Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

18 lut 2009, 12:23

witam!
acha- Aluś po długich bojach dorobił się dwumilimetrowej białej kropeczki na dziąsełku na razie tylko kropeczka, czekamy na wiecej
to tak jak u nas,tyle że dziwnie bo z boku nie jedynki,tak już od soboty ale ząbka jeszcze nie słychać :-)
zirca super walentynki :ico_brawa_01: zdjęcie superowe! maluszek już duuży!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Antek dalej nie zrobił kupsztala juz ponad tydzien
no kochana u nas przeważnie nie ma po 2 tygodnie :ico_placzek: ostatnio robił jakieś 4 dni temu za moją pomocą bo tak sie biedny męczył,ja już nie wiem jak pomóc,daje mu w ciągu dnia dużo soku i herbatek oraz deserki a to nic nie rusza,nie pomaga :ico_olaboga: :ico_noniewiem: kiedy to sie unormuje :ico_noniewiem:

co do zwolnien w pracy u mojego,okaze sie w marcu,najprawdopodobniej puszczą ludzi na bezpłatne urlopy :ico_placzek: ale jest jeszcze nadzieja ze akurat hala mojego będzie pracować normalnie :ico_sorki: ta sytuacja przyspieszyła naszą decyzje o wyjeździe do PL,jedziemy już 30 marca! :ico_placzek: :ico_placzek:
zapiszemy jeszcze Natalie do "0" pozna dzieci ,szkołe! ona za bardzo nie chce,tu jej sie podoba,i w ogóle oburzona że tam nie ma placu zabaw,ze dzieci nie wychodzą na dwór,i ze na przerwach siedzi sie w szkole :ico_placzek: oj jak sie bałam ze nie da sobie rady tu(NO) to teraz bardzo boje sie ze nie da rady w polsce :ico_placzek: co za zasrane życie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

18 lut 2009, 12:26

Witam!
zirca wymarzone wlentynki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Alus cudo chlopczyk,moze jako pierwszy bedzie sie chwalil zabkiem :ico_sorki:
Antek dalej nie zrobił kupsztala juz ponad tydzien
slonko Wiem,ze sie martwisz,ale karmisz piesia,wiec na pewno wszystko jest w porzadku :ico_sorki: Nawet gdyby nie bylo kupki 10 dni :ico_sorki: Ale oczywiscie najlepiej sie wszystkie czujemy widzac kupke codziennie :ico_haha_01:
pozniej Ines, no i zostala Nina :)
To moje ulubione imie,gdybysmy mieszkali w Polsce na pewno Natalie bylaby Nina,szkoda ze nie ma angielskiego odpowiedznika :ico_noniewiem:
Jak tylko mnie przyjmiecie to chętnie będę zaglądać
Witamy w naszym gronie :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

18 lut 2009, 12:28

zirca, zdjecia przebojowe :ico_brawa_01:
stare odcinki "Przyjaciół",
no to mamy cos wspolnego ja tez codziennie ogladam przyjaciol a maly wtedy kima :-D
a walentynki to mialas najlepsze z nas :-D
Ja juz tego mojego nonono zniesc nie moge tak mnie wkurza ciagle sie czepia i cos mu nie pasuje, normalnie jak stara baba ciagle narzeka ze to ze tamto mam go dosc :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: potrafi mi kazdy dzien spieprzyc :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2009-02-18, 11:32 ]
wyjeździe do PL,jedziemy już 30 marca!
zapiszemy jeszcze Natalie do "0" pozna dzieci ,szkołe! ona za bardzo nie chce,tu jej sie podoba,i w ogóle oburzona że tam nie ma placu zabaw,ze dzieci nie wychodzą na dwór,i ze na przerwach siedzi sie w szkole oj jak sie bałam ze nie da sobie rady tu(NO) to teraz bardzo boje sie ze nie da rady w polsce co za zasrane życie
ciężko bedzie ale mala da sobie rade dzieciaczki sie szybko przystosowoja :ico_sorki:
bedzie jeszcze wasza rodzina to tym bardziej da sobie rade :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

18 lut 2009, 12:37

zirca zdjęcia poprostu extra,i filmiki super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

u nas znowu strasznie sypie :ico_zly: :ico_zly:
ciężko bedzie ale mala da sobie rade dzieciaczki sie szybko przystosowoja
bedzie jeszcze wasza rodzina to tym bardziej da sobie rade
tak tak kochana wiem ,na pewno da sobie rade,nie chwaląc sie mam zdolną córkę ! :ico_haha_01: ale wiesz normalka ze my mamy sie zamartwiamy!

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

18 lut 2009, 14:33

Ja juz tego mojego nonono zniesc nie moge tak mnie wkurza ciagle sie czepia i cos mu nie pasuje, normalnie jak stara baba ciagle narzeka ze to ze tamto mam go dosc potrafi mi kazdy dzien spieprzyc
Ja mam takiego samego jeczudupe :ico_zly: Codziennie sapie,ze cos mu nie pasuje,no zero jakiejs chocby iskry radosci zycia :ico_zly: Nawet jak ja mam dobry dzien,to wroci z tej roboty ,w****i mnie na dzien dobry i juz do konca dnia mam spieprzony humor :ico_zly: Ja nie wiem co z tymi chlopami :ico_noniewiem:
tak tak kochana wiem ,na pewno da sobie rade,nie chwaląc sie mam zdolną córkę ! ale wiesz normalka ze my mamy sie zamartwiamy!
Pewnie,madra dziewczynka,w dwa dni sie przestawi :ico_brawa_01:
A to moja Natalie,tez juz slicznie siedzi w wanience :ico_brawa_01:
Obrazek Niestety na Fotosiku teraz trzeba zaplacic im abonament zeby sie otwieralo w pelnym rozmiarze,a tak trzeba klikac w zdjecie.No na wszystkim juz zarabiaja :ico_zly:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

18 lut 2009, 16:11

A to moja Natalie,tez juz slicznie siedzi w wanience
śliczności ta Twoja Natalie!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
nie wiem czemu ale ona jest taka podobna do mojego Nicolaska :-D

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

18 lut 2009, 18:11

Witam

my po spacerku, u nas dzis tak pieknie, slonko swiecie normalnie jak wiosna :ico_haha_01: 7 stopni dzis :ico_brawa_01: maly siedzial w spacerowce i bardzo mu sie podobalo, caly czas sie rozgladal i gadal i sie usmiechal do mnie.

miszka sliczn zdjecie Natalci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

18 lut 2009, 22:05

Ja mam takiego samego jeczudupe Codziennie sapie,ze cos mu nie pasuje,no zero jakiejs chocby iskry radosci zycia Nawet jak ja mam dobry dzien,to wroci z tej roboty ,w****i mnie na dzien dobry i juz do konca dnia mam spieprzony humor Ja nie wiem co z tymi chlopami
no dokładnie a jak wraca z pracy ja go witam usmiechnieta a tez mi mowi ,,nic mi nie mow,, to mnie juz szlak trafia i wole sie nie odzywac bo zaraz sie klocic zaczynamy normalnie mam go dosc, stara baba :ico_zly:
Niestety na Fotosiku teraz trzeba zaplacic im abonament zeby sie otwieralo w pelnym rozmiarze,a tak trzeba klikac w zdjecie.No na wszystkim juz zarabiaja
łeeeee kurde to jak my teraz zdjatka naszych maluchow bedziemy wklejac :ico_noniewiem:
ślicznie siedzi moj na razie tylko piane z wody i gabke pozera :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

18 lut 2009, 22:18

no dokładnie a jak wraca z pracy ja go witam usmiechnieta a tez mi mowi ,,nic mi nie mow,, to mnie juz szlak trafia i wole sie nie odzywac bo zaraz sie klocic zaczynamy normalnie mam go dosc, stara baba
skąd ja to znam :ico_noniewiem: coś z tymi chłopami nie tak to my siedzimy cały dzien i noc z maluszkami jesteśmy na każde ich zawołanie mamy cały dom na głowie a oni sa zmęczeni i zestresowani :ico_puknij: ja nie wiem co się z nimi dzieje chyba czują sie niedowatościowani bo teraz nie są w centrum zainteresowania.\
A ja sie pochwale :ico_oczko: mały kupsztala zrobił wiec dzisiaj spię spokojnie :-D :-D a potem słodko poszedł spać :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ja czekam na Jarka pani mieczykowa (rybka ) urodziła nam 20 młodych :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: pewnie się ucieszy

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

18 lut 2009, 22:20

Obrazek

[ Dodano: 2009-02-18, 21:23 ]
miszka a mi sie udalo wkleic wieksze to ten kod 500 pix. :ico_noniewiem:
na Jarka pani mieczykowa (rybka ) urodziła nam 20 młodych pewnie się ucieszy
no to gratulacje z powiekszenia rodziny :ico_brawa_01:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości