NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

16 lut 2010, 19:53

NowaSejana, odzywałam się do Ciebie często na gg, ale nie odpisywałaś...
byc moze dostepu do neta nie mialam...
A u nas chyba wszystko na wlasciwej drodze.. Nie pracuje, ale sie ucze...
Kurs jezykowy juz skonczylam, teraz dali mi kolejny, przygotowujacy do pracy + praktyka.
I powiem Ci, ze mimo,ze czasem zatesknie za Polska to wiem, ze tutaj jest duzo lepiej...
Zyjemy spokojnie, niestety jeszcze ze stresem, ale od niego nie da sie uwolnic...
Jeszcze planuje zmiane miejscowosci i tym samym mieszkania...
W tej malej miejscowosci plotki rozchodza sie jak swieze buleczki, juz zdarzylam zauwazyc...


A teraz nowinka!!! Moja ciocia, ktora mieszka w PL, ma 39 lat, spodziewa sie blizniat... ale dwujajowych... Jestem taka podekscytowana tym faktem, ze masakra... No i termin porodu ma w moje urodziny...

cyn_inspiration
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2236
Rejestracja: 07 gru 2009, 16:28

16 lut 2010, 19:54

NowaSejana, babe_boom, obudwie nie miałyście sielanki skad sie biorą tacy ludzie jak wasi byli :ico_olaboga:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

16 lut 2010, 19:59

NowaSejana, babe_boom, obudwie nie miałyście sielanki skad sie biorą tacy ludzie jak wasi byli :ico_olaboga:
a wiesz, ze sama sie nad tym zastanawiam...
Ale do tego worka z kobietami, ktore lekko nie mialy to Ciebie tez mozna dorzucic i duzo innych...

Jedni faceci poprostu sa normalni, inni nie... A ja w domu tez miala ojca pijaka i kogos takiego szukalam... moze tej adrenaliny... ktory tylko krzywdzila male i mnie.. teraz juz wiem, ze zle wybieralam...

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

16 lut 2010, 20:37

Baby rozwod z orzeczeniem o winie apewno jest trudny ...
Ale alimenty naleza sie na Ciebie bez wzgledu na orzeczenie winy ale z wina dostaje sie je na dłuzej .... a bez winy chyba na 5 lat ... jezeli Twoja sytacja zyciowa jst trudna ... ..a jest ...
Zdobycie dowodow ... no coz .... jak bys miała troche zaskurniakow mozesz isc do detektywa .... wiem ze za zdjecia nie biora duzo .... zreszta przed sadem jego rodzinka juz moze wcale nie byc taka hop do przodu .....
A On chce rozwodu ?? nie masz obdukcji pewnie ??...
Ale zawalcz nawet o te 200 zł na siebie niech nonono płaci ...

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

16 lut 2010, 20:49

Ale zawalcz nawet o te 200 zł na siebie niech nonono płaci ...
i KUlka ma swieta racje..
tylko to takie proste nie jest...
Ja nadal walcze o te nasze 400 zl na obie dziewczynki, co prawda mam je zasadzone, ale on i tak nie placi.. Nawet komornik sciagnac nie umie...

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

16 lut 2010, 20:52

KUlka, nie obdukcji nie mam, ale.. byłam u lekarza kiedyś i miałam siniaki.. W czekal na klorytarzu.. lekarka mnie zapytała co mi się stało.. to jej powiedziałam.. ona wyszla na korytarz żeby ktoś poszedł po ortopedę żeby mnie zbadał.. i pyta się W pan do mnie? a on odpowiedział, że nie, ze czeka na żonę, która jest w środku.. zawołała go zaznaczyła w karcie, ze mnie pobil i postraszyła, ze jeśli jeszcze raz przyjde i będe mieć siniaki to wezwie policje.. także w karcie zaznaczone, ze pobitya przez męża.. 2 razy też wzywałam policję...

a nie wiesz ile może detektyw za takie zdjęcia sobie zażyczyć? mój mąz mieszka 200km od nas bo sama bym mu je zrobiła,,,

[ Dodano: 2010-02-16, 19:55 ]
NowaSejana, jaki uj... jak można na własne dzieci nie płacić, w ogóle nie poczuwać sioę do obowiązku :ico_olaboga: mój płaci, ale nie interesuje się dziećmi w ogóle... był tylko wtedy kiedy były rozprawy o alimenty, zapytał 4 raZY co u nich i to przed rozprawami teraz ma w nonono... jeszcze mam przepukline brzuszną i musze się jak najszybciej zoperować.. poprosiłam go zeby zajął się dziecmi.. powiedział, że nie, że jak zdechneto je weźmie ale wcześniej mam na niego nie liczyć... :-/

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

16 lut 2010, 21:01

powiedział, że nie, że jak zdechneto je weźmie ale wcześniej mam na niego nie liczyć... :-/
ale skur*****
takiemu to bym jaja obciela i jezyk!!!
NowaSejana, jaki uj... jak można na własne dzieci nie płacić, w ogóle nie poczuwać sioę do obowiązku :ico_olaboga:
dziewczynek nigdy nie odwiedzil, nic im nie kupil, 1 raz je widzial na badanich DNA i chyba az 1 raz zapytal jak sie czuja dziewczynki...
Ale moje male maja nowego prawdziwego tate, ktorego mocno kochaja i ktory je akceptuje..
bo nie ojcem jest ten, ktory zrobi, tylko ten, ktory wychowa...
także w karcie zaznaczone, ze pobitya przez męża
a mialas tzw. niebieska karte, nie wiem czy tak sie to dokladnie nazywa...

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

16 lut 2010, 21:04

Babe a powiedz on Ci wypłaca te zasadzone alimenty na dzieci ??

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

16 lut 2010, 21:04

zmykam spac dziewczyny, odezwe sie jutro jak wroce ze szkoly...
o 6 musze wstac...

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

16 lut 2010, 21:07

no wlłasnie jak policja przyjezdzała to sa jakies dowody .... moze warto pujsc do prawnika po porade prawna ??
Oj kobieto widze ,ze kawał zycia juz za Toba ... a dzieci to TY mu nigdy nie dawaj .. ja tobym mu prawa ograniczyła jeszcze ...
a starszy synek chodzi do przedszkola ?

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość