Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

16 lut 2009, 21:13

mmarta no te drewniane są praktyczne ja też o nich myślałam albo o wersji plastikowej ale dla takiego maluszka przydały by sie szelki bo niby bedziesz pilnować i siedziec blisko ale to podobno jest chwila :ico_noniewiem: kurcze na ile szczegółóów trzeba patrzeć , moja kuzynka takie miała i do pierwszej klasy jej służyło :-D a to rózowe to naprawde wypasione cudo ale jak napisała Pati
Pati85 pisze:ale nie na maja kieszen
Antoś już spi mały łobuz 5min i spi :-D :ico_brawa_01:
agnkel pisze:znalazłam jeszcze taki i jutro ide go kupić
no super trafiłas oby nie było kolejki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
agnkel
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 131
Rejestracja: 01 lut 2009, 16:08

16 lut 2009, 21:27

Pati85 pisze:mmarta81, te rozowe to wypasione, ale nie na maja kieszen, a te drewniane to mi sie nie podobaja

[ Dodano: 2009-02-16, 19:05 ]
agnkel pisze:weronika najlepiej lubi oglądać piłkę nożną wtedy zawsze jest spokojna


no to rosnie Ci mala pilkarka :ico_oczko:


juz jak była w brzuchu to kopała gdy zbliżał się mecz mecz reprezentacji i inne mecze które oglądałam z mężem . np. 10.09 gdy miał byc mecz polska - san marino nie wytrzymała i zaczeły mi się skurcze

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

16 lut 2009, 21:30

agnkel pisze:juz jak była w brzuchu to kopała gdy zbliżał się mecz mecz reprezentacji i inne mecze które oglądałam z mężem . np. 10.09 gdy miał byc mecz polska - san marino nie wytrzymała i zaczeły mi się skurcze
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D zdolna dziewczyna mama będzie musiała stać na bramce a córka będzie gole strzelać :-D :-D

Awatar użytkownika
agnkel
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 131
Rejestracja: 01 lut 2009, 16:08

16 lut 2009, 21:33

wiecie co czasem brakuje mi tych kopnięć

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

16 lut 2009, 21:45

agnkel pisze:10.09 gdy miał byc mecz polska - san marino nie wytrzymała i zaczeły mi się skurcze
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: hahhhhaaah no to miezle :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
agnkel pisze:wiecie co czasem brakuje mi tych kopnięć
mi tez oj bardzo :ico_sorki: dlatego kilka letek 2-3 i znowu chce je poczuc :ico_sorki: :-D

[ Dodano: 2009-02-16, 20:46 ]
slonko2008 pisze:Antoś już spi mały łobuz 5min i spi
lece Igola polozyc :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

16 lut 2009, 22:41

jA JUZ TEZ UCIEKAM MUSZE JESZCZE KLACJE ZROBIC DLA JARKA BO ZARAZ BEDZIE Z PRACY A POTEM DO ŁÓZECZKA SPAĆ :-D :-D NAPRAWDE SPAC BO WYSTARCZY ZE PODUSZKI DOTKNE I JUZ SPIE :-D :-D A jAREK MOZE DO MNIE GADAC I GADAĆ TO TEZ DZIAŁA USYPIAJĄCO :ico_oczko:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

16 lut 2009, 23:09

Zirca no powiem Ci ze stronka z Alem mnie rozwalila :) zazdroszcze zdjec z porodowki, ja mialam aparat ale mentalnosc polskich poloznych sprawila, ze nie odwazylam sie i bardzo bardzo bardzo tego zaluje. No a po drugie chyba stronke robilas sama?Jezeli tak to umiejetnosci takich tez zazdroszcze :) ja jedyne co zrobie to w czystym htmlu jakies prymitywne tło, kilka zdjęć, i napisy :D a to to juz dla mnie wyzsza szkola jazdy i to nieosiagalna :) ale bardzo mi sie podoba, zwlaszcza zdjecia, na ktorych wszystko widac :) jak byl malutki, zaczal sie podnosic, lapac w raczki, itp :) no i jako ze jestem mala dresiara :D w sensie dres tylko na silowni, ale bluzy z kapturem ubostwiam!! No to dodam tylko ze bluza w pomaranczowe paski mnie powalila :D no i adidasa dla takiego malenstwa tez :))

No a moja mala Ninka w ogole nie chce mi na plecach lezec, nawet w wannie mi sie na brzuch przekreca - czasem to nawet pieluche jej zmieniam na brzuchu :O ja ja na plecy a ta na brzuch i czasem tak po 10 razy, fakt ze na brzuchu polezy z 10 minut i koniec bo jej sie nudzi, no i mam nadzieje, ze to wszystko tylko ze wzgledu na duzo lepszy widok :)

Ja jeszcze troche chora lece spac bo wstaje o 7 :/ i biegne na praktyki :/ milych snow :)

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

17 lut 2009, 09:47

Witam !!!
yoanna pisze:Zirca no powiem Ci ze stronka z Alem mnie rozwalila :)
Poprosze o linka ,tez bym weszla :ico_sorki:
U nas noc,bez specjalnych fajerwerkow,jedna pobudka w nocy i jedna o 5 rano.
Mam ostatnio jakiegos dola,chyba w zwiazku z moim powrotem do pracy w kwietniu.Zaczynam tego nie widziec,ilekroc zostawie Natalie z Arturem ,po pol godzinie juz po mnie dzwoni,ze sie wydziera.Normalnie boje sie jej z nim zostawiac,jeszcze polozy ja w lozeczku taka placzaca,az mnie ciarki przechodz.Wlasnego dziecka nie potrafi uspokoic.A ta placze za mna,nie chce z nim zostawac,bo go slabo zna.Sama juz nie wiem :ico_placzek: A przeciez zadnej pomocy mamy ani tesciowej,nie wiem co robic :ico_placzek:

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

17 lut 2009, 10:24

witam !
Powiedizialam mojemu zeby okreslil swoje stanowisko w tym zwiazku bo chce wiedziec na czym stoje no i stwierdzil ze ma y=tylko nas i ze okcha nas bardzo ale czasem ma dosc pewnych rzeczy i... a ja mu na to czy w ogole to myslal czy ja nie mam dosc? Czy ja nie mam prawa byc zmeczona tym wszystkim to przyznal ze mam racje a ja mu na to ze ja nie gadam glupt takich jak on w chwili slabosci i ze nie tlumaczy go to wcale

miszka pisze:Poprosze o linka ,tez bym weszla


miszka pisze:Mam ostatnio jakiegos dola,chyba w zwiazku z moim powrotem do pracy w kwietniu
kochana ja tez mam dola z tego powodu co prawda Artur sobie radzi jak z nia zostaje ale nie jest z nia dluzej niz pol godziny maks do godziny zreszta z nia zostaje tesciowa ale i tak sie boje bo Weronisia ma czasem zly chumor i na to dobry jest tylko cycun nic nie pomaga nawet jak ja z nia jestem to wiem ze po dluzszym marudzeniu nic nie wygra z cycuniem, i to mnie najbardziej przeraza :ico_olaboga: Bo co ona ta biedna tesciowa pocznie z tym moim biednym malenstwem jak bedzie miala zly dzien? Dlatego modle sie zeby szefowa chciala zostawic te nowe laski w pracy a mnie zwolni to pujde sobie na bezrobotny :ico_sorki:
miszka pisze:A przeciez zadnej pomocy mamy ani tesciowej,nie wiem co robic :ico_placzek:
Rozumiem cie kochana ale nawet jak jest z kim zostawic to jest to ciezkie i trudne wiec musimy miec nadzieje ze jakos sie ulozy to wszystko choc nie bedzie latwo i wielw=e lez wylejemy :ico_placzek: juz raz to przerabialam tyle ze bylo latwiej bo Adziulek byl juz na butli calkiem

mmarta81, Dziewczynki a co do tego karmienia ze dzieciaczki jedza teraz krocej to przeczytalam ze to normalne ze wystarcza im tylko chwilka zeby sie najesc Moja niunia tez ostatni mniej ssie a wszystko z nia w pozadku normalnie przybiera wiec jest dobrze
a wczoraj po kapieli to zjadla tyle ze myslalam ze peknie wtrabila 220ml mojego mleka z butli i jeszcze jednego pelnego cycorka ( a powiem ze z pelnego cycorka sciagam 180ml)i byla tak pelna :-D :-D ze ledwo oddychala :ico_olaboga: lezala i mruczala po czym walnela kupsztala ze wtlazlo z pieluchy bokami i gora :-D jak ja przbralam to polozylam o lozka i dalej pmrukujac usnela bez bujania bez cycusia sama he he he bez niczego przejedzenie ja wykonczylo he he he :-D
agnkel pisze:wiecie co czasem brakuje mi tych kopnięć
No to kochana czas działac i drugą kruszynke sobie sprawic :ico_oczko:

Awatar użytkownika
agnkel
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 131
Rejestracja: 01 lut 2009, 16:08

17 lut 2009, 10:27

dana pisze:
agnkel pisze:wiecie co czasem brakuje mi tych kopnięć
No to kochana czas działac i drugą kruszynke sobie sprawic :ico_oczko:


jedna weronika mi wystarczy

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość