Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

06 mar 2009, 16:11

ananke pisze:ale na szczęście w tym przypadku starych Szkotów, takich jak ten ksiądz, jak zaiwaniają, jak kulka z górki, to ni w ząb :ico_sorki: :-D

:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: spoko

ananke pisze:nie, noo, żeby nie było... rozumieć i dogadać się bez żadnych problemów mogę

toć ja nie wątpię :-D :ico_brawa_01:
ale bardzo mnie rozbawił ten wątek z kościołem :-D

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

06 mar 2009, 16:38

manenka pisze:toć ja nie wątpię :-D :ico_brawa_01:
:ico_sorki: :-D

manenka pisze:ale bardzo mnie rozbawił ten wątek z kościołem :-D
kurna, my sami rechoczemy z siebie, jak staw pełen żab :-D ale w obcym kraju nietrudno o jakieś wpadki :-D ja uparcie odbierałam telefon przez pierwsze pół roku i mówiłam: "słucham" :-D :ico_puknij: :-D

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

06 mar 2009, 16:41

ananke, :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

no ja tez tak gadam
a później sobie myślę, że przecież nikt mnie przez tel nie rozumie :ico_puknij:

[ Dodano: 2009-03-06, 15:42 ]
a ile już mieszkacie za granicą??

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

06 mar 2009, 17:39

witam!!!
wkoncu mam komputer jupi!!

ale nie mam na nic czasu a jak mam to juz padam, mała przechodzi chyba kolejny etap rozwojowy bo placze non stop laze z nią jest ok ale jak jej sie znudzi to ryk i tak kolko kolowrotek :ico_olaboga: :ico_olaboga: ciagle na cycu

a ja chlera znow krwawie nie wiem czemu bylam u gina i mowil ze wszystko ok

jestemm taka zla ze szok mąż byl w drugiej parafii i nie chcca nam dac pozwolenia na chrzest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nosz za przeproszeniem nonono mać powiedział: bez koscielnego nikt wam nie da pozwolenia :| i teraz nie wiemy co robic ... w mojej parafii powiedzial ze albo slub koscielny z chrztem albo nic

doczytalam was :-) co do teściowych hmmm nie wyrazam sie bo mi tylko moja mama pomaga...a swoją tesciowke mam daleko w powarzaniu dzis do mnie zadzwonila ale to tylko dlatego ze jakies informacje o pitow chciala

Gaga wspolczuje trzymaj sie cieplo i szybko wracajcie z Bartusiem!!!!

Ananke super ze chlop ci tak pomaga moja od dzis jak idzie do ojca na rece to ryk :| a u mnie na chwile sie uspokaja

Manenka super blogas

Marcia dobrze ze tesciowa pojechala :) podobno znow grypa szaleje....a co do pokarmu wiem co to znaczy jak sie dziecko nie najada tyle ze moja prawidlowo tyje sprobuj dac butle z mieszanką moją sie nie odzwyczaila od cycucha

A wogole to 3 dzien nie jestesmy na spacerze bo wiatr ze glowe urywa a mala kaszle nam...ale jutro ją do baby wioze no i jak nie sciagne filmu Kochaj i Tancz to w niedziele ide do kina :-D

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

06 mar 2009, 18:32

nam dzien leciał na ploteczkach jak wroci maz i zajmie sie mała to zdjecia wstawie bo narazie to mi mała nie pozwala-pierszy raz tak marudzi nie wiem czemu.. :ico_placzek:

manenka super blog :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ananke normalnie nie moge sie npatrzec na ziecia :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

06 mar 2009, 18:35

manenka pisze:a ile już mieszkacie za granicą??
ja rok i 3 miechy, Chłop o rok i dwa miechy dłużej :-) bo wyjechał wzceśniej uwić gniazdko :-) a Ty?? :-)

Marcia77 pisze:nam dzien leciał na ploteczkach jak wroci maz i zajmie sie mała to zdjecia wstawie
noo, to czekamy :-)

Marcia77 pisze:mi mała nie pozwala-pierszy raz tak marudzi nie wiem czemu.. :ico_placzek:
heh.. moźe się rozstroiła po całym dzionku inaczej spędzonym albo jest zmęczona :ico_sorki:

Marcia77 pisze:ananke normalnie nie moge sie npatrzec na ziecia :-D :-D :-D
:ico_wstydzioch: :ico_sorki: :-D

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

06 mar 2009, 18:38

ananke pisze:ale tak go tam traktowali, że każdego dnia chciał iść coraz szybciej do szkoły i czekać na kolegów i koleżanki z klasy...

super, właśnie ciekawa byłam czy nie miał problemów z zaklimatyzowaniem sie, z porozumiewaniem, ale super że wszyscy byli przyjaźni. :ico_brawa_01:

gaga22 pisze:wracamy do szpitala.

trzymam kciuki za szybki powrót do zdrówka, wracajcie do nas szybko :ico_sorki:

manenka pisze:z ta kawa w mikrofali to ja też tak robię od jakiegoś czasu

a pijesz normalną kwe? ja sie cykam spróbować żeby mały nie miał kłopotów ze snem :ico_oczko:

milutka w szoku z tymi kościołami jestem...a jakbys samotną matką była to co, dziecka nie ochrzczą???

witam Was :-)
dziś zalatany dzionek. rano na badaniach krwi byłam żeby zobaczyć jak tam poziom żelaza u mnie, potem brat mój ze mną pojechał do centrum handlowego i siedział z małym w aucie a ja po sklepach pobuszowałam :ico_haha_01: kupiłam małemu piżamki 3 a Oli spódniczke ładną. sobie nic, bo jeszcze nie mieszcze sie w swój rozmiar a mam nadzieje że do niego wrócę wcześniej czy później :ico_oczko: więc szkoda ciuchów kupować jak rozmiar nie pewny. potem moja przyjaciółka wpadła i tak zleciało do tej pory, mały nie śpi od 12 - zasypia i po 5-10 min sie budzi, widać że zmęczony ale spać nie może, nie wiem co może być... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

06 mar 2009, 18:42

Beatris60 pisze:milutka w szoku z tymi kościołami jestem...a jakbys samotną matką była to co, dziecka nie ochrzczą???
bo my zyjemy w konkubinaie razem pod dachem a to zly przyklad la dziecka, to wyslalam meza by powiedzial ze jestesmy w separacji ... a ten to sie pogodzcie , bo nikt wam w takim zwiazku nie da chrztu!:| juz nie wiem co robic chyba ten koscielny nam zostanie,,, a tak nam sie to nie widzi.... na dodatek bez zadnej mszy i gosci itd ;|

Beatris60 pisze:mały nie śpi od 12 - zasypia i po 5-10 min sie budzi, widać że zmęczony ale spać nie może, nie wiem co może być... :ico_olaboga:
moze juz czuwa u mnie podobnie :ico_olaboga: plus dzis mega kolka

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

06 mar 2009, 19:29

milutka204 pisze:bo my zyjemy w konkubinaie razem pod dachem
my jestesmy tylko po cywilnym i bez problemu ochrzczą nam Milenkę... :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

06 mar 2009, 19:41

milutka204 pisze:bez koscielnego nikt wam nie da pozwolenia :| i teraz nie wiemy co robic ... w mojej parafii powiedzial ze albo slub koscielny z chrztem albo nic
noo, dla mnie to paranoja jakaś :ico_sorki: :ico_puknij:

milutka204 pisze:na dodatek bez zadnej mszy i gosci itd ;|
ja bym poszukała innego kościoła... sorry, Milutka, ale ktos tam ma nasrane.. ja, jako samotna matka miałam chrzczone dziecko na głównej mszy w pierwszy dzień Świąt (25 grudnia) w największym kościele w mieście...ksiądz złotówki nie chciał wziąć i jeszcze pytał, czy mam na pampersy... :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-03-06, 18:46 ]
noo, a teraz jeszcze lepiej mamy... nie dość, że bez żadnego ślubu, to jeszcze Krzysiek ma ślub kościelny z inna kobietą a ja dziecko z pierwszego związku (też niemałżeńskiego), w dodatku nie mamy zameldowania w Polsce i zaświadczenia, że tutaj uczęszczamy na msze... i co?? też bez problemu...
2 sierpnia będziemy chrzcili prawdopodobnie, bo Krzyśka najmłodsza siostra ślub planuje tak, żeby wypadł podczas naszego pobytu i jeszcze czekamy, aż oni ustalą, bo daliśmy im pierwszeństwo, bo ze ślubem więcej załatwiania niz z chrzcinami. a ksiądz powiedział mojej mamie, że ochrzci jak tylko przyjdziemy z chrzestnymi do kościoła, bo dziecko najważniejsze...

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość