Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

06 maja 2008, 21:43

może Karolkowi ząbki idą, a jak z wagą u niego? Co Ci mówi pediatra?
no też się nad tym zastanawiam, kupiłam mu dziś Bobodent ale jeszcze nie smarowałam, bo nie marudził. Pediatra mówi, że jest ok i ładnie przybiera na wadze. No ale dziwnie się zachowuje. Na cycusia jest strasznie zachłanny. Ma takie momenty że strasznie się cały spina i krzyczy, a potem co się tylko da, to pcha z całej siły do buzi. I w pierszej chwili pomyślałam o ząbkach, ale później przyszło mi do głowy, że czas na dokarmianie. Zresztą i tak trzeba naszym Misiom dawać od 5 miesiąca kaszkę mannę, więc może problem się sam rozwiąże.
Chustę wybrałaś śliczną. Super kolory :-D Ja sobie zażyczyłam tą nową w kolorze soczystej zieleni, podobnej do tej na Twojej chuście.
Sabi ciężko mi mówić na ten temat. W lutym moja kumpela straciła dzidzię w 6 miesiącu. Był zdrów jak rybka ... udusił się, bo się okręcił pępowiną. Do tej pory chce mi się płakać jak o tym pomyślę i myślę, że to jest wystarczający komentarz do tej sprawy. Nikomu nie życzę takiej tragedii i pozostaje nam skakać pod chmury, że nasze Miśki są zdrowe.

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

07 maja 2008, 01:44

Kurcze już tak późno..
Prasowałam i pakowałam ciuszki Norberta.. i tak się boję, że czegoś zapomnę.. masakra :558:
Właśnie się wykąpałam, zjadłam kolację i idę spać. Jestem padnięta.
Wogóle wczoraj byliśmy u koleżanki i jej 9-dniowego Bartusia.. Jejuuu.. jaki on malutki.. aż nie mogę w to uwierzyć, że i Norbert taki był. Wzięłam go na ręce i taki leciutki w porównaniu do mojego klocuszka :ico_haha_01: Takie słodziutkie są noworodki.. i te ich dźwięki :ico_haha_01:

Dziewczyny, a co myślicie o podawaniu wody w nocy zamiast mleka z konsekwencją możliwego zaniku karmień nocnych? Może wypróbuję ten sposób.

Uciekam spać. Dzisiaj ciężki dzień mnie czeka i wszystko w biegu. Pójdę zważyć Norberta. Ostatnie zakupy. Spakowanie siebie :ico_olaboga:

Na pewno jeszcze zajrzę. Pa.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

07 maja 2008, 07:47

Witam o poranku, w nocy jedno karmienie i pobudka dopiero o 7 :-)

Jola_85, bidulko, musi Cię to strasznie boleć, mam nadzieję, że chirurg coś poradzi i szybko się zagoi.
Pediatra mówi, że jest ok i ładnie przybiera na wadze. No ale dziwnie się zachowuje. Na cycusia jest strasznie zachłanny.
To nie brakuje mu niczego, a zachłanny na cycusia, bo mu Twoje mleczko baaardzo bardzo smakuje :-) Myślę, że nie musisz mu podawać sztucznego. Ula też czasem się rzuca na cycusia, jak ją za bardzo przegłodzę, bo na ogół muszę ją karmić co 2-3 godziny. Czasem to troszkę przeciągnę, jak śpi i wtedy bardzo krzyczy na mnie :-)
Dziewczyny, a co myślicie o podawaniu wody w nocy zamiast mleka z konsekwencją możliwego zaniku karmień nocnych? Może wypróbuję ten sposób.
Nigdy nie próbowałam, daj znać czy podziałało :-)
Klaudia, Ty już coraz bliżej wylotu :-) pewnie szczęśliwa jesteś i pewnie coraz mniej czasu masz. Wszystko spakowane?

Uciekam na kawkę i muszę trochę posprzątać :-)

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

07 maja 2008, 09:03

ja mojej starszej corce zageszczalam mleko kasza manna na noc jak juz nie pila cyca bo tez mi sie budzila i jak wypila takie geste to spala cala noc.Moja starsza siostra podawala corce wode i karolinka potrafila w nocy wypic litrowa butelke no i musieli i tak wstawac i jej podawac bardzo czesto.Amelka zrobila dzisiaj kupe no i od 6 nie spi.

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

07 maja 2008, 09:49

Klaudia, Ty już coraz bliżej wylotu :-) pewnie szczęśliwa jesteś i pewnie coraz mniej czasu masz. Wszystko spakowane?
Pewnie ze tak, ale nie spakowana - walizka wciaz lezy pod lozkiem. Wczoraj Norberta spakowalam a ja dzisiaj sie spakuje.

Lece na sniadanie.

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

07 maja 2008, 11:31

pinko no właśnie ja też patrzyłam na tą chustę ale mój skąpy mąż za nic by mi nie dał, ta moja była tańsza chyba o 40zł i tak się rzucał. A Twój kolorek super.

My dziś pobudka o 1-szej a później o 5.30 - wtedy półtoragodznna zabawa połączona z płaczem bo mama nie była w stanie wstać to na łóżku się bawiliśmy i później sen do 9.30 i teraz znów chrapie, obiadek się mu gotuje, więc jak wstanie to szamanko :ico_haha_01:

Klaudia juz godziny liczysz, tylko kobieto prześpij się jeszcze dziś a nie jak zawsze pójdziesz spać o północy a później :ico_spanko:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

07 maja 2008, 12:06

Klaudia juz godziny liczysz, tylko kobieto prześpij się jeszcze dziś a nie jak zawsze pójdziesz spać o północy a później :ico_spanko:
No właśnie masz rację.. mam zamiar pójść spać wcześnie dziś bo jutro o 4 rano pobudka. Przed snem ze 2 melisy wypiję :ico_haha_01: na uspokojenie emocji :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

07 maja 2008, 16:41

Przed snem ze 2 melisy wypiję na uspokojenie emocji
obowiązkowo :-D

A dzisiaj pustki takie, no cóż pogoda śliczna, my też zaliczyliśmy mały spacerek dziś, cudnie słoneczko świeci cały dzień i szczerze mówiąc na dworze cieplej niż w domu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

07 maja 2008, 23:03

Oj pustki pustki :ico_szoking:
Justyna coś też od dwóch dni nie zaglądała..

Już spakowani.. Rafał pije piwo na zamulenie i szybkie pójście spać :ico_haha_01: ja mu trochę pomagam :ico_oczko: ale zrobię sobie jeszcze te meliski.. lecę się wykąpać i spaćku..
Do zobaczyska.. napiszę już z Polski..
..ahoj :580:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

08 maja 2008, 00:17

Do zobaczyska.. napiszę już z Polski..
..ahoj :580:
no to miłego lotu i czekamy na wiesci! a zwłaszcza ja bo bede tez niedługo leciec samolotem z dzidzia wiec na pewno sie przydadza Twoje rady he he.


oglądnełam trzecia serie do konca, jeszcze tylko 4-ta

ide spac bo poźno

ciezki dzień miałam - jakbym zapomniała to mi przypomnijcie ze mam Wam cos opowiedziec o banku co dzis w nim byłam.


pa pa

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość