Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

19 sie 2007, 17:49

jestem skonna ..dziękuje za zyczenia i trzymanie kciuków ...impreza sie udała - mały nie pisnął w kościele :-D złote dziecko ... wszyzscu już wyjechali - ja padam ... zdjęcia wkrótce ..... rany jak nie mam siły....ale juz posprzatane...wpadne póżniej ... jeszcze godzina i położe Hubcia spać...rany jeszcze godzina ...

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

19 sie 2007, 17:52

dziewczyny dzieki za słowa otuchy! Kiedys zrzuce te kilosy ale juz na prawde mam dosc...

tak w ogole to fajnie mi ze mam takie fajowe kumpele - niby sie nie znamy a jednak mowimy sobie wiele :)

[ Dodano: 2007-08-19, 17:56 ]
W avatarku najnowsze zdjecie - z wczoraj. za to dzisiaj wyglądam dużo gorzej, bo zjadłam wczoraj ciastko z orzechami i cała twarz w pryszczach teraz...

[ Dodano: 2007-08-19, 17:57 ]
a i kupiłam sobie stanik - w koncu jakis znalazlam na siebie, mam nadzieje ze bedzie mi sie go dobrze nosilo!

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

19 sie 2007, 17:59

doris, ja tez sobie ostatnio kupiłam 90 D :ico_olaboga: masakra ale mąż je lubi :-D :-D :-D

Gosia A, no to congratulation synia!!!! :ico_brawa_01: wiedziałam ze bedzie dobrze

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

19 sie 2007, 18:04

jagodka24, no ja dzisiaj sobie kupilam 85C ale jak na moj gust to i tak jest wiekszy! chyba zanizona rozmiarowka! co prawda nie mam juz mleka to i cycki mniejsze ale to nie zmienia faktu ze nie moglam znalesc zadnego stanika na siebie! ale w koncu dorwalam taki i co wazne nie zaplacilam za niego duzo

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

19 sie 2007, 19:41

hejka....u nas pogoda do d...wiec trudno sie zmobilizowac do zycia-powaznie jakas skonana jeste...

Musielismy zamowic dzis lodowke i prelke do nowego mieszkanka...wiec wybralismy w sklepie bardzo fajne-z tej samej firmy obie rzeczy....i byloby super ale ja jezdzilam po sklepie wozkiem zeby mala nie krzyczala z nudow...a moj A. szukal kogos z obslugi...i w miedzyczasie nam pralke zwinęli sprzed nosa!!! :ico_zly: :ico_zly: ostatnia sztuka ...i musielismy kupic inna...i juz nie mam kompletu tej samej firmy....a fajowo sie razem prezentowaly :ico_placzek:
zdaje sie ze bede ciagle pod netem...tylko w srode bede bez...wiec zaraz jak sie rozlozymy to dam o sobie znac na tt.

Po tych zakupach zajzelismy do mc donaldsa i zjadlam Big maca...i zaaaaluje!!!!bo boli mnie zolądek jak ....szkoda gadac....mietke pije bo juz nie moge wytrzymac...colą zapijalam wiec teraz mam!!!koszmar....mala tez cos męczy-i to moja wina :ico_placzek:

Doris...fajnie Ci w tej fryzurze....
Gosia...a mowilam ze jeszcze dzis napiszesz ze juz po,ze wszystko sie udalo i ze konasz ze zmęczenia? :ico_oczko: :-D super...czekam na fotki :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

19 sie 2007, 19:45

Doris no to żeś mnie pocieszyła z tym wózkiem :ico_zly: ja nawet nie wiedziałam, że ta cholerna spacerówka się nie rozkłada do leżenia :ico_zly: :ico_zly: szkoda, że nikt nie podpowiedział, że bez sensu tkai wózek. gdybym mogła cofnąć czas, to kupiłabym tylko gondolę, a potem bym się martwiła...No ale podjęliśmy decyzję- na wiosnę sprzedajemy fotelik i wózek i kupujemy chyba taki.
http://www.allegro.pl/item223109825_par ... _w_wa.html
ale to jeszcze dużo czasu...szkoda tylko, że stracimy na wózku...
Doris pierwsze co zobaczyłam, to nowa fota! fajniusio! :ico_brawa_01:
No i gratuluję stanika!!! ja kupiłam 75DD...hehehe

Jagódka coraz śliczniejsza ta Twoja Jagodzianka :-D słodziutka!!!
A ja się troszkę bronię przed nowościami w diecie, bo ciągle trąbią że tylko pierś do pół roku! a moja mama mi wmawia, że oni przecież od 3miesiąca podawali po troszku soczku, a potem coś innego i żyjemy. No tak, racja...poza tym teraz zacznę wprowadzać sztuczne mleczko, to chyba łatwiej mi pójdzie z uleganiem namowom mamy :-D

Gosiu! słońce! nawet nie masz pojęcia jak się cieszę!!! super, że już po i że się wszystko udało!
Słuchaj, możemy się umówić na wtorek???tylko byś musiała sie kontaktować ze mną smsami, bo dziś ok.21 ruszamy...chyba, że conieco zdążysz mi na GG napisać, np.ulicę... :-D bo będziemy pół Wawy objeżdżać :-D No i nazwisko...hehehe...żebym wiedziała, kogo szukać, chyba że se zdjecie wydrukuję :-D
Lecę, bo zaraz kąpanko, potem jej dam usnąć i spadamy...
No to dziewczyny, nie piszcie za dużo, bo jak mi się tam nie uda poczytać, to wtedy będę nocki zarywała, żeby nadrobić zaległości!!!
życzę wszystkim miłego tygodnia...i wracam w czwartek. No i zajrzę się pożegnać jak się uda...a jak nie...?to pa!!!

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

19 sie 2007, 20:06

GLIZDUNIA, czasami okazje uciekają sprzed nosa, ale grunt to mieć pralke czy lodówke, bo pomyśl co by było gdyby to w ogóle byly ostatnie sztuki w sklepie i obydwie by Ci sprzątnieto sprzed nosa??? wtedy pranko tylko reczne a jedzonko to nie wiem gdzie bys schowała.

zborra pisze:Doris no to żeś mnie pocieszyła z tym wózkiem ja nawet nie wiedziałam, że ta cholerna spacerówka się nie rozkłada do leżenia

no wiesz ja kupowalam uzywany i jakos specjalnie mi nie zalezalo na spacerowce tylko na gondoli bo i tak chcialam kupic spacerowke. moze w tych nowszych modelach spacerowki sie rozkladaja - sprawdz, bo moj model ma jakies 6lat moze wiecej

w ogole to oglądałam rozne spacerowki i jestem zalamana bo nie moge znalesc zadnej spacerowki z pompowanymi kolami! tylko plastiki! a jak juz mi sie jakas podoba to kosztuje kolo 1000 i tak czy siak musiałabym zakupić do niej pompowane kolo czyli ok 200-300 zł. wiec chyba kupie taki wozek jak mi sie podoba (implast bolder 4) i gondola bedzie na nastepne dziecko :P a ten kosztuje kolo 1600.

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

19 sie 2007, 20:24

no hejka .......... po całytm dniu !!
Ja nie wiem ,ale nie przesadzcie jeszcze ztym jedzonkiem ........ naprawde nasze malenstw maja dopiero 3 miesiace ........
dziecko musi byc w miare "sztywne" musi zaniknąc odruch wypychania języczka ........ zreszta same wiecie najlepiej...

U nas dzies ciepło i zimno. .......... roznie ......


doris juztro ide sie zorientowac co i jak i opisze ci to mi powiesz czy te ćwiczenia spalają tłuszczyk ...... bo juz mase mięsniową mam heheh ....

Jakub juz spi jeszcze tylko Filip hhe



Gosiu gratuluje udanej imprezy ........ i czekamy na fotki ....

no i zycze wam udanego spodkania :)))

moze zrobimy jakis zlocik ....

Jagodko sliczna ta Twoja mała .........

Doris z jesli masz 15 kg nadwagi to ile wazysz jesli mozna spytac ? hehe bo na nowym zdjęciu wyglądasz superr ...

no i prosze o klik http://s1.bitefight.onet.pl/c.php?uid=53994

[ Dodano: 2007-08-19, 20:27 ]
a co do wozkow ja mam Xlandera ....... gondola + spacerowka ....... pompowane kółka i ogolnie super ale ciezka jak cholera........ bylismy z nia w górach .. prowadza sie elegancko .... ale kosztował 1600 .. a za tyle sie uz nie sprzeda ....... tylko ze juz 2 maluch w niej jezdzi .....

[ Dodano: 2007-08-19, 20:30 ]
http://kulka.act4trees.com/ no i posadzmy drzewko w Amazonii

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

19 sie 2007, 20:31

Doris...masz racje....tylko ze w sklepie byl ogromny wybor....po co ktoc wybral wlasnie te pralke....wiem ze marudze...musicie wybaczyc-to ta pogoda :ico_olaboga:
Widze ze masz juz plany na drugie dziecko...no ladnie...a my na razie myslimy tylko o prawidlowym rozpieszczeniu naszej Króliczki :ico_oczko:
Co do spacerowek to my mamy travel system ...wiec to jest spacerowka na pompowanych kolach +fotelik (samochodowo-wozkowy)i jestem suuuper zadowolona bo kupowalam ten wozek przede wszystkim z mysla o tym ze bedzie nam dlugo sluzyl i nie chce kupowac drugiego---i sie udalo!!! :ico_brawa_01:

Zborra...udanego wyjazdu...do czwartku..pozdrow i ucaluj Gosię....bawcie sie dobrze....!!!!!! :ico_brawa_01: :-D

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

19 sie 2007, 20:35

KUlka pisze:doris juztro ide sie zorientowac co i jak i opisze ci to mi powiesz czy te ćwiczenia spalają tłuszczyk ...... bo juz mase mięsniową mam heheh ....

nie ma problemu :) a moze ten klub ma swoja strone www?? bedzie łatwiej i szybciej :)

KUlka pisze:Doris z jesli masz 15 kg nadwagi to ile wazysz jesli mozna spytac ? hehe bo na nowym zdjęciu wyglądasz superr ...

waze 75kg, przed ciazą wazylam 60, a moja wymarzona waga to 55... ale dziekuje za komplement. Dzisiejsze progrmay komputerowe moga zdzialac cuda - retusz, odchudzanie na zdjeciu itp - to pewnie ich zasluga ze na zdjeciu wygladam ok

a tak swoja droga to sie zastanawiam czy nie wrocic do grzywki...

[ Dodano: 2007-08-19, 20:37 ]
GLIZDUNIA pisze:Widze ze masz juz plany na drugie dziecko...no ladnie...

jak na razie to mam zamiar dostac sie do szkoly policeanej (jutro jade skladac dokumenty) i ją skonczyc - wtedy pomysle o drugim dziecku czyli za jakies dwa lata :P

tak swoją drogą mam nadzieje ze uda mi sie dostac do tej szkoly...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość