Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

16 gru 2010, 15:10

zoola27, głowa do góry! Na pewno wszystko jest super, nie ma się co denerwować! Napisz nam szybciutko jak wrócisz od lekarza.
Ja w sumie też przed każdą wizytą mam tachykardię :-)

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

16 gru 2010, 16:31

WItam,

Dawno nie zaglądałam bo u mnie same stresy :ico_sorki: Moja mama wyszła ze szpitala po wylewie i trzeba dbać aby grzecznie leżała ewentualnie siedziała w fotelu :ico_sorki: Zanoszę jej też obiady, ja i moje siostry jak mogą. DObrze że mieszka z mężem i jego dwójką dzieci to nie jest sama, my też blisko mieszkamy to wpadamy jak możemy.
Moja szwagierka nadal w szpitalu :ico_placzek: tak mi jej szkoda. Jej dwu tygodniowy syneczek w domku z tatusiem a ona biedna sama w tym okropnym szpitalu. Do tego lekarze nie znaleźli przyczyny nacieków nad raną po cesarce i nie wiadomo kiedy wyjdzie.

ZOOLA Wieże Ci że się denerwujesz, ja też przed każdą wizytą mam stracha. A teraz jeszcze wizyta mi się przesunęła o 2 tyg bo nie ma mojej prowadzącej :ico_noniewiem: Ale wieżę że będzie wszysko dobrze :-)

zonka83 witam Cię i ja serdecznie :-D

Wiola, a więc jednak synek :-) Teraz tylko imię wybrać i czekać na drugiego syneczka :-) Gratuluję! :ico_prezent:

Ja właśnie upichciłam ciasteczka francuskie z nutellą i owocami :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

16 gru 2010, 16:49

dziewczyny rozszalałyście się z pisaniem :-D :-D
ja sobie u koleżanki posiedziałam,Hania już w domku z tatusiem przyjechała i teraz ogląda bajki :-)

zoola27 nie stresuj się,na pewno wszystko będzie dobrze :-)

zonka83 miło poznać :-)

Motylek22 współczuję koleżance i twojej mamie,dużo zdrówka dla nich :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

16 gru 2010, 17:26

Motylek22, trzymam kciuki za mamę i szwagierkę! Mam nadzieję, że szybko wrócą do pełni sił. Głowa do góry :-)
Mój K niedawno z pracy wrócił, je właśnie obiadek , a potem jedziemy odebrać paczkę ze Stanów, bo teściówka przysłała :-) Ciekawe co też tym razem ciekawego :-) W zeszłym roku dostałam tańczącego i śpiewającego mikołaja i mnóstwo świątecznych figurek! Tam mają sentyment do takich gadżetów.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

16 gru 2010, 17:33

Koroneczko może tym razem coś dla maleństwa :-D

Murchinson wiedziałam, że coś pokręciłam z tymi wizytami :ico_oczko: ja też idę jutro, na 13:20 i niestety sama, bo mąż dopiero w poniedziałek wraca :ico_placzek:

Moim znajomym bardzo dobry lekarz ze super sprzętem (usg mam oczywiście na myśli :ico_oczko: ) całą ciążę mówił, że będzie dziewczynka, urodził się chłopiec. Kolega poszedł do sklepu, kupił najtańszą wódkę, poszedł do lekarza i powiedział: "jaki fachowiec, takie podziękowania" :ico_haha_01: taki wściekły był na lekarza.

Bardzo bym chciała, żeby u mnie też był chłopiec, mąż tak bardzo na to czeka :-D

[ Dodano: 2010-12-16, 16:35 ]
Zoola będzie wszystko dobrze! trzymam kciuki Obrazek

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

16 gru 2010, 17:39

Murchinson wiedziałam, że coś pokręciłam z tymi wizytami :ico_oczko: ja też idę jutro, na 13:20 i niestety sama, bo mąż dopiero w poniedziałek wraca :ico_placzek:

Bardzo bym chciała, żeby u mnie też był chłopiec, mąż tak bardzo na to czeka :-D
Wizytę mam w południe więc mojego D też nie będzie ze mną. Nam to bez różnicy czy chłopiec, czy dziewczynka. Jedyne na co się nastawiamy to zdrowe nasze dziecko.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

16 gru 2010, 18:12

Murchinson mnie też generalnie jest obojętne, najważniejsze żeby było zdrowe, ale ze względu na męża chciałabym, że to był jednak chłopiec.

Motylku a jak się mama czuje? To bratowa nie ma teraz kontaktu z dzieckiem? A co z karmieniem?

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

16 gru 2010, 18:51

wrocilam z wizyty

bedzie dziewczynka :ico_brawa_01: super tak sie ciesze, wszystko w porzadku, dobrze sie rozwija :ico_brawa_01:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

16 gru 2010, 19:14

emilia7895, udalo sie, jest parka :ico_brawa_01: gratulacje

zoola, na mnie tez tak wizyta u lekarza dziala niestety, najpierw sie umyje, wyszykuje a za chwile takiej biegunki ze stresu dostane ze wszystko od nowa :ico_zly: ale bedzie ok :-)

Motylek22, wspolczuje nieciekawej sytuacji, ale badz dzielna i 3maj sie mocno :-)
całą ciążę mówił, że będzie dziewczynka, urodził się chłopiec. Kolega poszedł do sklepu, kupił najtańszą wódkę, poszedł do lekarza i powiedział: "jaki fachowiec, takie podziękowania" :ico_haha_01:
:ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

16 gru 2010, 19:30

emilia7895 gratulacje :ico_brawa:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot], Thomasbulty i 1 gość