Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

25 paź 2010, 18:44

ania daj znac jak telefon:)
a telefon dotarł :ico_brawa_01: \
jest ok, to normalny tel, bez bajerów żadnych bo nie chciałam. Ma mi służyć do dzwonienia i tyle...
ale najwazniejsze, że nowy bo stary ładowałam codziennie, strach było wychodzić z domu bo sie szybko rozładował

robak, jak jest 37,5 to niby stan podgorączkowy....?
ale oby sie wiecej nie rozwinęło :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Monia M, Mateusz to widzę ci nieźle nachoruje, współczuje ci kochana i zdrówka życzę a dla ciebie duuużo siły :ico_sorki:

Ania_R, tylko zdaj nam relacje co u położnej :ico_brawa_01:

mój pierworodny teraz wcina kolacje i zaraz kompanko :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-10-25, 18:46 ]
ja jutro mam lekarza ciekawe co mi powie :)
no ja też mam wizytę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
bede miała robione usg
nie mogę sie doczekac jednocześnie troszkę sie boje :ico_noniewiem:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

25 paź 2010, 19:23

nurofen dzialal tylko 4godz a powenin 6 i znowu tem 38 nie wzej ale zasela biedulk znowu....cholera jasna nocka pewnie z glowy.....nienawidze jak mala choruje....

justysia ato inna sprawa jak piesek ma byc na dwor:)

ania ale ci zazdroszcze ze zobaczysz maluszka jutro:))

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

25 paź 2010, 19:37

robak, to jednak sie rozkręciło....?

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

25 paź 2010, 19:40

no cos sie dzieje jutro pojde niech ja przebada lekarz moze da jej cos zeby zatrzymac infekcje...w sumie to nic poza temp sie nie dzieje i tym ze przesypia ....w sumie to temp tez nie jest wysoka.,..hmm

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

25 paź 2010, 20:30

robak masz racje u nas ostatnio jak nie urok to sraczka :ico_zly: i to doslownie :ico_zly:
co do rasy psow, powiem tak, hodowle psow mialam, ale ja sie raczej specjalizuje w malych zwierzatkach futerkowych :ico_oczko: co do labladorow to sa to piekne , przyjazne, cudowne przy dzieciach,ale cholera chorowite :ico_noniewiem: i to sa chyba najbardziej podatne psy na alergie jakie znam :ico_puknij: jak sie trafi takiego alergika to jego jedzenie i leczenie kosztuje majatek :ico_olaboga: Mi tez sie marzy biszkoptowy, ale chyba bede musiala odpuscic poki co.

justysia w Twoim przypadku pies takiej rasy jest jak najbardziej wskazany.bo nawet jesli spokojny to sam jego wyglad moze odstraszyc potencjalnego napastnika :-)

Aniu tak Mati odkad poszedl do przedszkola jest chory non stop. w tym roku do tej pory od wrzesnia czyli przez dwa miesiace byl wiecej razy chory niz w zeszlym calym roku :ico_olaboga: Zaczynam sie powaznie zastanawiac nad zabraniem go z przedszkola, bo tylko place on nie chodzi, choruje, a potem malutkiej bedzie przynosil a ja z takim malenstwem chorym to chyba oszaleje :ico_placzek:

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

26 paź 2010, 09:23

hejka z rana witam z wielkim kublem :ico_kawa:
nocka ciezka, prawie ni spalam, Sarka caly czas jk nie temp to stan podgoraczkowy, slabiutka bardzo lezy w sumie i prawie nic nie chce jesc.....
n 12 30 do lekarza jade.....

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

26 paź 2010, 10:11

witajcie

u nas zimnoooooo brrrrr
na 12.00 jade do lekarza, tzn pojade na 13.00 bo musze igora odebrać z przedszkola i podrzuciś go do siostry
chyba mam skurcze :ico_noniewiem: chodzić nie mogę bo zaraz mnie boli jak cholera. Boje sie czy aby wszystko w porządku i czy czasem nie przesadziłam w weekend w tańcami :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Nie chciałąbym aby mnie położył do szpitala....
tzrymajcie kciuki :ico_sorki:
robak zdrówka i siły dla was kochana :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

26 paź 2010, 10:54

czesc kobiteki
ja tylko na chwile
Krzysio juz troche lepszy ale dalej słaby, gorączka na szczescie spadła i od wczoraj nie wymiotuje tylko biegunkę ma, ale za to troche wiecej pije i wreszcie zaczal sikać bo z tym mielsmy problemy
jakby nie zaczał sikac to zostawiliby nas w szpitalu, ale odpukac jest lepiej
noc tez duzo lepsza a teraz W go usypia

trzymajcie sie :ico_ciezarowka: zdrowo i cieplo

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

26 paź 2010, 10:55

aniu daj znac jak po lekarzu.....

Sarka troszke zjadla krakersow,herbatke wypila, teraz zaczelatroche chodzic...take trozke lepeij niz wczoraj....

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

26 paź 2010, 11:01

dopiero teraz zauwazylam
stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za 9 okienko

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość