Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

05 sie 2008, 15:13

Pati85 pisze:Tak jak kiedys miszka pisala, ja tez gadam ze czuje sie roznie,
ja teraz tez tak zrobie!!!Bo inaczej to same widzicie jak mnie traktuja :ico_noniewiem:
Kurde tutaj u nas jest prywatny szpital BUPA i chcialam poszukac w necie ile tam kosztuje usg-takie normalne zeby sobie zobaczyc czy wszystko ok i nie moge na necie znalezc-chyba sie przejade tam dzisiaj albo jutro ciekawe ile tam kosztuje :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

05 sie 2008, 15:19

mmarta81 pisze:a teraz tez tak zrobie!!!Bo inaczej to same widzicie jak mnie traktuja :ico_noniewiem:


no i pewnie kochana, ja jak mowilam, ze dobrze to tez nic nie robili a teraz jak cos jest to sprawdza :-D i wtedy ja jestem spokojniejsza

mmarta81 pisze:Kurde tutaj u nas jest prywatny szpital BUPA i chcialam poszukac w necie ile tam kosztuje usg-takie normalne zeby sobie zobaczyc czy wszystko ok i nie moge na necie znalezc-chyba sie przejade tam dzisiaj albo jutro ciekawe ile tam kosztuje :ico_noniewiem:


no to pewnie ze pojedz tam i zobacz ile kosztuje, moze nie duzo i zrobisz USG i bedziesz spokojniejsza. A czemu TY juz nie bedziesz miala USG??? Jestem zdziwiona bardzo :ico_noniewiem: JA to mam za kazdym razem jak jestem na wizycie

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

05 sie 2008, 15:23

Pati85 pisze:A czemu TY juz nie bedziesz miala USG??? Jestem zdziwiona bardzo JA to mam za kazdym razem jak jestem na wizycie
ostatnie USG mailam w 22tc!!!!!!!! I tutaj jak wszystko jest na tym USG ok to juz wiecej nie robia :ico_placzek:
No wiec pani mi powiedziala ze jest ok i ze wiecej nie bede miala :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

05 sie 2008, 15:29

mmarta81 pisze:ostatnie USG mailam w 22tc!!!!!!!! I tutaj jak wszystko jest na tym USG ok to juz wiecej nie robia :ico_placzek:
No wiec pani mi powiedziala ze jest ok i ze wiecej nie bede miala :ico_noniewiem:


kurcze ale to dziwne, ale przeciez od 22 tygodnia jest jeszcze ile czasu, bez sensu tam jest, naprawde jestem zaskoczona i zszkowana :ico_szoking: i wcale sie Tobie nie dziwie, ze sie martwisz, bo faktycznie gdybym ja tyle swojego dziecka nie widziala to tez bym sie martwila czy wszystko jest w porzadku

[ Dodano: 2008-08-05, 15:38 ]
Dobra ja lece szykowac obiadek, jak cos moze bede pozniej ale nie obiecuje

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

05 sie 2008, 16:15

Pati85 pisze: i wcale sie Tobie nie dziwie, ze sie martwisz, bo faktycznie gdybym ja tyle swojego dziecka nie widziala to tez bym sie martwila czy wszystko jest w porzadku
tez ja sie martwie :ico_placzek:
Wkurza mnie to...czasem zaluje ze nie polecialam miesiac temu do PL zrobic sobie usg :ico_puknij:

[ Dodano: 2008-08-05, 16:19 ]
Miszkaa ty dzwonilas do rodzicow????Wszystko ok???

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

05 sie 2008, 16:20

Jej Pati przegapilam Twoj powrot od lekarza :ico_sorki: No strasznie sie ciesze,ze wszystko ok!kolejna wizyte masz prawie w tym samym terminie co ja :ico_brawa_01: Musimy Martunia cos wymyslec,zebys miala jeszcze jedno USG :ico_noniewiem: Faktycznie bylabys spokojniejsza,tym bardziej ze cala ciaze przezylysmy wlasciwie od usg do usg :ico_noniewiem: Pomyslimy,ja zapytam mojej poloznej nastepnym razem jak to zrobic na bank mi powie.Tez musze cos ugotowac.Buziaki dziewczynki-Do potem :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

05 sie 2008, 16:22

miszka pisze:Pomyslimy,ja zapytam mojej poloznej nastepnym razem jak to zrobic na bank mi powie.
:ico_sorki: :ico_sorki: dzieki Ci Miszka :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

05 sie 2008, 16:29

miszka pisze:kolejna wizyte masz prawie w tym samym terminie co ja :ico_brawa_01:


no to super :ico_brawa_01:

mmarta81 pisze:Wkurza mnie to...czasem zaluje ze nie polecialam miesiac temu do PL zrobic sobie usg :ico_puknij:


hmm, no ale oplacaloby sie wydac tyle kasy na samolot???? Bilety chyba nie sa takie tanie, co??? Moze uda sie cos wykombinowac tak jak miszka nasza napisala, nie martw sie kochana, a Ty sprawdz w tym prywatnym szpitalu czy klinice

[ Dodano: 2008-08-05, 16:55 ]
Jak bylam w niedziele w szpitalu to dostalam karte zgloszeniawa do porodu musze ja wypelnic i tam jest wstepek o znieczuleniu w kregoslup i jest wymgagany podpis, ja tego nie podpisze, bo nie chce tego znieczulenia, boje sie, napisane sa w razie co jakie sa konsekwencje tego znieczulenia, wole rodzic w bolesciach :-D

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

05 sie 2008, 17:28

Zalamalam sie po zrobieniu tego zdjecia :ico_olaboga: Matko ja nie czuje ze on jest taki wielgachny :ico_placzek:
Obrazek

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

05 sie 2008, 17:32

miszka, brzusio sliczny, gdzie on jest duzy :ico_nienie: sliczny, tylko szkoda, ze mamusia nam sie nie pokazala :ico_nienie:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość