Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

01 sie 2010, 18:11

my zmykamy do znajomych na kawę odezwę się wieczorkiem
manenka, Piękna pierwsza strona :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

AniaZaba to udany dzień mieliście :ico_brawa_01:
czekamy na fotki :-)

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

01 sie 2010, 19:18

manenka termin mam na 22 lutego na razie, zobaczymy czy sie nie zmieni po pierwszym usg :-D

ło a ja nie moge podejrzec stronki :ico_placzek:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

02 sie 2010, 06:48

piękna pierwsza strona :D

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

02 sie 2010, 15:11

hej

u nas dziś piękna pogoda :-)
Mike śpi :-) a mi się fasolówka gotuje :ico_haha_02:
dzwoniłam do gina wizytę mam dopiero na 16 sierpnia, ale zadzwoniłam jeszcze do swojego rodzinnego bo w końcu muszę się z nim też umówić i u niego mam wcześniej wizytę bo w piątek na 9 rano, więc za pewne posłucham sobie bicia serduszka i porobią mi badania z krwi i moczu, a na popatrzenie siebie będę musiała jeszcze poczekać 2,5 tyg
manenka termin mam na 22 lutego na razie, zobaczymy czy sie nie zmieni po pierwszym usg :-D
spoko to juz zmieniłam na 22 i jakby coś się zmieniało to pisz to będę na bieżąco zmieniać :-)
ło a ja nie moge podejrzec stronki :ico_placzek:
a dlaczego??
piękna pierwsza strona :D
dzięki :-)
Tynusz jak tam po wizycie??

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

02 sie 2010, 16:19

a dlaczego??
jest tylko pogrubiona czcionka i nie da rady klinac, w trzech przegladarkach probowalam i nic :ico_noniewiem:

U mnie dzisiaj polozna byla, troche krwi spuscila :ico_haha_01: mocz wziela, cisnienie zmierzyla i udalo sie podsluchac bicie serduszka, ale moja cora byla przejeta wizyta :-D tylko sie ciagle o wszystko pytala. We czwartek pierwsze z dwoch usg :ico_brawa_01: juz sie nie moge doczekac
Na razie zauwazylam ze wiecej jem, pewnie szybko nadrobie to co zginelo :ico_oczko:

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

02 sie 2010, 16:42

Ja już po wizycie. Przytyłam jakieś 1,5 kg od początku więc nie ma tragedii. A brzuch mam już naprawdę spory jak na 10 tydz. Było widać ruchy dzidziusia i wszystko ok. Ja mam jakieś tyłozgięcie macicy. Muszę sobie poczytać co to jest. Gin mówi że to taka uroda i że wskoczy na swoje miejsce. Wieczorem jak mi się uda dodam zdjęcie i mogę w końcu założyć suwaczek :ico_oczko:

agndzileb
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2439
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:53

02 sie 2010, 20:41

padam na twarz czyli standard ostatnio codziennie juz koło 17 twierdzę ze padam. wizytę mam w srodę będzie USG chociaz ja juz podglądałam maluszka n ostatniej wizycie

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

02 sie 2010, 22:18

a ja się dowiedziałam , ze nie będą słuchać teraz bicia serca i muszę poczekać aż na wizytę u gina , a poza tym to muszę sobie spisać wszystko na kartkę , jakie miałam komplikacje w pierwszej ciąży, bo dokładnie już nie pamiętam jak brzmią dokładnie po norwesku wszystkie słowa związane z ciążą

b@sia, a czemu u ciebie była położna??
to tak u was przychodzą do was?? jak tak to super i fajnie, że już słyszałaś bicie serduszka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

AniaZaba, tyłozgięcie to nic złego , bardzo dużo kobiet to ma np . ja też :-) sa trudności czasem przy zajściu w ciążę bo trzeba w odpowiedniej pozycji, ale tak poza tym to nic złego :-)
super, że juz masz USG za sobą :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

agndzileb, o to i ty na wizyte z USG super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
to chyba ja jeszcze się troszkę będę musiała naczekać na popatrzenie na dzidziusia

teraz muszę zdjęcia powybierać na bloga ,a trochę tego mam z tych wakacji, szczerze nie chce mi się no ale już od niedzieli sobie obiecuję zrobić porządek

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

03 sie 2010, 07:47

Tynusz jak tam po wizycie??
Maleństwo nie dało się zbadać - wyprostowało sobie rączki, nóżkami się oparło i podskakiwało.. jak gin ruszała tą gałką od usg po brzuchu żeby się przemieścił /przewrócił to nie chciał.
Przytyłam pól kg, mam bardzo rzadką gr krwi ARh-
i dzisiaj po 15 mam być na badaniach prenatalnych -dostałam skierowanie.

[ Dodano: 2010-08-03, 09:19 ]
3majcie dziewczęta kciuki żeby dzidzia zdrowa była :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

03 sie 2010, 09:35

b@sia, a czemu u ciebie była położna??
W Anglii w niektorych miejscach tak przychodza, nie zawsze, ale w naszym rejonie tak jest. W ogole ta ciaza jest dla mnie zupelnie inna, bo wszedzie chodzimy cala rodzina - ja, maz - jako tlumacz i cora, bo nie mamy tutaj nikogo z kim moglaby zostac. :-D
Smiesznie, ale i fajnie, pewnie wiecej tego nie doswiadczymy.
Ciekawe jak z porodem bedzie, ale moze uda sie sciagnac znajomych na ten jeden dzien - juz sie oferowali, chociaz daleko mieszkaja bo godzine od nas.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość