Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

30 paź 2009, 10:19

Czesc Kobitki!!!
Co do imion to jeszcze nie myślelismy nad tym,jeszcze jest troche czasu wiec zobaczymy jak to bedzie,ale łatwo pewnie nie bedzie :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
mmarta81, ludziom to zawsze nie bedzie psaowac,jak nie masz dzieci to obgaduje,że pewnie nie może miec i dlatego tak jest,jak juz masz i w drodze drugie,to że zwarjowała,bo tak jedno po drugim,poprostu ludziom sie nie dogodzi,poprostu nie przejmujmy sie i cieszmy ciązą :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
mmarta81, ja mam od wczoraj obiad wiec dzis sie lenie :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-10-30, 09:20 ]
ale jakoś nie składnie napisałam,sorki :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

30 paź 2009, 10:31

Dokładnie, ludziom się nie dogodzi :)

jeszcze zależy jakich masz znajomych, bo jak większość to single i singielki, albo w wolnych związnach, imprezowicze (nie chciałabym uogólniać, ale opisuję po tym co wokół mnie widzę), to jasne, że będą się pukać w głowę na wieść o ciąży. Ja mam kilkoro takich znajomych i w rodzinie też się znajdzie parę :)
Na szczęście już dawno stwierdziłam, że nasze priorytety są bardzo rozbieżne, więc ich zdanie mi wisi, że się tak wyrażę :D

Mam też znajomych z podobnym podejściem jak ja. Niektórzy mają jedno dziecko, niektórzy dwójkę, i nie odwracają głowy z obrzydzeniem na info że "jeszcze karmię", nie marudzą, że mi się dziecko rozpuści jak będę go tak nosić w chuście, bo po prostu wiedzą, że dziecko to nie kula u nogi, tylko małe kochanie potrzebujące tej bliskości :)


ja też mam od wczoraj obiad, ale niestety tak mi te pulpety śmierdzą :ico_zly: że aż pisać nie mogę, bo na samą myśl!!!! bleeeee
Chyba usmażę sobie naleśniki...
Gorzej bo Damiana nie będę w stanie nakarmić tymi pulpetami..

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

30 paź 2009, 10:39

Martalka, dokładnie ja tak samo myśle,dzieci jak dla nas z męzem to wszystko,cieszymy sie każdym dniem z nim spędzonym,i bez niego byłoby tak pusto w domku,no i zawsze chciałam miec rodzeństwo dla Piotrusia,nie chce żeby był sam,mo i w sumie to nie wiem kied to zleciało i już ma 5 lat......
Ja dzis chyba jeszcze sie wybiore i złoże reklamacje na okna bo mi strasznie gwizda i wieje przez dwa z nich,no i na poczte musze sie jeszcze wybrac,a meżus dzis chyba szybciej zamknie sklep i jutro też bedzie miał zamknięte,wiec bedziemy mieli wiecej czasu dla Siebie ,ciesze sie bardzo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 paź 2009, 11:20

Martalka, aga216, macie racje :-D

ja po sniadanku :-D
na obiad beda piersi z kurczaka z warzywami i ryzem :-)

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

30 paź 2009, 11:37

Cześć Dziewczyny! :-)
Witaj mara bacha - gratuluję fasolki !!! :ico_brawa_01:
Fajne tematy tu widze poruszyłyście. Co do imienia, to ja też już od dłuższego czasu się zastanawiam. Ja osobiście lubie twarde imiona zwłaszcza męskie - najlepiej takie, które byłyby używane na codzień w pełnej wersji, a nie ich skróty. Np co z tego że imię Aleksadner jest ładne, jesli używa się go jedynie przy chrzcie i ślubie, a przez całe życie Olek. Na liście imion męskich, które ewentualnie wchodziłyby w grę mmarta tez jest między innymi Igor - uważam że jest rewelacyjne! A poza tym wchodzą w grę Oskar, Artur, Alan, Erwin, Marek, Damian. Z imionami dziewczyn jest łatwiej: tu by wchodziły w grę ewentualnie: Amelia, Daria, Wiktoria, Karolina i jak znam życie to do urodzenia dzidzi jeszcze mi któreś do głowy przyjdą. :ico_haha_01:

Nie przejmujcie się tym, co mówią inni. Uważam że jest to kwestia czasu i innych hierarchiji wartości. Komuś moze się wydawać, parztac na ciaże egocentrycznie, że tu i teraz akurat dla niego byłaby ona problemem, ale jestem pewna, że jak spojrzą na to z perspektywy czasu i zobaczą jak bardzo jesteście szcześliwe ze swoimi dziecmi i że to one tak naprawdę stanowią sens życia to zmienią podejście i pomyślą sobie - ale jej fajnie :-)

Dziwczyny, a ja wczoraj też miałam nieodpartą chęć na bagietkę :ico_haha_01: , a dzisiaj zrobie na obaidek rybkę na parze, a do tego szpinak z czosnkiem i smietanką :-)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

30 paź 2009, 11:46

julchik22, witaj w ,,nagrzanych na bagietke,, :ico_oczko: :ico_haha_01:
imiona ladne Aleksander tez mi sie bardzo podoba no ale u nas odpada bo znajomi maja synka Aleksandra :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

30 paź 2009, 12:00

ja z kolei mam chętkę na kapustę kiszoną :) Przez Was :D
A jeszcze wczoraj koleżanka narobiła mi smaka na McDonalda :ico_zly: Straszny syf, wiadomo, ale aż mi ślinka wczoraj ciekła. Dobrze, że mam daleko do maca :)


Ok, uciekam na krótki spacerek. Co prawda Damian jeszcze zakatarzony, ale zdecydowanie lepiej się nam oddycha na świeżym powietrzu, domek się wywietrzy i będzie miło wrócić :)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

31 paź 2009, 11:12

ale cisza tu u nas :-)
stawiam poranny cieply napoj :-D :ico_kawa:
my dzis od 6 na nogach :ico_oczko:
zaraz sprzatanie i robienie obiadu :ico_noniewiem:
a pozniej juz same przyjemnosci spanko :ico_oczko: i spacerek :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

31 paź 2009, 13:09

Czesc Kobitki,ja tylko na chwile,w domku juz posprzatane,własnie wciełam kawałek serniczke,mniam,kawusie pije,i czekam na męzusia kiedy wróci z rybek,a Piotrus sie bawi,chciałam wam tylko jeszcze przekazac że Nikola jest w szpitalu z małą,bo zabrali ja karetka z domku,bo zaczeła sie ducic,i mała ma ostre zapalenie krtani,także dlatego nie zgląda-zdrówka dla was!!!!!
Miłego Weekendu Kobitki paaaa :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

31 paź 2009, 13:14

aga216, smacznego :-D
Nicolazdrowka dla corci :ico_sorki: boze ale sie pewnie strachu i narwow najadlas :ico_olaboga: oby jak najszybciej wyzdrowiala :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość