Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

15 sty 2008, 18:52

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

witam was kochane po pracy

Zulciu tez mam nadzieje na to,ze tym razem bedziemy mogly wykarmic malenstwa :ico_sorki:

Szczako zdiecia z USG rewelacyjne,super wszystko widac procz plci ,szkoda,ale moze dzidzia postanowila zrobic wam niespodzianke :ico_oczko:
Po za tym gratuluje zakupu ,brawo :ico_brawa_01:

Kot@ku najwazniejsze,ze znalezli powod,bo tak to jak bladzenie w ciemnosciach,zgadywanie i loteria
Teraz dla lekarzy bedzie prosciej doprowadzic,bys byla zdrowa i wszystko przebieglo bez komplikacji i tego z serca calego ci zycze :ico_sorki:
Bedzie dobrze zobaczysz ,trzymaj sie tylko tej pozytywnej mysli przewodniej,ze w przyszlym roku bedziesz najszczesliwsza mama na swiecie :ico_brawa_01:

hm... ciekawe kiedy Moniczka do nas wroci?? :ico_placzek:
oby szybko tego neta podlaczyli jej,ona pewnie tez teskni bidulka za nami

Obrazek

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

15 sty 2008, 19:31

Dzięki.

Zulcia, podpisać zdjęcie możesz w paint'cie, albo w PhotoShopie. Ja przynajmniej w tych dwóch programach opisuję.

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

15 sty 2008, 21:57

Ja na chwilkę przyszłam powiedzieć Wam dobranoc,bo głowa mnie boli i pewnie już dziś na tt nie będę siedziała.A poza tym mężu będzie okupował komputer.
szczako, dzięki :ico_haha_02:
emalia30, a Ty kiedy masz usg?
Obrazek
Do jutra majóweczki

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

16 sty 2008, 00:03

i ja wpadlam sie pozegnac i pozyczyc kolorowych snow
Zulciu ja mam USG 23 stycznia,wiec odliczam juz dni z niecierpliwoscia :ico_olaboga: :-D

gdy dzień się położy
noc wsiada w karetę,
a księżyc jak na widelcu
cień przed nią się wije
po wszędy, po ciemku
i zamysł kładzie na sercu.

z opaską na oczach
dostojna w swej czerni,
za cugle pośpiechu chwyta
gdzieś po widnokręgach
bezdrożach, bezwidniach
gdzie pędzi, po co, zapytasz?

nim zorze zwątlałe
przechwycą jej welon
fałdy roznikną dniem jasnym,
tak spieszy nim wschody
wyjawią, rozmroczą
w jeziorach wykąpać gwiazdy


Obrazek

dobranoc

Awatar użytkownika
kratka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3044
Rejestracja: 28 cze 2007, 17:15

16 sty 2008, 08:17

Zulcia pisze:
[ Dodano: 2008-01-12, 16:57 ]
kratka, witaj :ico_haha_02: Volant mi się bardzo podoba i ma ładną kolorystykę.Tyla,że ja muszę mieć wózek,który waży poniżej 10 kg.Może możesz mi coś polecić.


Przepraszam ze tak pozno ale mase do zrobienia mam przed tym majem :-) , musze pozamykac pare spraw...

A jak trafie na wozek ktory wazy do 10kg to dam znac bo jak dotad takiego nie widzialam...

Milego dnia :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

16 sty 2008, 09:25

Obrazek

witam jak zwykle w pospiechu

milego dnia i moc usciskow dla kazdej

Obrazek

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

16 sty 2008, 09:45

witajcie Majóweczki

szczako Dzidziulek przesliczny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Emilio30 naparwde bardzo dziekuje Ci za Twoja wiare co do naszego powodzenia przy trzeciej ciąży...
Z ta cytomegalia to jest tak, ze to jest podejrzewana w tej chwili przyczyna straty.Pewnosci na 100% nie ma i juz raczej nie bedzie, bo nie robiłam tego badania po drugiej stracie i nie mozemy tego w tej chwili sprawdzic na pewno.
Poki co pozostaje nam jeszcze do zrobienia ta genetyka, której tak strasznie sie boje...

Staram sie myslec tylko pozytywnie i naparwde sie nie dołowac i isc do przodu, ale sa dni kiedy jest mi bardzo ciężko :ico_placzek:

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

16 sty 2008, 10:25

K@tk@, myślenie pozytywne to duży krok we wszystkich zmartwieniach. Rozumiem, że czasami jest Ci ciężko, ale pomyśl - nie jesteś sama, masz całe legiony rodziny, znajomych (rónież tych internetowych :ico_oczko: ), którzy Cię wspierają i są z Tobą myślami. To na pewno da Ci siłę do tego, żeby się uśmiechać.
Trzymaj się kochana.
kratka, taki lekki wózek ciężko jest znaleźć. Np. nasz waży 9,5 ale bez kół. X-lander Xgo waży 9,5 z kołami.

Zobaczcie co wylicytowałam na allegro. Nie mogłam się oprzeć (jestem wielką fanką Kubusia)
Obrazek

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

16 sty 2008, 10:28

szczako masz absolutna rację :ico_brawa_01:
kubusiowy ciuszek super :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

16 sty 2008, 13:06

Dzień dobry :ico_haha_02:
Jak wasze samopoczucie?U nas śliczne słonko świeci i jest cieplutko :ico_haha_02:
K@tk@, popieram dziewczynki.Jak się ma wiarę w sobie to dużo łatwiej jest przejść przez wszystkie problemy.Dlatego absolutnie nie wolno tracić Ci nadziei!!!Niedługo dla Ciebie zaświeci słoneczko,jestem tego w 100% pewna.
Obrazek
szczako, rampersik cudny :ico_haha_02:
emalia30, miłej pracy i do zobaczenia wieczorkiem :ico_haha_02:
kratka, wpadaj częściej,im nas więcej tym weselej :ico_haha_02:
Obrazek

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość