Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

06 lut 2008, 14:02

Eluś nie ma za co :-D my to już mordujemy od dłuższego czasu :ico_oczko:

Wiecie Wiki juz mniej marudzi chyb ato była wina tych trójek, teraz już wszystkie wylazły i jest spoko. Czyli zostały nam tylko 4 zębory do wyjścia, ciekawe jak to będzie i przy nich...

Niedługo walentynki, sama już sobie kupiłam prezent :-D śłiczną koszulke nocną, a co tam będę sobie żałować :-D

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

06 lut 2008, 14:06

NO już niedługo a ja jeszcze nic nie wymyśliłam dla mojego walentego :-) Asiu gratulujemy nowych ząbków :ico_brawa_01: Ojjjjjjjj kiedy do nas przyjdą wreszcie, może ona przez te zęby taka jakaś rozregulowana w spaniu no i z tym jedzeniem. Nadal szaleje wtym łóżeczku :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

06 lut 2008, 14:14

hej :-)

u nas dziś śledzie w dwóch rodzajach i ziemniory - a ja śniadania jeszcze nie, ale muszę coś tknąć bo ćwiczyć na głodnego nie da się, przynajmniej ja max. 15 min i w głowie kołowrotki...

Pogoda do nonono, aż smutno mi, dziś nie mam chęci na nic :(

Liluś próbuje usnąć ale coś jej nie wychodzi - z nowości mówi Asia, tak ładnie no i pokazuje jak kotek pije mleczko :-D słodkie są...
Różuś tak uśmiecha się szeroko i głośno już próbuje... wczoraj na spacerku mruczała/nuciła sobie całą drogę, przez sen rzecz jasna :-)

idę bo krzykacz krzyczy :-)

nie wiem jak ma się wziąć do kupy i zacząć dzień...

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

06 lut 2008, 14:36

Marta ucałuj swoje kwiatuszki.Jutro bedzie napewno lepszy dzień.U nas też pada i smutno.Jednak czy od pogody ma zależeć, czy mamy sie uśmiechac czy nie?

ja już od połowy lutego zaczynam chodzić na aero i siłkę.Miałam w planach jeszcze basen,ale narazie odpuszczam,żeby wiosny nie przestraszyć.

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

06 lut 2008, 15:00

Anetko- To postanowienia super, kondycje będziesz mieć do po zazdroszczenia :ico_brawa_01: Super fotka Joachimka

Kornel ostatnio budzi się po 6 ledwo wytrzymuje do 7 stoi i jęczy, przebiła mi się lewa czwórka już dobrze ja widać a teraz prawa bozzzze kiedy te zęby dadzą spokój, właśnie wstał więc uciekam do niego

[ Dodano: 2008-02-06, 14:06 ]
A wiecie wczoraj ważyłam Kornela w ubraniu i miał 14.700 :ico_szoking: czyli koło 14 waży ładny byczek co już nie wyrabiam z jego dźwiganiem bo to nie noszenie tylko dźwiganie, ostatnio jak byliśmy u znajomych i wzięłam ich dwuletniego synka to tak jak piórko mi się wydawał, a wcale tak dużo nie je , mój ciężarek ostatnio zupkek nie chce wygina się i drze a jak zje dwie łyzeczki to potem jakoś buziaka otwiera :ico_noniewiem:

Maritko- najedz się musisz mieć siłę kochana szybko coś spałaszuj bo nam osłabniesz i ucałuj swoje księzniczki

narazie

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

06 lut 2008, 17:40

ja ważyłam Lili - 9700, Rozi - 5200, ja wciąż duuużo :-/ 59,4 :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

06 lut 2008, 19:59

EEE to Róża ładnie waży super :ico_brawa_01:
Moja wciąż blisko 13, ale co ja poradzę że ona kocha jesć.
Martula to dobrze ważysz , ja zatrzymałam się na 52 ale ja to kurdupelek jestem co tam raptem 160cm wzrostu, coś koło tego więc ważę akurat...

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

06 lut 2008, 22:16

no a ja dziś byłam w Cer...i wreszcie mamy wagę elektroniczną.Troche problemów było,bo kupiłam,w domku się okazało,że jest sprawna tylko nie wskazuje pomiarów wagi.Wymienić trzeba było i tak dwóch chłopaczków rozpakowywało wszytkie opakowania i sprawdzali która waga będzie sprawna.Okazało się,że żadna nie odczytuje wagi :-D Wszystkie są lipne.A na podczerwień i takie tam bajery :-D Zaproponowali dopłatę i nową wagę z innej firmy.Ta już działa.
I według niej Joachim waży 10.700.Mi jeszcze dużo do ideału :ico_noniewiem: więc chwalić sie nie będę.

poszłyście spać?więc i ja uciekam.pa

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

07 lut 2008, 10:00

Witam ja dzis pierwsza. Cos ostawnio zaniedbujemy te nasze tt :-) Moja Matyldzia waży ok. 10kg ale jest malutka taki z niej kurdupelek bedzie ale to po mamusi :-D Aja no 53kg ale też nie jestem o wiele wieksza od ciebie Asiu 163cm. Więc chyba w normie. :ico_haha_01: Ja dziś miałam noc do bani mała płakała i płakała :ico_placzek: :ico_szoking: o 1.30 do 2 a potem jak o 3.30 się rozwrzeszczała to taki sprint do jej pokoju że zaliczyłam drzwi od łazienki :ico_szoking: Tak ten wrzask mnie wystraszył. A teraz odsypia :-) Chyba te cholerne czwórki dałam jej o 4 syrop przeciw bólowy i śpi :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

07 lut 2008, 11:48

cześć
faktycznie forum ostatnio leży odłogiem, chwastami porasta ;)
ja nadal się użeram z tym napięciem przedmiesiączkowym, dziś ból głowy doszedł, muszę pójść do gina bo coś mi się tu nie podoba, żeby pól miesiąca przeżywać miesiączkę...
Wczoraj u Jasia był kolega Krystian, tak że było wesoło :)
Pogoda dziś lepsza, może więc spacer się uda.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości