mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

05 lut 2008, 17:10

Oj ASIU nie martw się dzieci juz tak maja ja już przechodziłam z Martyną to wiele razy najpierw był Mis Uszatek, mi sie śnił już po nocach, potem Dodomisie,PODRODZE GDZIEŚ sHREK :ico_olaboga: i wszystko to godzinami mogła oglądać. Z muzyką tak samo Luba luba lej, ostatnio Kanikuły no i Feel- jest już ciemno. Wszystko zna to na pamięć,przynajmnie j próbuje spiewać :ico_olaboga: Właśnie wróciłam z przedszkola, Matyldzia ładnie maszerowała chodniczkiem, ale przechodzilismy koło baru z którego leciała muzyka. Oczywiście Panika martyny na ulicy bo to mama kanikuły słyszysz :-D A matyldzia sie zatrzymała i zaczęła kręcić tyłkiem :-D :-D :-D Dziewczyny myślałam że się posikam ze śmiechu a ci ludzie jak na nią patrzyli i te uśmieszki :-D

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

05 lut 2008, 17:10

Hej

MERY to mnie zmartwiłaś tym wzrokiem :ico_olaboga: U nas TV leci prawie cały dzień.

Konrad bardzo lubi bajki na MINI MINI, dużo ich jest więc nie wymienię. Uwielbia też tą rybkę która pływa jak wjeżdżają reklamy, krzyczy wtedy "riba albo biba!!!" :-D :-D :-D

Co do piosenek to teraz na topie jest BEBE LILLY, GUMMY BEAR itp. a nie jakieś fasolki :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_oczko: Odkryliśmy że codziennie rano między 8 a 9 na programie muzycznym VH1 leci lista przebojów hitów z MINI MINI. Od jakiś 2 miesięcy to oglądamy i tak zaczynamy dzień - tańczymy wszyscy razem i jest bosko :-D Konrad to uwielbia :ico_brawa_01: Nasza ukochana piosenka to "Co się stało z pszczółką Mają?" Czy ktoś ją zna????? :ico_haha_01:

P.S. Nie śpiewa jej Wodecki :ico_nienie:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

05 lut 2008, 17:14

Tak tak Kasiulko u nas też to jest na topie Bebe Lilli musieliśmy specjalnie zamawiać , a fasolki to tak dla odmiany. I w sumie od nich zaczynaliśmy.własnie martyna słuchała te gummy bear bo jak przyszliśmy z tego spacerku to obowiązkowo musiałam puścić te kanikuły no i tego berka też. A moje dziewczyny znowu uwielbiają halo dziadku :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

05 lut 2008, 17:27

HALLO DZIADKU jest od dawna na 1. miejscu na tej naszej liście, czasami Teletubies wskoczą :ico_haha_01: Ja uwielbiam PIRACI :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

05 lut 2008, 17:41

A ja nie mam żadnych programów dla dzieci. Mieliśmy w startm mieszkaniu platforme polsat, a tu od ponad pół roku tylko te 6 programów, jakoś przywykłam.
GUMMY BEAR już się znudził Wiki teraz na tobie jest Jozin z bazien
:-D http://pl.youtube.com/watch?v=cV2NpPqIHnw i tak juz od m-ca to mordujemy :-D

Dziś szybko posżła spać, oczy jej już sie zmykay ale twardo baja
Pytam "idziemy lulu?" "ne" potem patrzy na mnie na TV "baja" szkoda ze nie dodała spadaj matka :ico_oczko:
Ale odpusciła i tak śpi juz ponad godzinkę :-D

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

05 lut 2008, 18:19

Dziewczyny ulga niesamowita to tylko powiększony gruczoł za rok na następną kontrole :-) już kamień spadł mi z serca. Lekarz który robił mi USG był bardzo młody jk weszłam to :ico_szoking: :ico_haha_01:
My też mamy nonstop włączone TV ale nasza niunia woli oglądać rybki w akwarium(dzisiaj dokupiliśmy kilka nowych i mała już siedzi przy akwarium), kiedyś na topie była rybka mini mini każdy przerywnik czy zwiastun reklam był lepszy niż bajki. Nikoli ulubioną bajką był Miś w dużym niebieskim domu ale jakoś jej przeszło.
Kanikuły, Kalinka - to muza która Nikole porusza gdziekolwiek ją usłyszy odrazu pupa idzie w ruch :ico_haha_01: :064:

Dzisiaj wypije sobie jakiegoś drinka wieczorkiem może z malibu - musze się zrelaksować bo nerwa to miałam przed badaniem ogromnego, nie na darmo jest powiedzenie że strach ma wielkie oczy :ico_szoking:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

05 lut 2008, 18:21

Tak tak edulitko wypij sobie nalezy ci się :-D

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

05 lut 2008, 19:15

ta latająca moneta jest naprawdę wkurzająca :ico_zly:

Wpadam zobaczyć wieści od Edulitki. :ico_haha_01: :ico_haha_01: to teraz sobie kochana odbij te nerwy.Nalezy Ci się.

My z Joachimkiem mamy teraz na topie to:

http://teledyski.onet.pl/10172,2605419,teledyski.html

http://teledyski.onet.pl/10172,2460182,teledyski.html

http://teledyski.onet.pl/10172,3024111,teledyski.html

http://teledyski.onet.pl/10172,2327802,teledyski.html

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

05 lut 2008, 20:36

Hej!
wczoraj mieliśmy mały wypadek, Jaś się wywalił na spacerze i rozciął sobie brew, dość mocno, jesteśmy po szyciu 2 szwy, prześwietleniach, wszystko jest ok, więc troszkę nam ulżyło, ale stracha mieliśmy wielkiego

Eluś ja polecam baby einstein klasyczna muzyka do kolorowych obrazków Jaś to uwielbia

Agatka pewnie nie zajrzy ale mimo wszystko 100 lat z okazji imienin :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

05 lut 2008, 22:37

Oj Riterciu to sie strachu najadłaś,będzie miał Jaś pamiątkę pewnei na długo :ico_noniewiem: .Dobrze ,ze badania wyszły ok i nic poważniejszego się nie stało.Mój Dominik jak rozciął brew jak miał 3 latka to do tej pory ma szramkę.Smarowałam mu najróżniejszymi specyfikami,miało pomóc i nic :ico_noniewiem: ,ale chłopakowi to nawet pasuje :ico_oczko:

Edulitko super,że dobrze wyszło USG,nerwy były nie potzrebne :ico_brawa_01: .Jak malibu smakuje, z takiej radości to chyba podwójnie pysznie :ico_oczko:

Kasiulka my też czasem oglądamy tą listę przebojów,Bartek tańczy do wszystkiego.Bardzo lubi"Jaka to melodia" ,tam repertuar jest bardzo różnorodny i zawsze znajdzie coś dla siebie :ico_oczko:

chyba ma dosyć dziesiejszego dnia,pierwszy dzień @,do tego koncert Bartka wieczorem i padam na twarz.Nie wiem co się dzieje,bo wczoraj też płakał przez jakies 15min. i dziś powtórka z rozrywki :ico_placzek: .Podejrzewam ,że może dolne trójki nacierają,bo górne są już obydwie,bo jeśli to nie zęby to nie wiem co :ico_szoking:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości