Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

20 sie 2007, 09:27

Witaj Ewcik :-D Coś pomału budzą się dziś mamuśki :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

20 sie 2007, 09:36

dzień dobry :-D próbowałam odespać wczorajszy dzień ..i udało się tak pół na pół :-D bo pobudka 4 , 6 i 8 ...i na nogi ... młody się bawi z tata na macie ,ja jem sniadanko i trzeba pod prysznic chyba ?? :-D wpadne póżniej

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

20 sie 2007, 10:10

Witajcie jak co dzien

Pogoda u nas dopisuje i humorek od rana bardzo przyjemny...wyspałam sie dzieki mojej ksiażniczce, która z dnia na dzien mnie zaskakuje, dzis od 20:30 spała do 6:15 :ico_brawa_01: potem papu i jeszcze lazakowanie w sypialni do 8:30, a potem to juz nie było rady, trzeba było wstac.. :ico_oczko:

Gosia ty narzekasz na wczorajsze zmęczenie chrztem??a o 18 juz byliście po wszystkim i spokój w domu?co ja mam powiedziec, moi goście siedzieli do 22 w restauracji a potem jeszcze do 24 u nas na placu, z tym, ze ja o jak juz wróciliśmy do domu z Milunią odpadłam...to dopiero było, nienormalani - ale miałam na nich nerwa :ico_zly:

co do wózka to ja mam tez strasznie cieżki, ale na szczeście spacerówka rozkłada sie do leżenia...ufff...ale na wakacje i tak nie mozemy go zabrac, bo za duzy i kto by go po górach pchał :ico_noniewiem: na szczescie mamy w domu jeszcze wózeczek taki starszy i lzejszy i mniej miejsca zajmuje, wiec nie ma problemu...

co do karmienia, to ja nie wiem kiedy wprowadze jakies nowości, moja mama twierdzi ze kiedys to od razu co innego podawali i ja niby jadłam zupki juz w 3 m-cu i mleko z kaszką juz od 1,5 m-ca i byłam zdrowa jak ryba, a teraz faktycznie lekarze przesadzają, a my jako początkujace matki słuchamy wszystkiego co oni nam powiedzą.. ja moze sie przekonam jak zaczne wprowadzac inne mleczko, jagódka mówisz ze jak skonczy 4 m-ce to zmienia sie na 2??
Moze faktycznie tak jak Kulka twierdzi, dziecko powinno juz główke stabilniej trzymac i cos tam z tym jezyczkiem :ico_noniewiem:

ewcik mówisz 50 kg...moje marzenie...

ja stoje na 62 i chyba juz tak zostane, przed ciąża miałam 59 wiec nie taka tragedia, dla mnie sie bardziej liczy jak wyglądam niz ile waze, ale wyglad ostatnio tez mnie zaczał wkurzac, ale nie wiem czy to nie jest czasem objaw " miesiaczkowy ", a cos mi sie tak wydaje, znów sie zaczeło, A. juz narzeka ze czeka go kilka dni katorgii...coz...

ide strzelic sobie kawke, zajrze później... :-)

[ Dodano: 2007-08-20, 10:11 ]
a i zbora dzieki za pamiec i zyczonka, udanego wyjazdu

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

20 sie 2007, 10:23

Hmmmm....Co do wyglądu to niestety mój zmienił się od porodu co nieco :-D Znajomi twierdzą,że spowarzniałam...Ba, przecież zostałam mamą :-D Kilogramy u mnie w porządku choć brzuszek malutki został-ale ja nigdy nie miałam tego wypragnionego "kaloryferka" :-D :-D :-D :-D No i oczywiście pojawiły się te nieszczęsne rozstępy na piersiach i udach :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Ale jak patrzę na synka to zapominam o wszystkich mankamentach i cieszę się, że Wiktorek zdrowy :ico_brawa_01: Taka ze mnie mamuśka się zrobiła...

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

20 sie 2007, 10:32

czesc majóweczki!!
Gosiu otrzymłaś moją wiadomość? Liczę na jakiś mały wypad na przysłowiową kawkę :-D

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

20 sie 2007, 10:44

Hej hej :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

20 sie 2007, 12:49

Hej!!! jestem na chwilę :-D
Jagódka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja się zgadzam...I może KUlka ma rację, że trzeba powiedziec , z e to troszkę z wygody...ale wiecie...Ja też to robię z troski o Hanię, chcę żeby była najedzona i dobrze rosłą. I tyle. Mi tam wygodniej z cycami, bo wszędzie mam jedzenie ze sobą.... więc na cycki nie narzekałam, choć uwiązanie jest...
Dobra, nie mogę dłużej...Podróż ok, Hania grzeczna, choć dziś walczymy z kupą :ico_zly: no i jakoś dziwnie mi pokasłuje... :ico_szoking: mam nadzieję, że to tylko tak sobie...

Gosiu napisz na którą jutro ok?ale na komórę, bo nie wiem czy dziś wejdę.

Buziaczki!!!

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

20 sie 2007, 14:34

no hejka !!!
ja tez dzis od 6 na nogach ....... a Jakub sie najadł i spał od 8 do 13 hehehe cwaniaczek ....

Zborra ciesze sie ze podroz ok .... te pierwsze wyjazdy bywają trudne ale trzeba w koncu dzieciki przyzwyczajac do małych zmian ......... no i miłego spodkania ......

Gosiu dawaj fotki jakies ...... no i do 18 :ico_szoking: no to ładnie zorganizowana jestes .......

Prosze nie rozmawiajcie o wadze hehe ja co prawda od 14 czerwca 7 kilo juz schudłam ale jeszcze troche przede mna hehe

no i ide robic jakąs surowke ........ bo mnie ciagnie cos na sałate z fetą hihih


no i prosze o krew http://s1.bitefight.onet.pl/c.php?uid=53994

http://kulka.act4trees.com
zasadzmy drzewko :)

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

20 sie 2007, 15:09

zdjęcia - wybrane - hyhyyyyh- po obejrzeniu - muszę schudnąć i iść do fryzjera :-D postarza mnie ta fryzura - jak nic :-D ale ale - mój synol !!!! najważniejsze :)

- przed chrztem w domku - ( a propo rozmowy o duzych cyckach :ico_szoking:
:-D - ja chce juz swój rozmiar .... :-D )
Obrazek

w kościele z chrzestnymi i z rodzicami

spałem, obudziłaem się i pić !!!
Obrazek
nudno..coś ...
Obrazek
już w domu..no teraz wiem co i jak
Obrazek

[ Dodano: 2007-08-20, 15:25 ]
c.d
z moimi rodzicami
Obrazek
z chrzestną i jej męzem ( u nas wszystkie chłopy koło 2 metrów :-D )

z chrzestna

i po moja mama , brat i jego narzeczona ...
Obrazek

do 18 - bo wszyscy do domów - teścxie do Krakowa, moi rodzice - olsztyn, chrezstna - gdynia .... dalekie drogi ....dlatego tak - ale było w domu na tarasie :-D
Ostatnio zmieniony 30 sie 2007, 23:09 przez Gosia A, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

20 sie 2007, 15:53

Gosia świetne fotki :ico_haha_02: Niuniek śliczny a ty....pikna kobitka :ico_szoking: :ico_szoking:

Coś przeczuwam, że na tym forum wszystkie mamy kłamią...Jestem gruba, itp.itp.a na fotkach prawda wychodzi na jaw...Polki są najpiękniejsze na świecie :ico_spanko:

Mieszkanko też extra-zazdroszczę !!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość