Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

04 gru 2007, 23:08

my tez na mikołajki jdziemy do przedszkola do mojej siostry :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-12-04, 22:11 ]
matula nas malowanie przedpokoju czeka na wiosne ,też mam dłuuugi cos koło 8 m i wysoki na 3,30 :ico_olaboga: fajnie ze masz juz za sobą

a ja dzis w końcu okna pomyłam :-D

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

04 gru 2007, 23:50

kasiekk malowanie to fraszka :ico_oczko: ale ja musiałam go wytapetować, bo niestety wyszły nam bardzo brzydkie peknięcia między płytami i było to bardzo już widoczne, w tej chwili nawet w jednym miejscu pod tapetą widać, że coś jest nie tak jak trzeba, ale powiesiłam tam wieszak na kurtki :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

05 gru 2007, 08:38

jeny Wy macie korytarze na 8 metrów a ja mam całe mieszkanie 40;)

kasiekk ja okna pomyłam 1,5 tyg temu w sobote, a firanki poprałam w ostatnia:) my już tylko czekamy na święta;)

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

05 gru 2007, 11:22

Kasiek ja tez mam taki dlugi korytarz, ale nie taki wysoki :ico_haha_01:

a za mycie okien to sie chyab nigdy nie zabiore, nie cierpie myc okien a na sama mysl ile ich jest az mi sie plakac chce, do tego podwojne okna bo stary typ... :ico_olaboga:

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

05 gru 2007, 12:21

Ja też nie cierpię myć okien i też mam ich mnóstwo i są duże i stare bo to przedwojenna kamienica... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

05 gru 2007, 13:03

Witam mamusie!Nie bylo mnie dawno bo bylismy w Polsce 2 tyg i smutno mi teraz troche ze 2 swieta z rzedu spedzamy tutaj ale dobrze ze chociaz przed swietami zobaczylam sie z rodzinka i najlepszymi znajomymi :-) Widze ze u was porzadki swiateczne w toku ja tez mam kupe roboty przed soba bo moj maz nic nie robil podczas mojej nieobecnosci a nie moge sie wogole zmobilizowac :ico_noniewiem: Zalapalismy sie na snieg w Pl i chlopcy mieli
niesamowita radoche :-D Dawidek pierwszy raz widzial snieg i nie chcial do domu wracac :-D szkoda ze w Irlandii nie ma sniegu :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

05 gru 2007, 18:10

a ja nawet lubvię myć okna,o ile mam czas i spokój względny :ico_oczko:
najbardziej czego nie lubię to mycia lodówki,nienawidzę tego :ico_zly:

ale dzis ciepło było,ale wróciłam z pracy i jakos nie miałam siły nigdzie juz wychodzić,głowa mi pękała i w ogóle taki śpiacy dzień

Awatar użytkownika
matula1
Miss zgubnych centymetrów
Posty: 475
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

05 gru 2007, 21:52

kasiekk pisze:najbardziej czego nie lubię to mycia lodówki,nienawidzę tego

mam tak samo, okna też mam stare,bo kamienica jeszcze sprzed pierwszej wojny, ale z nimi już nauczyłam sobie radzić :ico_haha_01: za to lodówka to koszmarrrr, nigdy też nie lubiłam sprzątać łazienki tym bardziej że mam "przeogromną" 1m x 2,8m :ico_szoking: ale już też jakoś znalazłam na nią system - za to na lodówkę nie umiem nic wymyślić i zawszse jak przychodzi do mycia to wołam męża i każe mu dzwonic po jakąś koleżankę, bo ja tego nie bede robiła :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
matikasia pisze:a ja mam całe mieszkanie 40;)

moje poprzednie mieszkanie było 26m więc w porównaniu do obecnego to mam luksus teraz - całe 55m :ico_oczko: a przedpokój taki długi bo po prostu jeden z pokoi został podzielony na 2 małe pokoje i przedpokój, w starym budownictywie nic innego nie wymysle i większosc mieszkan tutaj ma takie pasy lotniskowe :-D Marzenka uczyła sie w domu jeździć na rowerze :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

05 gru 2007, 22:21

my mieszkamy też w starej kamienicy,ale okna mamy nowe,to nie jest nasze mieszkanie bo wynajmujemy,a mamy aż 78 metrów,a okna nowe ale wieeelkie strasznie,tzn dłuugie,tylko w kuchni jest normalnych rozmiarów
a łazienkę mamy malusią ,ona jest zrobiona z przedpokoju właśnie (inaczej byłby jeszcze dłuższy :ico_oczko: ) niestety wiekszej sie nie da bo są drzwi i do kuchni i do pokoju z drugiej strony,a przesuwać drzwi to bym nie ryzykowała,żeby sie nie rozsypało bo stare wszystko,choc jakby to było nasze to pewnie byśmy to jakos wymyślili inaczej a tak jest tak jak zrobili kiedyś i juz
łazienka to kabina prysznicowa i kibelek i jak zamkniesz drzwi a siedzisz na nim to masz prawie nos przy drzwiach hihi ale pokoje duże,ogólnie fajne jest :ico_oczko: swoje takie to bym chciała :-)

[ Dodano: 2007-12-05, 21:22 ]
a poprzednie wynajmowalismy 28 m ,kawalerke :ico_oczko: ale to jak Kacpra nie było
a na rowerze też zasuwa po mieszkaniu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

06 gru 2007, 10:50

najbardziej czego nie lubię to mycia lodówki,nienawidzę tego

ja tak samo a mam na dodatek strasznie oblodzony zamrazalnik ze jakis lodolamacz by sie chyba przydal :ico_olaboga: a nie chce mi sie nawet zaczynac :ico_noniewiem:
A twoj synek ladniutki strasznie do ciebie podobny :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości