tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

23 lis 2010, 21:35

a na ile lecisz do PL ?
Tylko na 4dni ale jak cos waznego to zawsze moge przedluzyc :-D np.gdyby wyniki byly niedobre
Poza tym sama nie wiem co myslec bo juz drugi raz na tym tescie moczu takim papierkiem lakmusowym wyszly 2 plusy krwi a jak odeslali do laboratorium to nic nie znalezli. Ciekawe czy z tymi wynikami bedzie to samo? :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

23 lis 2010, 22:45

tabogucka, to zrób sobie w PL badanie ogólne moczu, posiew i morfologię i zobaczysz co wyjdzie. A będziesz szła do gina ?

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

23 lis 2010, 23:08

dzięki dziewczyny za słowa otuchy. jutro jadę po wyniki. wczoraj tak bardzo się zdołowałam, że nie mogłam spać w nocy :ico_olaboga: mąż też.

tabogucka no mam nadzieję , wielka nadzieję, że wynik jutro będzie mnie zadowalał.
A jakie masz ciśnienie?????i co lekarz na to mówi???
to mówisz, że już niedługo urlop??? :ico_haha_01:
Poza tym sama nie wiem co myslec bo juz drugi raz na tym tescie moczu takim papierkiem lakmusowym wyszly 2 plusy krwi a jak odeslali do laboratorium to nic nie znalezli. Ciekawe czy z tymi wynikami bedzie to samo?
znaczy się masz krew w moczu???

aga216 gratuluje córeczki :ico_brawa_01: a od czego ten lek, który dostałaś????na plamienia????


Aniaaa, siara już???szybko, ja jeszcze mam sucho :-D


NowaSejana a Ty jak się czujesz????

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

23 lis 2010, 23:48

Blanka26, witaj :-) Koniecznie daj znać jak odbierzesz wyniki, na pewno wszystko jest dobrze :ico_ciezarowka:

Mnie czeka badanie na krzywą cukrową ale jakoś się zebrać nie mogę... :ico_chory: Do gina dopiero za 3 tygodnie to jeszcze poczekam z badaniem :-)

No dość wcześnie ale z córcią było tak samo, trzeba się pomęczyć te 4 miesiące jeszcze :ico_oczko:
A z córcią miałaś siarę ?
Moja szwagierka w ogóle nie miała siary przez całą ciąże i dopiero po porodzie dostała. Ciekawe od czego to zależy !? :ico_noniewiem:

Lecę do spanka, trzymajcie się ciepło dziewczyny :ico_papa:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

24 lis 2010, 08:43

no mam nadzieję , wielka nadzieję, że wynik jutro będzie mnie zadowalał.
Napewno bedzie dobrze :-D

[ Dodano: 2010-11-24, 07:49 ]
A jakie masz ciśnienie?????i co lekarz na to mówi???
to mówisz, że już niedługo urlop??? :ico_haha_01:
Na razie mam 137/ 76 od 140 zaczynaja sie ponoc problemy!!!! Ale jestem pewna ze to praca...chociaz ciut puchna mi stopki (wieczorem-ale to normalne u ciezarowk) ale tez paluszki rano (czyli po odpoczynku a to juz troche dziwne) Ale dzidzia okey to staram sie nie panikowac...chociaz na sama mysl o tym ze za pare godzin mam byc w pracy czuje jak mi serucho wali i nawet sniadanka nie moge przelknac :ico_placzek:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

24 lis 2010, 09:52

:-D hej :ico_ciezarowka:
trzymam kciuki za wszystkie wyniki, zeby byly jak najlepsze :ico_sorki: :ico_sorki:
u nas narazie spokoj :ico_sorki: nadal mam stres i jestem chora, ale brzuszek juz nie twardnieje tak czesto (juz ponad 2 mies. biore regul. magnez to moze poziom sie w koncu uregulowal), krew z nosa poki co nie leci i brzuszek nie boli..
Wczoraj w nocy P. pierwszy raz poczul pod swoja reka takiego konkretnego kopniaczka od malenstwa, ale sie cieszyl :-D ja zreszta tez :-D bo teraz jak malenstwo kopie to juz brzuszek ladnie podskakuje heheh
no i 30go wreszcie wizyta i USG :-D pytalismy wczoraj brzuszka czy jest Marcelinka czy Lukaskiem? Ale ani jednego kopniaczka nie bylo, pewnie malenstwo spalo...

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

24 lis 2010, 10:28

witam
u mnie ok ide zaraz za obiadek sie wziąć,a potem cos na uczelnie przygotuje :ico_sorki:
Ja :ico_brawa_01: tez mam 30go usg :ico_brawa_01: tylko ze mi doktor robi genetyczne w sumie za darmo i po znajomosci bo pracujemy w sąaiednich oddziałach :-D

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

24 lis 2010, 11:23

a mi dzisiaj znowu cisnienie skoczylo i to od samiutkiego rana... :ico_zly:
w sobote juz idziemy na swoje mieszkanko, niewazne czy meble beda poskrecane czy nie, zbyt dlugie mieszkanie z tesciami sie nie oplaca... i nie tyle z tesciami co z siostra P. :ico_zly: stara panna bez dzieci, ktora kobiet w ciazy wogole nie rozumie.... :ico_zly:
dzisiaj rano rozmawiala z P. (P. mi powiedzial) dlaczego ja nic w domu nie sprzatam, nie zmywam... Pominmy fakt, ze ona calymi dniami pracuje i widzi tylko to co jest przez kilka godzin podczas jej pobytu w domu... Nie raz zmywalam, pokoj w ktorym mieszkamy MY (ja, male i P.) tez sprzatam dosyc czesto, bo male wszystko roznosza... Nie raz rozwieszalam pranie... Przez ostatnie dni sobie odpuscilam, zreszta tesciowa powiedziala, zebym polezala, bo jestem chora i ona do mnie jakos pretensji o to nie ma. A szanowna siostra P. nie dosc ze nie widzi tego,ze ciaza mi daje popalic, bo tu mi brzuch twardnieje, tu mi krew z nosa leci i caly zeszly tydzien musialam tyle km chodzic pieszo i odbierac male z przedszkola, czesto robi mi sie slabo, a do tego wszystkiego jestem jeszcze teraz chora... Tego ona widziec nie musi, wazne, ze ONA nie widzi, ze ja nie sprzatam i nie zmywam :ico_zly: :ico_zly: no KUR** *** to jest wlasnie myslenie 30letniej kobiety, ktora nie ma dzieci, nie ma obowiazkow, a do tego wszystkiego spotyka sie z zonatym facetem :ico_zly:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

24 lis 2010, 13:18

NowaSejana, to niezla ta siostrunia ze hoho :ico_zly: :ico_zly:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

24 lis 2010, 13:55

magda1614, my juz tutaj mieszkamy prawie miesiac i to bylo do przewidzenia, ze predzej czy pozniej cos takiego sie zacznie...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość