Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

26 wrz 2008, 14:59

Evik, brawo :ico_brawa_01: zdrowy maluszek, to najważniejsza wiadomość. Widac, że masz lepszy humorek od razu...a tymi faworkami to mi apetytu narobiłas. Super by smakowały zagryzane sałatką z dużą ilością ananasa, tylko takiego świeżego, nie z puszki.Pyszności!!!!
Tosia, ja mam bardzo podobny przepis, być może identyczny. Udaje się zawsze i zawsze wszystkim smakuje. Szybki i prosty w wykonaniu. Zrobię go na niedzielę na imprezę u siostry męża.

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

26 wrz 2008, 15:27

aniafs, no tak od razu mam lepszy humor jak wiem że mój synek rozwija sie prawidłowo.

Muszę jeszcze sklep zaliczyć

Cod o szkoły rodzenia to ja chodziłam za pierwszym razem i bardzo sobie chwalę, juzo tym pisałam. Świetna położna przygotowała nas naprawdę dobrze do porodu. Byłam wszystkeigo świadoma i bardzo byłam z tego faktu zadowolona,,,,,, :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

26 wrz 2008, 15:45

Evik, normalnie zaraz Cię utłukę, zamorduje, zabije!!!! Jejciu ale chce mi sie FAWORKA, zaraz mi język w d... ucieknie. Ze też musiałas o tym wspomnieć. Zrobiłabym i to zaraz ale na 16 jade do teściów-pomóc robić kanapki na puter. Od czasu przeczytania Twojej wiadomości mam świadomość przysłoniętą jednym obrazem:FAWORKI!!! I spróbowałam juz wszystkiego co mam w domku: suszone śliwki,mkrakersy, chleb z serem ale to wciaż nie to.Eh chyba nigdy wczesniej niczego tak mi sie nie chciało jak teraz tych FAWORKÓW!!! :ico_haha_01: E głupie te baby :ico_sorki: w ciąży

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

26 wrz 2008, 16:03

Tosia dziękuję bardzo za przepis, już nie muszę szukać. :-)


Apropos sprzedaję na Allegro nową karuzelę bo miałam 2 takie same. Nowa w sklepie kosztuje 190 zł i wstawiłam ja na licytacje. Jeśli któraś z Was jest zainteresowana prześlę link.

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

26 wrz 2008, 16:57

Tosia, masz to samo co ja wczoraj z truskawkami :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Evik, cudownie, że z kolejnym dzieciaszkiem wszystko w porządku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-09-26, 16:58 ]
Evik, czy Ty cały czas do mnie zwracasz się per Kasiu...? :-D

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

26 wrz 2008, 21:22

Karolina2411, a wyobraź sobie że tak :-D :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: ale ten człowiek to jest niedorozwinięty :ico_olaboga: :ico_olaboga: przepraszam bardzo nie wiem co sobie ubzdurałam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

tosia, pocieszę się że dziś nie zrobiłam tych faworków. Czasu mi zabrakło niestety. Wróciliśmy ze spacerku po 19 i wszystko szybko zeby małego położyć. Ale jutro od rana na pewno robię więc wszystkie zainteresowane zapraszam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

26 wrz 2008, 22:41

A brzusio w ciągu dnia, jeśli do 5 razy stwardnieje, to też jest to norma...
hihiihi, ja mialam 4 konkretniejsze skurczyki w ciagu godzinki na ktg :ico_haha_01: :ico_oczko: ale dopoki nie sa rytmiczne, to powiedzieli zeby tylko obserwowac... jak zrobia sie liczniejsze, cykliczne, rytmiczne, bardziej bolesne i bog wie co to mam sie zglosic :ico_oczko:
ja do szkoly rodzenia chodze, bo jest gratis :-D ot tak, zeby pogadac, posluchac, dupsko ruszyc... :ico_wstydzioch: a cwiczenia oddechowe na pewno sa na necie, dla ciezarnych tez!!!
karolcia, wiesz co, ja slodyczy nie lubie i na ciasta w ogole nie mam ochoty, ale ta galaretka z bita smietana.... uhmmmmmmmmm :ico_brawa_01: no i jeszcze raz wszystkiego naj dla starszego mlodego, teraz imieninowo :ico_haha_01: :ico_oczko: a odnosnie wieku i adekwatnego prezentu... wiesz, jak pomyslisz o tym, co tatus twojego synka robil w jego wieku... :ico_oczko: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
odnosnie fotki - mialam sie wlasnie spytac czy to z picassy :ico_brawa_01:

wiecie co??? cud sie stal - kupilismy meble do przedpokoju :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: super, tylko z poltora roku nam na to zeszlo :ico_haha_01: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aniafs
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2783
Rejestracja: 27 cze 2008, 23:30

26 wrz 2008, 23:01

Osita,lepiej późno niż wcale, z tymi meblami...ja też wciąż kupuję komodę ale jakoś kupić nie mogę, może za półtora roku :-D :ico_oczko: kto wie????
Fajnie, że masz tam szkołe rodzenia za darmo, u nas w Siedlcach kosztuje 300 zł, i chyba żadnych gratisów nie dają, oprócz kartki z listą wyprawki do szpitala. Kobietki sobie chwalą, ale ja nadal jestem niezdecydowana :ico_noniewiem:
Evik, za mną tez chodziły faworki cały wieczór, z tą własnie sałatką owocową....to prawda ja sobie coś kobieta w ciązy ubzdura do jedzenia, to nie ma pomiłuj. Najadłam się zapiekanek i trochę przegoniłam faworkową zachciankę.
Chyba to tyle na dzisiaj. Spokojnej nocy!

Awatar użytkownika
Karolina2411
Wodzu
Wodzu
Posty: 11334
Rejestracja: 25 sie 2008, 08:24

27 wrz 2008, 00:03

Evik, lać i patrzeć, czy równo puchnie :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: Kaśkę ze mnie zrobić, no nieeeeeeee :-D :-D :-D
Osita, diablico!!! :-D Ciiiiiiiiiiiiiiiiii, bo młody jeszcze usłyszy i będę miała Szopkę Noworoczną we wrześniu :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: Jeszcze nie liczył, ale kto go tam wie... :ico_olaboga: :-D :-D :-D
cud sie stal - kupilismy meble do przedpokoju :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: super, tylko z poltora roku nam na to zeszlo :ico_haha_01: :ico_oczko:
Ha!!! Dobrzy jesteście... :-D :-D :-D
Zapraszam na jutro, a w zasadzie już dzisiaj wszystkie głodne, spragnione i żądne rozmowy... :-D :-D :-D
Nie wiem, o której tu wpadnę :ico_placzek: , ale zjawię się na pewno... :-D
spokojnej nocy :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-09-27, 07:20 ]
Dzień dobry, słoneczka :-D
Wpadłam na minutkę... :-D Zaraz smykam do kuchni... :ico_olaboga: Została mi jeszcze karpatka do zrobienia... Największy pochłaniacz czasu... Tylko jakie to potem dobre... Ech... :-D
Tak, jak mówiłam, zapraszam wszystkie... :-D Oj, to by się działo :-D :-D :-D
Mały z domu by zwiał :-D :-D :-D
Miłego dzionka :-D

Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

27 wrz 2008, 07:49

Karolina2411, nie no podziwiam siły i zapał do pracy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja sie pisze na imprezkę bo uwielbiam słodycze a szczególnie teraz :ico_wstydzioch:
Jestem już na nogach i idę do kuchni piec.

wczoraj na kolację miskę musli z owocami i jogurtem pochłonęłam :ico_brawa_01: obiadłam sie strasznie, wystarczyło zakontrować kilkoma ciastkami i mogłam iść spać :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość