Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

26 paź 2010, 11:13

witajcie
mnie ostatnio jakos sie organizm oczyszcza, tak mnie potrafi pogonic do kibla ze szok :ico_oczko:

ja wlasnie zjadlam z mezem sniadanko i amelka, dzis ma swietna zmiane bo od 10 do 14 :ico_oczko: wiec ja tylko podszykuje obiadek, dzisiaj penne z sosem bolonskim, chalupka wysprzatana az milo, posciel pozmienialam, pranko wisi :ico_oczko:
zjadlam sobie ciacho francuskie z jablkiem, toffi i orzeszkami, zaraz bedzie zgaga ale coz, i tak jest co chwwile :ico_oczko: dla tych co maja zg :ico_oczko: kupilam sobie ostatnio swietna herbatke z malina i echinacea i powiem wam ze jest swietna na zgage, teraz ja popijam wieczorami zamiast mleka, a tez gdzies czytalam ze warto herbate malinowa pic chyba po 36 tygodniu, mam nadzieje ze nic mi sie nie pomieszalo :ico_noniewiem:

malgoskab
4000 - letni staruszek
Posty: 4919
Rejestracja: 28 kwie 2008, 22:31

26 paź 2010, 11:41

a tez gdzies czytalam ze warto herbate malinowa pic chyba po 36 tygodniu, mam nadzieje ze nic mi sie nie pomieszalo :ico_noniewiem:
warto ale pić herbatkę z lisci malin a nie z owoców, bo liscie malin powodują skracanie sie szyjki czy jakos tak

Awatar użytkownika
nastka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 164
Rejestracja: 25 sie 2008, 13:05

26 paź 2010, 13:27

malgoskab, moje gratulacje ale Ci zazdroszczę. Nasz wątek jakoś wymarł szkoda. Powodzenia i szczęśliwego rozwiązania.

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

26 paź 2010, 13:41

nastka, hej nasze kobitki przeniosly sie na inne forum link został usunięty przez administratora forum



ja sie szykuje pomalenku do ginka

co do tyc lisci malin faktycznie tez slyszalam, nawet sam ginek mi mowil ze zonie zbieral choc jak on to okreslil raczej dla swietego spokoju bo sam uwaza ze to nic nie daje :-D sprobbowac nie zaszkodzi :-D

[ Dodano: 2010-10-26, 13:58 ]
za 37 tydz jeszcze stawiam :ico_tort:
Ostatnio zmieniony 26 paź 2010, 14:04 przez ejustysia, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kathrin
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 06 mar 2007, 22:46

26 paź 2010, 14:10

ejustysia, zgodnie z regulaminem nie można wstawiać linków do innych for
1. Zabrania się publikować na Forum treści stricte komercyjnych lub promujące inne strony internetowe (np. reklam, odnośników do www, komunikatów PR).

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

26 paź 2010, 17:23

jestem po wizycie

LEŻENIE !!!!!!!!!!!!!!

takie mam zalecenia!!!!!!!!!!!!!!!!
napisał mi tak na karteczce, powiesiłam sobie na lodówce :ico_noniewiem:
szyjka sie rozluźnia, główka strasznie uciska. Właśnie zauważyłam (i mu o tym powiedziałam), że tak mniej wiecej od ndz strasznie mi sie brzuch napina, boli jak na miesiączkę. Te bóle to takie miałam jak bym miała skurcze-coś podobnego jakbym rodziła.
zapisał mi luteine dopochwowo 2 tabletki 2 razy dziennie
magnez i jakies kwasy omega med-drogie jak cholera bo 37 zł :ico_olaboga:
zostawiłam w aptece 62 zł, no ale oby nic sie nie działo :ico_sorki:
robił mi usg. zrobiło mi sie gorąco jak nie wiem....
mierzył, liczył i cisza.....pytam czy wszystko w porządku a on mi mówi "...nigdy nie wiadomo czy wszystko dobrze, ale to co bada jest w porządku......" bez komentarza.....ale potem mówił że wszystko ok.Zresztą gdyby coś nie teges było to by mi powiedział no nie....?
następna wizyta za 2 tyg 9 listopada :ico_sorki:

pojechałam jeszcze kupić młodemu kurtkę bo tą co miał z lumpka to taka trochę sprana i stwierdziłam, że mu jeszcze kupię....120 zł....masakra jakaś....a do wypłaty 2 tyg :ico_noniewiem: :ico_olaboga:

jestem zła
2 tyg kupiłam w necie wieszaki na korytarz i kurna jeszcze ich nie mam :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: zła jestem bo sie w szafie nie mieszcze z kurtkami :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

a wy co porabiacie dzisiaj....?

robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

26 paź 2010, 18:09

aniaj ale ci powiedzial lekarz....ja bym zapytala czy chce mnie zestresowac czy co?

to teraz lezec musisz kochana bo jeszczemasz czas jakby nie patrzec....

my lekarzu Sarka dostala jakies tabletki antywirusowe , ale dzis znacznie lepiej... :ico_sorki:
nie ma apetytu i ma sraczke ale przynajmniej chodzi nie lezy plackiem.....

Awatar użytkownika
Ania_R
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3237
Rejestracja: 10 mar 2007, 16:58

26 paź 2010, 20:32

ejustysia, :ico_brawa_01: za końcóweczke już taką :ico_brawa_01:
LEŻENIE !!!!!!!!!!!!!!
więc weź to sobie do serca! :-) :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Ale teksty to ten ginek ma nieziemskie :O I po co on tylko stresuje niepotrzebnie????? :ico_puknij:

robak, zdrówka dla Sarki :ico_sorki: a jak wyzdrowieje to szybciutko nadrobi z jedzeniem :ico_oczko: :ico_sorki:

Ja dziś nie mam już siły normalnie do Maji :ico_placzek: Nie dośc że zachowaniem dała dzis popalić to nawet nie wyobrażacie sobie jaki sajgon w domu potrafi zrobić takie małe dziecko!!! :ico_olaboga: MoniaM to co było w maju to nic w porównaniu co teraz wyprawia!!! :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

27 paź 2010, 08:53

ooooo

co ja tu widzę....
a właściwie czego nie widzę.....

cisza w eterze....

witajcie
stawiam :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:
u nas dziś przymroziło brrrrrrrrrr
szyby miałam do skrobania przy samochodzie jak odwoziłam mojego przedszkolaka
dzisiaj chyba nic nie robie, nie chce mi sie.....
nie,nie....musze zrobic porządki w szafie igora :ico_noniewiem:

i tyle ....

Awatar użytkownika
Monia M
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1319
Rejestracja: 16 gru 2008, 14:47

27 paź 2010, 09:54

hej dziewczyny
Ja wczoraj bylam prawie 3 godziny na zebraniu u mlodego, 2 godziny na ogolnym a potem godzine dyskutowalam sobie z paniami.
Okazuje sie, ze w przedszkolu jest jakas bakteria, zreszta ja to juz wiem od dawna, bo te choroby mateusza dziwne sa. A on poprostu ma bakterie ktora wlazla mu w nos, i tak sie co tydzien uaktywnia.
Na domiar złego ta cholerna bakteria wlazla mu teraz w oczka i ma okropne zapalenie spojowek, bakteryjne jak nic, bo leci mu straszna ropa z oczkow.
Takze dzisija do lekarza. Za pewne dostanie jakies krople z antybiotykiem do spojowek i pewnie dostaniemy skierowanie na wymaz z nosa, zeby zbadac bakterie na moje oko to paciorkowiec albo gronkowiec :ico_placzek:
no i potem lekarz dobierze nam jakis ogolny antybiotyk na to dziadostwo, i chyba jak to wyleczymy to ja go juz do urodzenia malej do przedszkola puszczac nie bede, no moze pojdzie na to pasowanie zreszta zobaczymy. Trudne to cholerstwo wyleczyc a latwo sie zarazic, dzieci pocieraja gile z nosa potem raczka lapia za zabawke inne dziecko zlapie zabawke potem potrze nos czy oczko no i gotowe :ico_zly:
Ech....... a mateusz ewidentnie pocierajac gluta a potem ta reka oczy tak sobie bakterie przeniosl do oka.

Ja ide 3 listopada na ten posiew w kierunku paciorkowca z pochwy i kurde wyniki beda po 15 wiec wspaniale bo przynajmniej musze do 15 wytrzymac, ciekawe czy sie uda :ico_oczko: wolalabym doczekac do 15 bo Mati wtedy ma pasowanie na przedszkolaka a ja bym bardzo chciala na nie pojsc.

aniaj84, Mialas lezec!!!!!!!!!!! a Ty sie na sprzatanie szafy szykujesz?????? :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: ??????/ :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:
MoniaM to co było w maju to nic w porównaniu co teraz wyprawia!!!
_________________
Jakos ciezko mi sobie wyobrazic Maje robiaca jeszcze wiekszy balagan :-D
Ale moj tez juz przechodzi sam siebie a takie to porzadne dziecko bylo :-D

robak, mam nadzieje, ze cora juz lepiej sie czuje :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
za 37 tydz jeszcze stawiam
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Thomasbulty i 1 gość