agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

12 cze 2012, 19:38

witajcie!
Brawa dla Igi i Laurki!!! :ico_brawa_01:
Mad- kolejne śliczniutkie zdjęcie a jeszcze piękniejsza modelka!!! jestem zauroczona!
Beatka- pierwsze łózko dobry wybór.
Dzis odwiedziły mnie koleżanki z pracy, w tym jedna w ciazy, aż miło popatrzec na brzuszek i powspominac te piękne dni:)
my tez sie szykujemy w tym tygodniu na szczepienie :ico_noniewiem:

[ Dodano: 12-06-2012, 19:41 ]
Dzwoneczku- mam nadzieje, ze problemy zdrowotne Dawidka szybko miną, a Patryczek zacznie przesypiać ładnie nocki, trzymam kciuki! :588: Moja Ola tez zaczyna szopki odstawiać przy cycusiu :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

12 cze 2012, 20:50

Beatka78, mnie też pierwsze zdecydowanie się podoba :-) co do tej brodawki Marcela to ja też takowa miałam. U mnie wymrazanie nie pomogło i w ostateczności miałam ją wylyzeczkowana. No i u nas to się nazywa wronie oczko :-D
dzwoneczek zdrowka dla Dawidka i trzymam kciuki żeby Patryczek nie złapał. Swoją drogą co to za dziadostwo ? :ico_noniewiem:

Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych solenizantek :ico_brawa_01:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

12 cze 2012, 21:34

hej
beatka zdecydowanie to pierwsze łóżko my mamy takie
Obrazek
polecam jak najbardziej :ico_sorki:

hmm....a co u nas ??
Melka ma 2 ząbek odkryła ze można odwrócić się z brzuszka na plecki :) w nocy jak sie obudzi jeść to zamiast wołać mamę gada z misiami na karuzeli :ico_haha_01:
od wczoraj zaczeła jeść zupki z mieskiem :ico_sorki: smakują jej :-D

najlepszego dla naszych małych solenizantów
fotki dzieciaczków w podpisach super
małym chorowitkom duzo duzo zdrówka

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

12 cze 2012, 22:59

beatka pomogły te zajęcia, nawet dzieki nim zaczął wreszcie dotykać rączkami zabawek :ico_sorki: ...i mnie tez te pierwsze łożko pietrtowe bardziej sie podoba :-D ja za dwa lata planuje kupic chłopcom.
Lena znów gorączkę miała podałam jej Nurofen i spadła troszkę ,coraz bardziej jestem przekonana ,że to ząbki bo teraz o mało nie zje grzechotki :ico_szoking: i trze buźkę tak jak by ją nosek swędział
oby szybko wyszedł winowajca tego całego zamieszania :ico_oczko:
dzwoneczek82, moje dziewczyny to jakiś czas temu miały ale w delikatnej formie bo po jednej krostce im wysypało gorzej z buźką było jeśc nie mogły kilka dn
a długo to sie utrzymywało???? Bo moj ma na dłoniach i na podeszwach stop...już na szczęscie nie narzeka na swedzenie :ico_sorki: i jak narazie nie pojawiają sie nowe.
Dzis odwiedziły mnie koleżanki z pracy, w tym jedna w ciazy, aż miło popatrzec na brzuszek i powspominac te piękne dni:)
o to miałas dzis wesoło :-D i pewnie sporo prezentow przyniosły Oli :-D
Swoją drogą co to za dziadostwo ?
wirusówka pod postacia krostek, ktore moga pojawic sie na dłoniach, podeszwach stopach, ustach lub w gardle :ico_noniewiem: moze też towarzyszyc wysoka gorączka...moj miał!
Melka ma 2 ząbek odkryła ze można odwrócić się z brzuszka na plecki :) w nocy jak sie obudzi jeść to zamiast wołać mamę gada z misiami na karuze
super dziewczyna...brawo :ico_brawa_01:

i dziekuję dziewczyny za zyczenia zdrówka dla mpoich chłopakow :ico_sorki:

pare foteczek dla cioteczek :ico_oczko:


na spacerku

Obrazek

Obrazek

i w domku

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

12 cze 2012, 23:35

Margolcia ale widzisz u ciebie jest drabinka prosto a tam pod skosem a taka odpada wiec chyba to trzecie wezmiemy po dyskusji z M

dzwoneczek kochany on jest taki do zgryzienia

a jak u was wlasnie z chwytaniem zabawek
bo Hanka jeszcze sie nie bawi
tzn zlapie zabawke ale zaraz ja puszcza, nie umie jeszcze utrzymac i sie bawic
czasami do buzi ja wezmie i zaraz puszcza

Aga no widzisz u kazdego inaczej z ta brodawka
zalezy jaka duza i jak gleboko
Marcel ma duza i gleboko
wymrazanie dzis przeszedl super
nawet sie nie skrzywil :ico_brawa_01:
teraz tylko czekac czy odpadnie
a chca jeszcze 2x to powtorzyc
a bolalo cie wydlubywanie ?

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

12 cze 2012, 23:39

a jak u was wlasnie z chwytaniem zabawek
bo Hanka jeszcze sie nie bawi
tzn zlapie zabawke ale zaraz ja puszcza, nie umie jeszcze utrzymac i sie bawic
czasami do buzi ja wezmie i zaraz puszcza
u nas identycznie....nie potrafi jeszcze długo trzymac zabaweczki w rączkach, wypada mu :-) . Widze ze Hania prawie w podobnym tempie sie rozwija. Mysle ze nie mamy sie czym martwić, bo moja pediatra wczoraj mi powiedziała ze kazde dziecko rozwija sie w swoim tempie, i nie trzeba ich ponaglac.

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

13 cze 2012, 07:25

Hejka z rana :-)

Narazie na chwile bo mlody kwęka
Znalazłam wczoraj wózek dla Borysa który mi się strasznie podoba :-)
[img]http://%20http://app4.sellersourcebook.com/members/watch/enlarge.php?vers=5@@_&aid=vitapertutti&img=57867/2_1315241231.jpg&&cc=[/img]

Jedyny minus jest taki że jest z usa. Drogą morską będzie szedł do 8tygodni a paczka lotnicza kosztuje 300zł :ico_noniewiem: ale kurcze tak mi się podoba że chyba zacznę mężowi dziurę w brzuchu kręcić :-)

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

13 cze 2012, 08:20

witam z rana! Myslałam , ze bede dziś tu pierwsza, a tu proszę jakie ranne ptaszki. U nas dziś pogoda do bani leje od rana. A miałam nadziję, ze bedzie ślicznie, bo u nas w parafii dziś swieto dzieci- tzw. odpust św. Antoniego i zamierzalismy wybrać sie z Ola do kościółka , bo jest specjalna msza dla dzieci z błogosławieństwem.

[ Dodano: 13-06-2012, 08:22 ]
Dzisiaj przespała całą noc w łozeczku (bo tak to zawsze ją zabieram do siebie, chociaz juz nie karmie). Przebudzała sie pare razy jak smoczka zgubiła, ale zaraz usypiała. Chciałabym, zeby kazda noc taka była
w taki razie trzymam kciuki,oby tak dalej było!!!
Dzwoneczek- przesłodki te Twój syneczek a jaki pulchniutki, mniam:)

[ Dodano: 13-06-2012, 08:23 ]
Znalazłam wczoraj wózek dla Borysa który mi się strasznie podoba


Jedyny minus jest taki że jest z usa. Drogą morską będzie szedł do 8tygodni a paczka lotnicza kosztuje 300zł ale kurcze tak mi się podoba że chyba zacznę mężowi dziurę w brzuchu kręcić
_________________
no to troche drogo cię wyjdzie, ale trzeba spełniac marzenia, chociąz te najmniejsze;)

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

13 cze 2012, 10:13

Witajcie...
Znow deszczowo :(

Beatka78 mialam takie cos na stopie za dzieckai dziadostwa nie szlo usunac. Ale pamietam dostalam taki plyn robiony w aptece i smarowalo sie to patyczkiem kosmetycznym i zeszlo :ico_sorki:
Aga26 szkoda ze fotka wozka sie nie pokazala. Czas oczekiwania troszke dlugi ale z drugiej strony jak dziewczyny pisza, marzenia trzeba spelniac :-D
dzwoneczek82 kochany jest Patrysiaczek nasz. Ma taka cudowna buzke :-) Aniolek no !

Martyna zabawki trzyma bez problemu, smoczek sobie wyjmuje i wklada sama. Grzechotkami trzesie intensywnie i rzuca na pol pokoju.
Ale kazde dziecko ma swoje tempo. Zreszta tak samo z doroslymi, jednemu cos latwiej przychodzi, a inny musi wlozyc w to wiecej siebie ;-)

Wczoraj byla taka beznadziejna pogoda od poznego popoludnia ze Martyna caly czas spala, na spiocha w sumie wypila mleko i spala dalej do 5 dzisiaj.
Dzisiaj niewiele lepiej z pogoda :/
Ale za to jakie emocje wczoraj byly na narodowym stadionie huhuh... We mnie sie kibicowanie na maksa wlaczylo hehe ;-)

Awatar użytkownika
Jadzia
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2986
Rejestracja: 14 sty 2009, 14:22

13 cze 2012, 10:38

hej

my po ciężkiej nocce Lena ciągle gorączkuje :ico_placzek: dzwoniłam do lekarki i powiedziała ,że jak bedę się bardzo martwic to mam podjechac ona podejrzewa 3-dniówke albo faktycznie zębole

co do tzrymania zabawek Lena robi postępy do niedawna wszystko co złapała za chwilkę jej wypadało a teraz (od tygodnia) już dłużej obraca grzechotki przekłada sobie w rączkach i wkłada do buzi ,podobnie ze smokiem wczesniej potrafiła tylko go wyjąc teraz sobie sama potrafi z powrotem włożyc do buziolo o ile jej wczesniej nie wypadnie :ico_oczko:

ok uciekam bo Lena się budzi ide sprawdzi jak temperaturka :ico_chory:

Mad. ja tak wczoraj podskoczyłam i krzyknęłam po bramce,że mojemu M piwo wylałam :-D

[ Dodano: 13-06-2012, 10:48 ]
uffff na razie nie ma gorączki :ico_sorki:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość