 22:02

hello!
zubelek no wiesz...może tym razem dzidzia nie będzie taka pospieszna jak Hania...wszystko się okaże w marcu :-D mam nadzieję, że nie wcześniej.. :ico_sorki:
Jaśnie Pani no to oznaki masz faktycznie niezłe! współczuję tej drażliwości na zapachy...to wcale nie jest łatwe do opanowania...szkoda, że dla tej koleżanki to taki problem... :ico_noniewiem:
cycuchy mi urosły już kilka dni po zapłodnieniu...nosiłam 75b, teraz mam c...czasem d...najgorsze to, że do końca na bank urosną jeszcze...a po porodzie :ico_olaboga: z Hanią miałam cycki jak dwie dynie...i nie było to przyjemne..........
Jagódka no chyba jesteś jedyna...ale, jak masz przynieść dobre wieści to chyba warto poczekać...
a macie już typy imion? wybieracie zakupki dla dzidziusiów? ja powoli schizuję...siedzę w wózkach aktualnie....marzy mi się nowe łóżeczko, ale już rodzice na mnie wsiedli, że po co, że za bogata jestem itp!!! a dla Hani miałam takie najzwyklejsze, jeszcze malowałam je 2razy i wygląda koszmarnie..bardzo mi się marzy nowe................ale zobaczymy...

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

09 sie 2009, 22:25

to wcale nie jest łatwe do opanowania...szkoda, że dla tej koleżanki to taki problem...
juz sie problem rozwiazal sam, bo zadzwonila dzis, ze nie bedzie mi juz córki przywozic, bo brat przyjechal i sie nia zajmie.
Szkoda troche tych kilkudziesieciu funtow na tydzien, jakie zarabialam, ale z drugiej strony ciaza powinna byc spokojna,a nie nerwowa, a ta dziewczynka zaczynala mi juz swoimi himerami psuc Lusie :ico_noniewiem:
zborra, no ja łózeczko bede musiala jakies kupic, bo nie mam zadnego, chociaz sie pewnie i tak skonczy na tym, ze Nowy Człowiek bedzie ze mna spal, tak jak Lu do tej pory, ale na dzienne drzemki sie przyda ( o takim turystycznym mysle).
Wozki mnie nie interesuja, z wiadomysch wzgledow :ico_oczko: Mam jeakiegos rupiecia po Lusce to obleci, ale juz ukladam sobie w myslach stosik nowych chust, ktore Nowemu Człowiekowi beda niezbedne ;) MM juz szlag trafia, bo on wie ile ja potrafie na chusty wydac :-D

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

10 sie 2009, 08:26

dzień dobry!
no Jaśnie Pani to szkoda kasy, ale spokój się bardziej przyda...
ja chyba tym razem też skuszę się na chustę...więc mam nadzieję, że mi potem doradzisz coś dla maluszka, coś nieskomplikowanego dla mnie :-D A Hania nie spała z nami i teraz też chciałabym tego uniknąć...
miłego dnia...
ja jestem podziębiona...wzięłam oscillo i teraz muszę kupić syrop na kaszel...bo się uduszę...
buziaki

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

11 sie 2009, 00:04

Jasnie Pani :), dobrze,że się problem sam rozwiązał,poco nerwy. :ico_noniewiem:
jagodka24, ja byłam u ogólnego,fakt,że tu do gina się nie chodzi ale poza tym,że mi mocz pobrała nic nie wiem :ico_noniewiem: żadnej karty ciąży,terminu,w ogóle czy ja jestem w ciąży :ico_haha_01: nadal czekam na list ze szpitala.

zborra, ja też mam już małe schizy :ico_haha_01: łóżeczko muszę kupić ale wolę drewniane a wózek mam całkiem niezły jane nomad pro,jego bym na inny nie zamieniła tylko nie wiem czy fotelik do niego kupować,chyba w śpiworku będzie wygodniej,mają jeszcze gondole a na te 2 czy 3 miesiące to szkoda mi pieniędzy bo później i tak już do gondoli nie wsadzam.Ja to w ogóle muszę wszystko kupić prócz wózka,bratowa coś tam z ciuszków ma zostawiać ale nie ma to jak kupować mini ciuszki :ico_brawa_01:
i na pościel już patrzyłam i w :ico_noniewiem: ogóle hehe no ale jeszcze za wcześnie.

[ Dodano: 11-08-2009, 00:06 ]
zborra, z cebulki syropek najlepszy :ico_noniewiem:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

11 sie 2009, 11:20

hej a co tu taka cisza. ja mam termin na 1 kwiecien wiec moze załape sie jeszcze na marzec:) i jak dziewczyny samopoczucie??
za 1.5 tyg mam slub wczoraj przymiarka sukni i troszke za mala juz jest i niestety musza poszerzac.

Obrazek

Obrazek

hormiga
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 14 cze 2007, 19:10

11 sie 2009, 12:11

ja się witam po obrzydliwej nieobecności :-D

Wczoraj doktorek założył mi kartę ciąży, więc jestem już :ico_ciezarowka: pełną parą :ico_brawa_01: Wyniki badań mam świetne, co do jednego, co również bardzo mnie cieszy. Podglądałam też Niunia, ma się dobrze, już 32 mm i pływał sobie pięknie :-D

Mam do was pytanie, czy macie wkrótce USG genetyczne/prenatalne? Bo ja mam w 13 tygodniu, pytam głównie dziewczyny z Polski, bo te które są w Anglii, to wiem że u was inaczej troche to wszystko się toczy :-)

No i jak samopoczucie ogólnie? Ja nie narzekam, czuję się jakbym w ciąży nie była, tylko zgaga co wieczór mnie męczy ale mam na to niezawodny sposób - mleko ciepłe :-)

wiśnia już za mała suknia ślubna? Będziecie tez mieć wesele, czy tylko ślub? Koniecznie wrzuć potem jakieś fotki! :ico_oczko:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

11 sie 2009, 12:23

hormiga, chcialam wrzucic zdjecie po przymiarce ale nie wiem jak to sie robi. a wesele tez bede miala i troszke sie boje zeby z malenstwem wszystko dobrze bylo.
to dobrze ze wyniki super,a malenstwo osnie jak na drozdzach

Obrazek

Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość