Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

24 lis 2010, 14:11

Witam was gorąco ja juz zaczynam odliczac jest 120 dni :ico_szoking: :ico_szoking: a jeszcze niedawno było 200 z kawalkiem :ico_olaboga:

NowaSejana no juz blizej niz dalej i bedziecie u siebie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

24 lis 2010, 14:18

ewelcia1245, gratulki i oby szybko czas leciał :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

24 lis 2010, 14:28

ewelcia1245, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja juz tez czekam na te 120 :-D

Awatar użytkownika
patrycjaaa
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 472
Rejestracja: 07 wrz 2010, 13:36

24 lis 2010, 17:43

a mnie ostatnio straszny kaszel męczy ;/ nie mam goraczki ani nic tylko ten okropny kaszel mam nadzieje ze nie zaszkodzi dzidziusiowi?

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

24 lis 2010, 19:25

czesc dziewczyny, odebrałam wynik, glukoza w normie ufff dzięki Bogu, jedno wykluczone :ico_brawa_01:
wyobraźcie sobie, że od kilku dni robią mi morfologię i nie mogą zrobić. pierwszym razem xle pobrali próbkę i wyschła im, :ico_szoking: wczoraj pobrały mi nzów krew dzis idę po wynik nie ma, bo nie przykleiły kodu na próbce i próbka do wyrzucenia :ico_zly: dziś zn ów pobrały, jeśli nie będzie jutro wyniku, to nie bede już taka miła :ico_zly: można raz popełnić błąd ale nie kilka.
niestety luteiny brać nie mogę, uczula mnie :ico_placzek: chyba czeka mnie ten pessar...
i chyba mam coś znów z moczem, bo jakiś mało klarowny dziś mi sie wydał. no nic, jutro sie okaze.

mnie zostało jeszcze 99 dni tylko

NowaSejana dobrze, że uciekacie już na swoje, a siostra P. oj nie popisała się :ico_nienie: widzę że zrozumienia u niej nie masz

Aniaaa to trzymam kciuki by dobrze Ci wyszło to badanie. a z córcią siarę miałam, ale nie pamiętam od którego tygodniA

tabogucka no to koniecznie obserwuj te opuchnięcia i mierz ciśnienie codziennie

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

25 lis 2010, 09:14

Blanka26, oby Twoje wyniki dzisiaj byly :ico_sorki: :ico_sorki:
rozmawialismy przed wyjsciem do pracy z P., ze obojetnie na jakim etapie jest to mieszkanie to od jutra, najpozniej w sobote sie tam wprowadzamy, nawet jesli mielibysmy spac we 4 na sofie, w kuchni nic nie podlaczone, ale w koncu mamy wode w lazience, wiec nie ma tak zle :-D najwazniejsze, ze u siebie... A to, ze tam bedziemy bedzie nas motywowac do dalszej pracy, a tak ja siedze caly dzien tutaj i nic sie nie posuwa... A P. zawsze po pracy cos malego tez moglby zrobic... :-D

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

25 lis 2010, 10:24

NowaSejana, no i masz rację,ja tez kiedys mieszkalam w takich warunkach ze wody nie mialam w lazience w kuchni bez zlewu i pomalu zrobilismy i oczywiscie na materacu pare miesiecy spalismy ale bylismy u siebie i tak jest najlepiej :ico_sorki:
a u mnie weszli elektrycy i zakladaja kable nowe a na swieta tynkarze i jakos ten domek juz bedzie wygladal,ale dopiero wprowadzimy sie w lipcu jak obronie dyplom w szkole bo wtedy odetchnę i bede miala czas na przeprowadzke :ico_brawa_01:

U nas dzis troszke zimno i wczoraj padal snieg :ico_sorki: synek sie cieszy ale ja nie bardzo znowu walka z odsniezaniem samochodu i podwórka a teraz z brzuszkiem :ico_sorki: :ico_sorki:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

25 lis 2010, 11:12

u nas tez juz od rana sniezek :ico_nienie:
a ja kurtki zimowej nie mam :ico_zly: kasy zreszta tez nie ma, wiec nawet zimowej nie kupie :ico_zly: niech ta zima jeszcze poczeka ze 3 tygodnie :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

25 lis 2010, 11:19

Cześć dziewczyny :-)

NowaSejana, niezła ta siostra P :ico_zly: Pewnie zrobiła bym tak samo na Twoim miejscu, lepiej na swoim i bez takich atrakcji :ico_olaboga: a w domku wszystko powoli się wykończy :-)

Blanka26, super,że cukier w normie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Cieszę się bardzo :-D
A z tymi pobraniami krwi to niezłe jaja sobie robią :ico_puknij: Ciekawe czy tym razem im wyszło !? :ico_noniewiem: Napisz koniecznie :-)
Najważniejsze,żeby z dzidzią było wszystko OK,a jak byś miała mieć pessar to przynajmniej była byś spokojniejsza :-)

patrycjaaa, a do lekarza sie nie wybierasz ? Ja chciałam się domowymi sposobami wyleczyć i tak się załatwiłam,że musiałam antybiotyk brać :ico_wstydzioch: Następnym razem nie czekała bym tylko biegiem do lekarza :ico_noniewiem:

ewelcia1245, gratuluję :ico_brawa_01: ja dziś zaczynam odliczanie :ico_ciezarowka:
No i do terminu porodu równe 4 miesiące zostały :ico_szoking: :ico_brawa_01:

tabogucka nie ciekawie z tymi puchnięciami :ico_olaboga: mi na szczęście nic nie puchnie i ciśnienie mam niskie :ico_sorki:
W pierwszej ciąży też mi nic nie puchło i mam nadzieję,że i tym razem mnie to ominie :-)

magda1614, u nas 0 stopni i teraz prószy śnieżek no i córcia też zadowolona, chociaż bardziej by się cieszyła jak by mogła wyjść na sanki albo pobawić się :ico_oczko:

A ja zamówiłam body dla dzidziusia i przed chwilą przyszło :-D :-D
Takie:
Obrazek

[ Dodano: 2010-11-25, 10:24 ]
NowaSejana, co do kurtki to ja mam płaszczyk i jest troszkę szerszy na brzuchu i miałam nadzieję,że przechodzę w nim zimę, a tu klops :ico_noniewiem: góra miesiąc i w brzuszku nie zapnę ale wymyśliłam,że pożyczę od męża :ico_haha_01: :ico_haha_01:
I tak pewnie nie będę dużo po polku chodzić jak śniegu napada, tylko autkiem jeździć,bo w ciąży z Karolką się poślizgnęłam ale na szczęście mnie mężuś złapał w ostatniej chwili i trochę się teraz boję :ico_olaboga:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

25 lis 2010, 11:49

ja chyba cos grubszego to bede tylko potrzebowala jak bede musiala male odebrac z przedszkola, ale to tez nie taka tragedia, wiec moze pod ta jesienna, albo pod zimowa z ub. roku ubiore gruby sweter i jakos to bedzie.. Na zakupy tez raczej bedziemy autem jezdzic, wiec moze nie bedzie tak zle... :ico_noniewiem:

co do cisnienia to ja mam zbyt niskie :ico_puknij: a dzisiaj zauwazylam, ze jak sie duzo schylam to w glowie mi sie kreci :ico_puknij:

moge ktoras z Was podac mi swoj num. na kom? bo poki co nie mamy w mieszkaniu podlaczonego a chcialabym w przyszlym tyg po wizycie napisac Wam co gin powiedziel :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość