Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

16 paź 2008, 14:56

dana pisze:Juz bym chciala bardzo Ale nadal sie kulam
pamietadz dana jak ja sie kulalam :ico_ciezarowka: i w koncu nadszedl ten dzien...oby i u Ciebie to juz niedlugo :ico_sorki:
mikkado1 pisze:mam tylko nadzieję że obędzie się bez wywoływania.
:ico_sorki: trzymam kciuki
wiola :ico_sorki: wracaj do zdrowia :ico_sorki:

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

17 paź 2008, 10:34

mmarta81, - słodki ten Twój ziewaczek, i już ponad dwa tygodnie ma, jak ten czas leci :)

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

17 paź 2008, 10:49

blumek pisze:jak ten czas leci :)
:ico_olaboga: no wlasnie jak szlony :ico_olaboga: dziecko mi w oczach rosnie :-)

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

17 paź 2008, 12:07

mmarta81 pisze:pamietadz dana jak ja sie kulalam :ico_ciezarowka: i w koncu nadszedl ten dzien...oby i u Ciebie to juz niedlugo

Wiem wiem kochana pamietam ale ty juz pod koniec , mialas objawy, ze czop powoli odchodzil i bole juz mialas, a ja poprostu to nie samowite ale mam 1 skurcz na tysiac .M sie nawet wylamal i bylo przytulanko ale moja malenka nic nie rusza :ico_olaboga: .Twarda sztuka ,szyjka na szczescie sie wczoraj skrocila ale nadal zamknieta JustynaiGabi, to przynajmniej juz ma jakies rozwarcie :ico_noniewiem:
Martunia ale Igunia jest taka cudna ze jak patrze na nia to bym zjadla ja ,a zozdroszcze ci przeokrutnie wiem ,ze nie powinnam, ale jak sie patrzy na takie cudenko to ciezko sie powstrzymac :ico_oczko:
Wogole jak zagladam na forum i patrze na wasze dzieciaczki to mnie juz skreca na te sliczne dzidziolki :-D a moja to chyba tak na zlosc tak siedzi zebym jak sie urodzi odrazu ja zjadla hehehe moj maly lobuziak :ico_oczko:

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

17 paź 2008, 12:39

mnie jeszcze dołączył ogromny ból brzucha (tak jak przed okresem)
tyle że kaszel powrócił...... jest na maksa mokry ale jest straszny bo nie chce mi się tam nic oderwać więc kaszlę, kaszlę zaraz wypluje płuca........
dana pisze:Twarda sztuka ,szyjka na szczęście sie wczoraj skróciła ale nadal zamknięta J
to Twoja pierwsza ciąża????? nie martw się, ja chodzę z otwarciem, od tyg mam zwiastuny zbliżającego się porodu, lekarz w poniedziałek powiedział ze w przeciągu 2 tyg urodzę i co i nic......... a jeden tydzień już prawie mija

[ Dodano: 2008-10-17, 12:47 ]
mam takie wrażenie że mały chce rozepchnąć mój wzgórek łonowy...... tak było z Gabryśka, chlusnęły mi wtedy wody więc może i teraz skończy się tak samo........
tatuś powędrował sobie do kina mam jeszcze dwa vouczery ważne tydzień więc go wysłałam...... ciekawe czy obejrzy film do końca

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

17 paź 2008, 15:42

czeasc dziewczynki jak smopoczucie widze ze nie ktore z was sa przeziebione, oby to nic groźnego nie bylo, juz sie nie moge was doczekac na nowym watku :ico_brawa_01: z kazdym dniem coraz blizej, pamietam jak ja stekalam na końcówce a teraz czaem tesknie za brzuszkiem i nie moge uwierzyc ze moj maluch jest juz ze mna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
garoce buziaki dla was :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

17 paź 2008, 15:57

kurczę Justyna...niefajnie masz z tym kaszlem...ja też rozchorowałam się przed porodem i teraz jest jeszcze gorzej. Normalnie duszę sie w nocy. Najgorsze jest to, ze przez ten kaszel mam problemy z trzymaniem moczu... :ico_wstydzioch: i to mnie chyba najbardziej dobija psychicznie, czuję się jak jakiś stary, schorowany kundel... :ico_placzek: od 3 dni biorę antybiotyki,więc mam nadzieję że wkrótce sie tego pozbędę.... :ico_sorki:
a Ty, Kochana-kuruj się szybciutko, bo niedługo bejbik będzie z Tobą!!!!

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

17 paź 2008, 21:18

witajcie!!!!
gratuluje juz tym rozdwojonym!!!!!! ciesze sie bardzo

i ja nadal w dwupaku.....męcze sie juz strasznie..skurcze mam codziennie...brzuch mnie boli..zaliczylam juz 3 razy szpital ..i nic..czekam nadal
pozdrawiam

[ Dodano: 2008-10-17, 21:19 ]
acg..cudne te wasze maluszki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

18 paź 2008, 11:14

:ico_haha_02: tez przesylam pozdrowionka :ico_haha_02: i nadal trzymam kciuki :ico_sorki: :ico_ciezarowka:

sylwia27
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 52
Rejestracja: 18 mar 2008, 19:53

19 paź 2008, 12:06

ja też nadal czekam... chodzić już mi ciężko, nogi strasznie puchną, brzuszko duże :) pozostaje mi tylko leżeć i czekać,

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: KylieTab i 1 gość