leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

30 lip 2013, 14:14

Betina ty sie tak nie przemeczaj :ico_sorki:


A co do bycia razem, to u nas w öutym bedzie 14 lat :-) :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

30 lip 2013, 15:18

Beitna no i co z tego, że nie tak jak u wszystkich, grunt, żeby było szczęśliwie :-)

Leona u nas też w lutym będzie 13, po ślubie we wrześniu 9 :-D Tylko u nas to tak ślamazarnie Pola dopiero po 4 latach nam się udała, ale za to jak :-D

Już po burzy, na szczęście poszła bokiem :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ja się panicznie boję, ale jakoś łaskawie nas oszczędza :ico_sorki: :ico_sorki:

Co do rozstępów ja mam mnóstwo po Poli, teraz też jeszcze żadnego :ico_sorki:

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

30 lip 2013, 15:37

Spinka no u nas tez na Marcela dluugo czekalismy, tez 4 lata po slubie sie urodzil :ico_oczko:


Ja juz salatke mam gotowa :-) za jakies 3 godz mozna napelniac sloiki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

30 lip 2013, 18:39

A ja właśnie placki z cukinii zaserwowałam - deszcz pada i będzie miło :ico_sorki: (nie za gorąco). Przeszło mi zamulenie, w końcu się ruszyłam i jakoś funkcjonuję, ale leżałam 2 godziny - spać mi się chciało i to bardzo, ale Pola dbała o mamę, żeby czasami nie zasnęła :ico_oczko:

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

30 lip 2013, 19:40

leona : :ico_brawa: za 30 tydzień
spinkaspinka tylko jeden dzień i odpoczniesz
U nas dziś pogoda fajna tzn taki mały wiatr i co jakiś czas lekko pokrapywał deszczyk.
Zaliczyliśmy z matim rosmana ,duży plac zabaw w parku, moczenie nóg w fontannie i biedronke. Uwielbiam teraz taką pogodę,Pochwale wam się moim absolwentem przedszkola .

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

30 lip 2013, 21:46

Pochwale wam się moim absolwentem przedszkola
Piękne niebieskie oczka.
stawiam :ico_tort: za 2 rocznice ślubu :-)
Wszystkiego naj.
U nas 1 sierpnia będzie 4 lata .
Ugotowana z pracy wróciłam, nie mam termometra w sali, ale na czucie to jest za dużo o jakieś 15 stopni :ico_olaboga:
My w ciąży chyba odczuwamy temp wyższe nic reszta.
U nad dziś było chłodno na polu a ja z krótkim rękawkiem i było mi nadal ciepło a w domu to jęczałam że duchota kiedy reszta mówiła że jest właśnie w sam raz.
jesteśmy razem 7 lat prawie
My jesteśmy razem 11 latek .
7 lat chodziliśmy nim powiedzieliśmy TAK
Już po burzy, na szczęście poszła bokiem :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ja się panicznie boję
Ja burzy za dnia się nie boję,lubię nawet patrzeć jak przychodzi ale nocą boje się bardzo.W nocy nie widać co się dzieje i już nie raz burza w nocy nas zalała w ciągu chwili
Co do rozstępów ja mam mnóstwo po Poli, teraz też jeszcze żadnego :ico_sorki:
Ja po Lili mam jeden na pupie i jeden na piersi ale bardzo malutkie i drobne . Aby je zobaczyć trzeba patrzeć z bardzo bliska.
Teraz jeszcze żaden nie wyskoczył ,smaruje się 2 razy dziennie . Jedynie żylaki mi się porobiły a tego już nie da się chyba zlikwidować smarowaniem kremami tylko jakieś zabiegi.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

30 lip 2013, 21:51

U nas dziś temp zdecydowanie niższa ,padało kropiło cały prawie dzień z małymi przerwami do tego wiatr .
Miałam wielkie plany ale pogoda taka że nie dało się na polu robić bo bym zmokła i Lilcia też.
Popołudniu pojechałam z Lilcią na kawę do znajomej i jakoś zleciało.
Jutro o 12:30 mam wizytę u Gina. Oj czuje że wagowo pojechałam .
Potem planuje wstąpić do galerii i może coś kupić Lilci z ciuszków ,jakieś butki bo wyprzedaże są.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

31 lip 2013, 07:10

Hej. Ja ostatni dzień do pracy dziś - odpocznę. dziś w nocy od 1 do 4 nie spałam, więc zaczęło się już mój niespanie, ale to znaczy, że już niewiele zostało :ico_oczko:
Po pracy jadę do gina, więc dopiero po południu zajrzę. No i widzę, że dzisiaj chyba we 3 wizytujemy :-D

Miłego dnia życzę!

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

31 lip 2013, 10:14

haj
leona - brzuszek śliczny i zgrabny :ico_brawa_01: coś mi się wydaje że masz wagę popsutą i musisz kupic nową :-)
spinka - ostatni dzień pracy - super oj współczuje bezsenności sama przez to przechodzę ale pocieszam się że po porodzie się wyśpie :ico_haha_01:
lala - przystojny absolwent :ico_brawa_01:
szkieletorku - zgadzam się z tym odczuwaniem ciepła u mnie wszyscy mówią że jest chłodno przyjemnie a ja płynę i czuje się jak w saunie :ico_olaboga:

co do porodu to u mnie zapowiada się naturalny bo mały już główką ułożony do dołu :-) bardzo chcemy rodzic razem poprzednie porody też razem przeszliśmy :-) ale nie wiem czy to się uda to zależy kiedy zaczne rodzic i czy będzie gdzie dziewczynki podrzucić bo przecież nie zostawimy ich przed porodówką :-D
Rozstępy mam po pierwszej ciąży nowych nie nabyłam ale tamte na napiętym brzusiu są mega obleśne :ico_noniewiem: cóż już jestem stara więc nie będę brzuchem świeciła nigdzie poza plażą :ico_haha_01:
Dzis M jak róci z plaży złoży mi kołyskę to zrobie fotki i wam pokaże no i może brzucha udokumentuje bo nie wiadomo ile to jeszcze zostało :-) jak wstaje z łóżka to tocze się jak pingwin na boki mnie kołysze i w biodrach mam luzy chyba już stawy szykują się do porodu. Niby mały powinien już być spokojniejszy a on tak wariuje że chwilami wydaje mi się że sam wyjdzie z brzucha :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

Re: Jesień mamy wita 2013

31 lip 2013, 10:15

czekam na wieści po wizytach :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość