Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

09 maja 2008, 21:15

Malgorzatka brawo za zdany egzamin

lulu ja laduje zdecia na www.fotosik.pl strasznie latwe i zawsze mi sie laduja

olala slicznie Joasi w nowej fryzurce

Dorota a w ten weekend ma byc pogoda ladniejsza niz w tygodniu. wspolczuje ze musisz w szkole siedziec. zeby chociaz ciezko nie bylo.

Qunick nam tez szczepienie z lekkim poslizgiem wyszlo i wcale nie dlatego ze Tymek bylo chory

kingas
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 16 maja 2007, 15:41

09 maja 2008, 21:37

Kajunia dzieki za odpowiedz

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

09 maja 2008, 21:39

obiecane kilka fotek:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
sorry za ilosc, ale dawno nic nie wklejalam

[ Dodano: 2008-05-09, 21:49 ]
a wlasnie kingas mialam Ci odpisac. jak tymek przechodzil z piersi na butle to przetestowalismy kilka rodzajow mleka bo maly mial skaze. mielismy wtedy nutramigen, NAN, NAN Active Hypoalergiczny i za kazdym razem dawalam Tymkowi normalna dawke mleka, a nie po troszku i jakos mu nic nie bylo, a przeciez mial wtedy 6 miesiecy. teraz nasze dzieci sa juz duze i mysle ze nie masz sie czym stresowac bo przeciez ponad roczne dziecko nie jest juz tak wrazliwe. do jedzenia tez juz przeciez dostaja duzo innych, nowych rzeczy.

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

09 maja 2008, 22:08

WITAM TAK Z WIECZORKA No i zaczyna sie weekendzik jupi :)
Miałam dzis miły dzien jak zreszta cały tydzien poza jednym tym dniem z bólem głowki ;0
uporałam sie szybko ze sprzatanem dzis i teraz upragniony odpoczynek w łozeczku, obok moj facet hi hi :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
SZCZEPIENIE 13 MIESIECZNIAKA hhhhm no to musze powiedziec ze i my jestesmy w plecy z tym ostatnim szczepieniem ale tez odwlekam celowo hi hi. Kazde szczepienie Amelke jakos tak osłabiało ze krotko po m chorowala wiec teraz nie chce zeby sie mi rozchorowała przed naszym spotkaniem i dlatego pojde z nią na to szczepienie jak wrocimy z Antonina hi hi :)
QUNICK oj kobietko pisz tylko szybko jak tam MAZDUNIa? Co jej dolega?mam ogromną nadzieje,ze uda sie ją naprawic,jeszcze macie 2tygodnie,no kurcze nie moze was zabraknąc o nie nie nie :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:
OLALA No foteczki pierwsza klasa,ale słodko wyglada w tych kiteczkach mała gwiazdeczka naprawdę slicznie. Gratuluje oby tak pozostało i zeby nie sciągała hi hi. Amelajda mi sciaga spineczkę nadal :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: ale jej nie pozwalam staram sie przynajmniej :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:
AGA A co tem twj chłop nawywijał co???? Jak co to wiesz moge podskoczyc i mu spuscic łomot hi hi co by zmądrzał, z gnojkami tzeba krotko nie ma ze boli :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Nie martw sie pstryczki sie zdazają ale i tak sie kochacie hi hi skoro wam w głowie kolejny bombelek za jakis czas to skas on musi sie wziasc no nie;)
My jakos odpukac sie nie pstrykamy albo rzadko,mamy wspolne plany,marzenia i jedynie o co pojdzie to jakies drobiazgi z chata zwiazane zkupy albo cos nie tak ale to na chwile sprzeka jest,ogolnie nie jest zle na szczęscie to musze przyznac
KELLY Fotki tez superasne no i z ciebie jaka lalunia no no no ;)
DOROTA O co ja czytam,jutro kierunek Poznan tak hi hi, szkoda ze widzisz sie nie zgadałysmy wczesniej bo moze bys miala jutro jakies małe okienko w poludnie a ja na 11.30 mam do odebrania tort w cukierni na Paderewskiego to blisko twojej szkoły hi hi ale chyba juz za pozno poza tym nie wiemy czy bedziesz miec akurat wtedy jakaś przerwe, szkoda ale jestesmy umowione na za tydzien na kawusie pamietaj z Agatką :)
DZIEWCZYNY, JUTRO ORGANIZUJEMY TEN KINDER BAL DLA KACPERKA No młody przezywa i juz sie doczekac nie moze kiedy dzieci przyjdą do niego hi hi. Mam nadzieje,ze ogarnę tą gromadkę jakos,jutro w poludnie torcika odbieram,popcorn im zrobie maz własnie zalewa galaretkę z owockami bedzie chyba oki co???
Na kolacyjke tez cos wysmycze jakies wiosenne kanapeczki bo jakbym miala sie tym wszystkim dzieciakom pytac co chwile co kto bedzie jadł na kolacje to bym na głowe dostała chyba a tak przygotuje górę kanapek na wielkim talerzu i bierzcie i jedzcie z tego wszyscy no nie ;)
Do tego jakies pomidorki,ogoreczki osobno i tyle.
Ciekawe jak sie bedą bawic,porobie oczywiscie fotki to zapodam pozniej. Takze nie wiem czy jutro sie zjawie ale myslami i tak zawsze z wami :)))))
Buziaczki wielkie ogromniaste,milego cieplutkiego i pięknego weekendu wam zycze ma byc podobno pieknie.
ALERGIA Acha zaczęła sie moja udręka,jestem alergikiem i własnie zaczęla mi sie alergia na pyłki drzew,chwastow,krzewow itp.... :((( bu i tak pozno w tym roku,takze witaj katarze sienny narazie odpukac oczka mi nie łzawią ale sie juz zabezpieczyłam i biorę krople do noska i tabletki przeciwhistaminowe na alergie aby to byla jakas ulga bo znow to ptrwa do lipca na bank niestety :((((-nie zycze nikomu

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

09 maja 2008, 23:12

Dorota pocieszę cię ja tez jutro na studia jade i siedze od 9 do 20
kelly sliczne zdjęcia ale ty laska jestes :)
My to mamy poslizg w szczepiniach w tym tygodniu byłam z leną na pierwszych szczepieniach ale dzielnie to zniosła 3 szczepionki na raz miała

[ Dodano: 2008-05-09, 23:12 ]
Dziewczyny jutro mam kolosa a nic nie umiem boje sie :(

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

10 maja 2008, 21:06

Witajcie

Kelly super fotki,
Tymeczek jaki sliczny, a to na jednym zdjeciu on w majteczkach? :-)

Madzia powodzenia , troche za pozno, no i jak ci poszlo

Ok biore sie za zdjecia :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

10 maja 2008, 21:46

Dziewczyny dzieki za komplementy, a moj maz sie smial ze z krzywa mina wyszlam:)

lulu tak to Tymek w majteczkach. jakis czas temu zrobil kupe tuz przed kapiela i juz nie zakladalam mu pampersa tylko majtaski. a jak mu sie podobalo bieganie na golaska po domu. biegal dookola sofy i smial sie w glos.

karolas mam nadzieje ze kinderbal sie udal. zreszta co mialoby sie nie udac.czekamy na fotki

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

10 maja 2008, 21:46

Coś mi tt nawala cały dzień nie chciał się załadować a teraz na pościemadzia22, mam napisane dzisiaj 23:12 a na poście lulu81, dzisiaj 21:06 ???

qunickjak tam autko

kingas Nasze maluchy nie są już tak wrażliwe jak na początki ja daje mleko nan a kaszki nestle (nan) albo bobofruta i nic jej nie jest reaguje bardzo dobrze.

kelly, Ja też używam fotosika, plusem jest też to że zdjęcia się zapisują i zawsze można wykorzystać je drugi raz. Fajne zdjęcia Dominika też zbiera wszystkie patyki po drodze. :-)

karolas, Kinder bal na pewno sie uda, z tą kolacją masz racje bo nigdy nie wiadomo co jaki dzieciak lubi.

lulu, Czekam na zdjęcia.

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html? ... 787689&s=0
Poczytajcie sobie jak będziecie miały troszkę czasu ja uznałam że nasze społeczeństwo lub pewien jego procent cierpi na jakąś znieczulice.

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

10 maja 2008, 21:50

myszka_f ja tez dzis nie moglam do tej pory wejsc na TT. no i mialam Ci napisac ze my tez mamy dzialeczke blisko naszego domu. dostalismy ja pozna jesienia i teraz doprowadzamy ja do jako takiego porzadku, tylko czasu malo. ale tez bedziemy miec tylko trawke, poza truskawkami, ktore juz tam sa, ogorkami ktore same wyrosly, masa roznych ziol, krzakami porzeczek i drzewkami owocowymi:)

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

10 maja 2008, 23:45

Olala dzieki, nie za bardzo rozumiem jak tam w photobukiet sie poslugiwac sie, w angielskim niestety nie jestem mocna

Kelly e tam, bardzo ładnie wyszłasś na zdjęciu :ico_brawa_01:
dziękuję za radę, rzeczywiście w fotosiku wszystko łatwe i można po kilka fotek na raz ładować, a przy moim wolnym łączu to fajnie

Odrazu przepraszam za ilość,

Zdjęcia z "poprawin"
tu ze swoja narzecz9na Majeczka
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Z ciocią Weroniką
Obrazek
Obrazek

Z mamą
Obrazek

Z ciocią Anią, mnie tam w tle widac,
Obrazek

a tu ja w dniu wesela
Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości