Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

25 lis 2010, 12:03

NowaSejana, ja mogę Ci podać mój nr :-) Napisze Ci na PW :-)
A z tym ciśnieniem to też mam czasem problemy,bo jak za bardzo spadnie to bardzo mnie głowa boli i często jak się schylam to mam zawroty głowy ale już się przyzwyczaiłam :ico_oczko:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

25 lis 2010, 12:19

Aniaaa, to widze, ze nie ja jedyna mam problemy ze zbyt niskim cisnieniem...

no i piersi mi dalej rosna :ico_olaboga: przed ciaza mialam A :ico_wstydzioch: a teraz juz mam D :ico_szoking:
P. jest wniebowziety heheh, tylko ciekawe co mi z nich zostanie po ciazy, bo jak przestalam blizniaczki karmic to wlasnie z D zrobily mi sie spowrotem A :ico_nienie:

rozmawialam z P. przed chwilka i postanowione :-D w nowym mieszkanku spimy z soboty na niedziele :-D w sobote P. polozy wykladzine u malych, poskreca szafki i lozka, podlaczy kuchenke i bedziemy juz u siebie :-D a reszte zrobimy powolutku pozniej :ico_haha_02:
najwazniejsze, zeby nam jakie spieniadze teraz z nieba spadly, bo mikolaj, urodzinki dziewczynek i swieta juz za pasem, a my wypompowani z kasy :ico_nienie:

[ Dodano: 2010-11-25, 11:21 ]
Aniaaa, dzieki za numer, puscilam Ci sygnal z mojego tel.

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

25 lis 2010, 12:27

NowaSejana, no mi piersi jak na razie chyba stoją w miejscu, chociaż ostatnio trochę swędziały, więc pewnie urosły :ico_noniewiem: Mój M. też super zadowolony :ico_oczko:
Jeszcze sobie tych wkładek nie kupiłam,a siary coraz więcej :ico_olaboga:

Super,że w weekend już na swoim będziecie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Oki, już sobie zapisałam Twój numer :-D będę czekała na wieści we wtorek i od razu dziewczynom przekaże jak tam u Ciebie i miejmy nadzieję, dowiesz się czy faktycznie dziewczynka mieszka w Twoim brzuszku czy może synuś :-D

aga216 jak tam u Ciebie ? Mam nadzieję,że plamienia ustąpiły i już dobrze się czujesz :ico_ciezarowka:

A ciekawe jak tam u Fintifluszki, ciekawe kiedy jej net podłączą !? :ico_noniewiem: Miejmy nadzieję,że szybko :ico_oczko:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

25 lis 2010, 12:50

Aniaaa, Fintifluszka ma net z tej samej firmy co ja... jej podali pierwszy wolny termin 22 grudnia... a u mnie to juz ponad miesiac trwa i cisza.... :ico_zly:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

25 lis 2010, 12:56

no hej na chwile jestem ze zbożówką
Aniaaa, to plamienie co miałam to było jeddnorazowe i był to tylko yaki śluz lekko podbarwiony i było tego naprawde malutko,no i narazie jest ok oby tak dalej
a ten lek któras z dziewczyn pytała czy na plamienie,nie on jest na skurcze
biore go co 4 godz serce mi po nim troche wali a rece sie trzesa,ale lekarz powiedził że to normalne na poczatku i po czasie przejdzie
ja cAły czas leże wczoraj to małego nie było bo u babci spał ,to ja cały dzien w piżamie przeleżałam :ico_brawa_01:
malutka kopie jak szalona,prawie caly dzien daje o sobie znac :ico_brawa_01:
biore leki i leże jak najwiecej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
pozdrawiam was cieplutko,dbajce o siebie i maluszki
zmykam do łózia :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

25 lis 2010, 13:09

aga216, to super,że to tylko chwilowe było i już jest dobrze :-)
Słyszałam o tym leku,że właśnie serce szaleje po nim ale mam nadzieję,że szybko przejdzie :-)
Fajnie,że synuś może pobyć u babci,a Ty sobie odpoczywasz :ico_ciezarowka:
Moja dzidzia też bardzo dużo się rusza i mniej więcej o podobnych godzinach się przeciąga i ćwiczy kopniaki :ico_brawa_01:
Najbardziej mi się podoba jak już położę córcię spać, ogarnę domek i się położę to brzuch dosłownie chce mi wyskoczyć i to zazwyczaj między 23 a 24 :ico_haha_01: Dzidziuń się ułoży wygodnie i idzie spać :-D

magda1614
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2628
Rejestracja: 17 sie 2008, 19:38

25 lis 2010, 14:14

U mnie tez szaleje wieczorami bo w dzien mam duzo ruchu to juz mniej czuje :ico_sorki:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

25 lis 2010, 14:38

Czesc Dziewczyny :-D
Ja chyba juz wariuje...???!!! Dzis rano ide sobie jak codzien do pracy i nagle mi sie slabo robi zaczyna mi sie w glowie krecic...Musialam przystanac zjesc lukozade popic woda , a jak juz doszlam do metra to na sam widok tloku znow mi sie slabo zrobilo...musialam inna linnia mniej zapchana jechac :ico_olaboga:
Nie podoba mi sie to ! Caly czas jakby podenerwowana jestem /placzliwa byle co i mi sie rece i nogi trzesa i nie moge zlapac oddechu .Poza tym serducho mi wali mocno -prawie boli... :ico_olaboga: Co Wy na to????
Brzusio tak jakby jajnik lewy mnie czasem kluje -moze to ta cholerna infekcja??? Moze cos tym razem wyjdzie z moczu...bo raz krew w moczu to moze i przypadek ale 2 razy ... :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

[ Dodano: 2010-11-25, 13:39 ]
i chyba -bo samej to ciut ciezko obiektywnie ocenic-chyba mi buzia spuchla odrobine :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: bo chyba przez noc nie przytalam az tak na pysku :ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-11-25, 13:40 ]
Fakt faktem ze po raz pierwszy nie moglam spac w nocy budzilam sie pare razy....

[ Dodano: 2010-11-25, 13:45 ]
Sorry ze tak o sobie ale z pracy bo akurat mam przerwe i dorwalam kompa!!!!
Nowa Sejana bardzo dobra decyzja !!!! Wszedzie dobrze (lub nie ) ale w domu najlepiej!!!! Tez moge ci podac moj numer ale to bedzie mobile angielski!!!

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

25 lis 2010, 15:15

tabogucka, dziwne te Twoje wszystkie objawy? Moze jakichs witamin Ci brakuje?
Albo zbyt duzo sie przemeczasz?

Nasz maluszek zawsze daje o sobie znac jak sie obudze, pozniej po poludniu troszke, wieczorkiem przed moim pojsciem spac zawsze szaleje... no i czasem w nocy jak sie zbudze na siku to tez kopie...

A jak u Was z kilogramami?
U mnie wyglada na jakies 4kg na plusie

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

25 lis 2010, 15:27

NowaSejanaU mnie na wizycie tydzień temu +1 kg i jak na razie waga stoi,bo się też ważę w domku. Cieszę się bardzo :ico_sorki: :-D :-D
Ale w święta na bank waga pójdzie w górę :ico_haha_01: no i dzidzia też już ładną wagę będzie miała :-) Ciekawa jestem do ilu kg dojdę :ico_ciezarowka:

tabogucka oj, coś niebezpieczne te Twoje objawy :ico_olaboga: Może faktycznie masz niedobór jakiś witamin. Ja na Twoim miejscu zrobiła bym sobie komplet badań. A zażywasz coś ? Jakieś żelazo czy witaminy dla ciężarnych ?
Ostatnio zmieniony 25 lis 2010, 15:29 przez Aniaaa, łącznie zmieniany 2 razy.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość