Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

18 mar 2007, 17:45

Liv ja nie dostalam zdiec
Mery od ciebie tez nie

Jolu ja nie wiem czy dawac soczki bo Ola bardzo lubi herbatke rumiankowa i ta pewnie zdrowsza
soczki kupilam hippa ze slodkich jablek

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

18 mar 2007, 18:09

JOLU przetrwacie to choróbsko, Hubcia smarujesz więc zaraz te frajerskie krosty zejdą i będziesz mogła go porządnie wyszorować. Chciałam Ci powiedzieć że Ty też dziś pięknie wyglądasz :-)

MOSOB po kim Oleńka taka wybredna??? Towarzycho jej nie pasowało, a może sukienusia była niewygodna :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

18 mar 2007, 18:17

Liv22Holland, problem w tym, ze jedziemy na 5 tyg. i musialabym zabrac 5 kg mleka dla mojej - bo jedna duza puszka starcza jej prawie na caly tydzien....i nie wiem jak mi sie to uda

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

18 mar 2007, 18:17

Miłej niedzielki dalszej.My leniuchujemy.
Jola--upiekłam ciasteczka wg.Twojego przepisu te ryżowe i......PYCHA!!! Nie mam słów jakie dobre :-)

[ Dodano: 2007-03-18 ]
Jutro wam podam przepis na super danko.Normalnie NIEBO W Gębie!!!Ale to jutro :-D
Zmykam do męża :-D :-D

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

18 mar 2007, 18:21

nie bylo kawalera ,ktory by sie nia zachwycal :ico_haha_01:

a tak powaznie to my nigdzie z nia nie chodzimy i to chyba przez to ,duzo tez tam bylo ludzi i wszyscy cos do niej na raz mowili

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

18 mar 2007, 18:22

Ja dzis przeszlam sie po sklepach polskich... i widzialam tylko Bebiko - ale mysle,ze jakbym juz olke przyzwyczaila do bebiko, to po powrocie do anglii, moglabym jeszcze jej kupowac to.

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

18 mar 2007, 18:39

wlasnie sprzedalam sukienke do chrztu Oli za 30,50 !!! a dalam za komplet 150 interes zycia :ico_szoking:

Felicity sprobuj moze bedzie jej smakoeac w pl kosztuje ok 10 zl jest jeszcze z kleikiem ryzowyn i jeszcze jakims nie pamietam

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

18 mar 2007, 20:07

pnewbbbbbbb hg MNSRE S `1 C 65T3WA Sa aEEEEEEEE RTV

Kod: Zaznacz cały

DSSZxxxxxxlm              zz                                                                                                                                                                                    c         b hggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg           r vvvvvvvvvvvvvvvvvv                                                                                 sssssssssssssssssssssssssssssssssssss                              wwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww                                                                                                                                                                                                                                w       nmhh

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

18 mar 2007, 20:13

Iwciu nic nie kapuję a trzeźwa jestem :-D

Mosob jak Ty będziesz robiła takie interesy to my w życiu się nie dorobimy!!!! :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

18 mar 2007, 20:27

Moje dziecko śpi :ico_brawa_01: Padło jak kawka takie było wyczerpane. Wiecie, ja myslę, że jemu to jeszcze nie przeszkadza, że on tyle dni nie kąpany, ale mnie się serce kraja. Jak sobie pomyślę, że miałabym się tyle dni nie myć to..... Brrrrrr :ico_olaboga: . Ale przemywam go wacikami 2 razy dziennie :-)

Kasiu, ja też nic nie kapuję z przekazu Iwci, a kacyka już nie mam :583: Ja myślę, że to Bartuś się do kompa dorwał. I jak on te ramki wstawia?????

Mosob, Hubcio też uwielbia rumiankową Hippa. Normalnie cały czas mógłby ją pić, ale co za dużo to nie zdrowo. Raz dziennie herbatka (czasem 2, jak mnie molestuje :-) ) a raz soczek próbuję mu wcisnąć. Taki z wodą to chyba aż tak bardzo niezdrowy nie jest :594:

Felicity, to możesz już spróbujesz Olę na Bebiko przestawić skoro w Anglii można ją dostać. Zobaczysz czy jej smakuje :575:

Anetko, cieszę się że ciasteczka smakowały :ico_haha_01: Mój mąż je poprostu uwielbia. A że zbieramy punkty to teraz ciasteczka piekę często. Czekam z niecierpliwością na przepis :ico_haha_01:
Dzisiaj zrobiłam tego Japończyka z przepisu Kasiuli i wyszedł super (jak ktoś makowce lubi :594: ). Robiłam go może 20 minut z obieraniem jabłek i biciem piany :-D . Mało pracy i fajny efekt. To lubię :-D

[ Dodano: 2007-03-18 ]
Też Wam tak stronę rozciągnęło?????? Bo zaraz oszaleję :ico_olaboga:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość