Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

23 paź 2009, 22:38

kilolek, te skurcze moze troche pocieszajace ze moze chco troche rozwarcie robia i szybciej reszte akcji pojdzie :ico_oczko: , albo sama nie wiem, bo mnie tam na dole nie badaja wiec nie mam pojecia co sie dzieje
ja mam właśnie taką nadzieję, ze nawet jesli z tego nic na razie nie będzie to raz, ze trochę na pewno skraca, moze i rozwiera szyjkę, a dwa, że się wytrenuje macica i później będzie łatwiej

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

23 paź 2009, 22:50

ja mam właśnie taką nadzieję, ze nawet jesli z tego nic na razie nie będzie to raz, ze trochę na pewno skraca, moze i rozwiera szyjkę, a dwa, że się wytrenuje macica i później będzie łatwiej
heheh no no trzeba tak myslec
A tak swoja droga to jak bylam w 1 ciazy to tak jakos tez szybko chcialo mi sie rodzic, teraz nie spieszy mi sie az tak bardzo bo wiem ze w ciazy ciezko ale jak sie urodzi to czasem jeszcze ciezej , jeszcze gorsze nocki, dzien, nie mozna dojsc do ladu tylko wyczuwa sie dziecko przez pierwsze tygodnie.
Jedynie co przemawia mi do szybszego porodu to tylko wielkosc dziecka, zeby za duze nie uroslo w brzuszku bo moze lepiej bedzie urodzic :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

23 paź 2009, 22:59

Jedynie co przemawia mi do szybszego porodu to tylko wielkosc dziecka, zeby za duze nie uroslo w brzuszku bo moze lepiej bedzie urodzic :ico_oczko:
a no właśnie głownie o to chodzi! Ale fakt, że już strasznie mi ciężko przez ten ciężar i wielkość dziecka. Obwód w pasie mam już 125 cm :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

23 paź 2009, 23:13

kilolek, az ja poszlam sie w pasie zmierzyc :ico_oczko: u mnie 110cm

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

24 paź 2009, 00:00

ja jestem makabrycznie wielka :ico_noniewiem: wizualnie mi to nie przeszkadza ale ciężki ten brzuch jest straszliwie i naprawdę bardzo przeszkadza. A najsmieszniejsze jest to, ze z połowa tego brzucha jest pusta. Dzidzia zajmuje tylko dół brzucha ale wiadomo góra też się naciąga. Jak przyłoże rękę powyżej pępka to normalnie mi się zapada. Jutro może uda mi się zrobic fotkę, bo wygląda to komicznie jak przyłoże rękę - jak mama kangurzyca :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

24 paź 2009, 08:37


Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

24 paź 2009, 09:06

Siunia masz rację, że po porodzie jest bardziej ciężko niż w ciąży, ale ja powiem, że tez już bym chciała urodzić i wrócić do swojej wagi. Czuje się jak słoń mimo, że w spodnie wchodzę nadal 38 :ico_szoking: brzuszek już tak urósł, że w nocy nie mogę sama się podnieść i jak mąż jeszcze nie śpi to mnie popycha bym wstała. Do tego wszystko wszędzie rwie a kręgosłup najbardziej już siada.

W nocy i tak spać nie mogę, więc jakoś się przeżyje nocne karmienie.

Dziś jednak to pospałam:) usnęłam ok 21. Byłam siku 2 razy. W tym raz pogłaskać dziecko, a potem spałam jak suseł do 8:)

Teraz sobie wcinam chlebek z nutellą i płatki owsiane na mleczku, a zaraz idę robić obiadek. Dziś rosołek i pizza:)

A coś nie ma wieści od naszej pierwszej rodzącej :ico_puknij:

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

24 paź 2009, 09:17

Witajcie
umnie dzis spokoj
w nocy oki tylko Wiki przyszla o 3 wnocy i sie pyta;
"mamo,mamo śpisz"?? :ico_szoking:
myslalm ze oszaleje a tak mi sie dobrze spalo :ico_olaboga: :ico_olaboga:
no i rano o 7 przyszla i sie pyta czy juz jest rano :ico_zly:
a przeciez wie ze jak jest juz 7 czy 8 to juz moze wstawac szczegolnie w sobote :-D

Dziekuje za zdrowko dla Wiki :ico_oczko:
mnie chyba tez cos bierze :ico_placzek: bo mnie juz gardlo boli i szyja i troszke miesnie kurka na sam koniec musze sie szybko wykurowac :ico_noniewiem:

siunia, masz racje my tak sie niemozemy doczekac tych naszych dzieciatek a poznije bedzie przy nich troche roboty
ja to juz zapomnialam tak troszke jak to jest umnie 6 lat roznicy miedzy Wiki a Zuzia bedzie mam nadzieje ze sobie przypomne to i owo heheh

matikasia umnie tez dzis Pizza hehe :ico_oczko: :ico_oczko: bede robic z Wiki :-D

no ciekawe jak tam Kala pewnie tuli juz swoja kruszynke :-D :-D

nanowercia z tymi biegunkami to tak jest ze ponoc organizm sie oczyszcza z toksyn
dlatego pewnei sie szykujemy powoli do porodu :-D :-D

ide odpoczac troszke bo wrocilam ze sklepu i sie strasznie zmeczylam
apotem male sprzatanko,pranko i zrobienie tej pizzy :-D :-D

MonikaSko
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 145
Rejestracja: 20 mar 2009, 13:47

24 paź 2009, 10:11

Witajcie :-)
znowu jestem niewyspana trzeciom noc z rzędu śni mi sie że rodze to już obsesja.Byłam wczoraj z teściami w galerii żeby kupić butki na zime Kacperkowi ale nic z tego buty ciężkie i wielkie jak na dorosłego a nie dla dwulatka jak już były fajne w reserved i to oszukane ocieplany język i z tyłu koło pięty a przód na palcach sama skóra jak bym nie włożyła ręki do środka to pewnie kupiłabym dziecku te buty jak tak można oszukiwać na dzieciach przy mrozie dziecko palce by sobie odmroziło bo wiadomo jak z takich malcem się można dogadać :ico_olaboga: niewiem gdzie mu kupić te buty w Bartku są i owszem ale niedam 280 zł za buty bo to troche lekka przesada tym bardziej że nózka mu rośnie.Może dzisiaj coś wynajde w sklepie DZiecko tylko że tam też ceny mają kosmiczne, pozatym musze kolor wózka zobaczyć bo chyba prze allegro będzie najtaniej a niema co czekać bo zaraz się okaże że koniec roku i koniec kolekcji.
Koncze i biore sie do roboty poruszam tego mojego malucha w brzuchu bo wierci się i kręci ale skurczy to ja niemam żadnych moja teściowa też mówi do czego mi się tak śpieszy teraz to moge sobie jeszcze poodpoczywac a potem to może być kiepsko.

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

24 paź 2009, 10:21

MonikaSko, ja zwykle kupuje Davida, jakościowo jak Bartek ale troche tańsze. Koło 150zł. ALe w tym roku jeszcze nie kupiłam. Po niedzieli jak mąż weźmie wypłatę to coś kupię. U nas jest jeden sklep z lepszymi butami dla dzieci (bo w zwykłym obuwniczym za 30zł to się boje kupić dziecku na zimę butów) i tam mają w sumie większosc marek w przybliżonych cenach. Ale powem Ci, ze Bartka tez raz kupowałam, fakt, ze nie na zimę tylko jesienne i dałam 120zł.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość