Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

23 lip 2007, 16:45

Heloł Sierpnióweczki!!! :ico_ciezarowka:
kasia, bedziemy mocno trzymały kciuki za Ciebie jutro. Na pewno wrócisz z 5 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Basia, rozmowa to najlepsze lekarstwo. Spokojnie, bez emocji postaraj sie wytłumaczyc swojemu chłopakowi o co Ci chodzi i na pewno bedzie dobrze. :-)

Anitka, siedzenie w domku jest bardzo przygnebiajace, szczególnie dla kogos kto miał wczesniej duzy kontakt z ludźmi. Mnie tez było ciezko na poczatku jak siedziałam sama w domku. Teraz juz nauczyłam sie gospodarowac czasem i wychodze jak najczesciej sie da, bo to na prawde pomaga. :ico_oczko:

Aga, ja nie dawałam zadnego płynu do zmiekczania ubranek. Ale nie wiem czy to dobrze czy zle... :ico_noniewiem:

Beatka, głowa do góry, po porodach ustalimy sobie plan działania i bedziemy laseczki, ze hoho :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
kasia1983
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2032
Rejestracja: 13 mar 2007, 10:20

23 lip 2007, 17:16

swabsia kochana trzymaj sie i porozmawiaj z nim zawsze rozmową duzo mozna zdziałać nie ukrywaj swoich uczuc

do pępuszka kupilam normalny spirytus 100 mlw sklepie spożywczym na półce z alkoholem mam też te waciki Leko ale wiem że spirytusem lepiej wiec mam i to i to

mam nadzieje że takie zbiorowe trzymanie kciuków jutro przyniesie dobry efekt :ico_oczko: proszę wiec o mnie pamietać od 12:30 :ico_oczko:

Aga78 zapisalam sobie twoj numer podaje swoj: 502 903 952

ja pralam rzeczy maluszka w plynie Lovella a do plukania nic nie dalam tylko dwa razy plukalam ale jak płyn jest "sensitiv" to można dolać

wiecie że już jutro o tej porze to chciala bym rodzić :ico_oczko: chcę sie ylko obronić i jazda :-D wogóle to mam wrazenie że brzuch mi sie opóścil bo juz mi cycochy na nim nie leżą :ico_oczko:

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

23 lip 2007, 17:22

dzieki za wsparcie :ico_oczko: troche mi przeszlo wiem ze to hormony i bedzie ok ale... spotkalam dzisiaj kolezanke i mnie zalamala bo stwierdzila ze jeszcze brzuszek wysoko to sobie poczekam :ico_szoking:
co do pepuszkow to slyszalam ze najlepszy i niezawody jest spirytus z tego co ja wiem to kupuje sie malucha w monopolowym 1 piateczke moze sobie walnac tatus brakujaca piatke uzupelnia sie woda i tym smarujje sie pepek - kolezanka mowi ze kupila cos tam w aptece i jej malej pepek nie chcial odpasc przez bardzo dlugo cos tam sie babralo az nie kupili spirytu...

agasco
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 11 mar 2007, 13:12

23 lip 2007, 17:25

kasia1983, powodzenia jutro
Yvone, odstawiłaś juz leki ,jak sie czujesz bez?
ja mam fenoterol jeszcze do środy ostatnia dawka nareszcie :ico_sorki:
w środe też wizyta u gina ,juz nie moge sie doczekać

też coraz częsciej mam dosyć bycia :ico_ciezarowka:
nie myśle o porodzie ,bo nie moge sie jakoś na tym skupić,chce tylko juz miec synka na rękach i tylko to mi w głowie :ico_dziecko:
jak widze takie maleństwa to mi az mnie ściska z zazdrosci :565:
a upały już doprowadzają mnie do szału :ico_zly:

:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: dla was

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

23 lip 2007, 17:33

to nie tylko ja taka chumorzasta jak przenosze to bede potworem... ja niby 10 dni ale cierpliwosci to ja juz teraz nie posiadam...
no Kasia ja tez zycze powodzenia jutro no i niech Łukasz nie zrobi psikusa ... ty dzisiaj lez i nic nie rob ... a obronisz sie na pewno tylko troche szkoda nerwow... no i co ty bidulu ubierzesz...

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

23 lip 2007, 18:41

Cześć dziewczynki !!!
Jestem już w domku i nawet czuję się psychicznie lepiej. Zaraz się rozpisze do was, tylko się skończy mój ukochany program program, Co nie powinno się nosić.
Ludzie tu naprawde nie mają pojęcia co gdzie przynależy. Pidzama na zakupy, Wisienka wiesz o czym mówie !!! hihihi :-D

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

23 lip 2007, 18:54

Agasco, ja się lepiej czuję bez tych leków niż z nimi. Wiem, że musiałam je brać, ale czułam się po nich źle. Teraz w końcu wróciła mi sprawność motoryczna i nie mam zawrotów głowy. Naprawdę teraz jest lepiej. Napisz jaki Ty będziesz miała samopoczucie po odstawieniu :-D A i mam wrażenie, że mała jakaś taka ruchliwsza i szczęśliwsza :-D

[ Dodano: 2007-07-23, 18:59 ]
A opiniami ludzi na temat brzucha nie ma co się przejmować, bo każdy brzuszek jest inny jak każda ciąża. Ja pamiętam jak mnie pani sklepowa na osiedlu w 5. miesiącu, pod koniec, zdenerwowała zauważając, że nie powinnam chodzić, bo mam brzuch bardzo nisko i może polecieć. :ico_zly: Zapytałam na wizycie lekarza i wizualnie było ok. Tak więc poprawka na tego typu uwagi :ico_nienie:
A mała dzisiaj tak pupę wystawiła, że położyłam sobie szklankę z wodą na brzuchu, a mój M padał ze śmiechu, bo takich cyrków jeszcze nie widzieliśmy :-D :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-07-23, 19:01 ]
A dodam, że siedziałam przy stole, nie leżałam :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

23 lip 2007, 19:12

Ale popisałyscie przez weekend :ico_szoking: , my bylismy znów w górach bo w piatek tak spuchłam od tych upałów w Krakowie, że butów normalnie nie mogłam załozyć i powiedziałam basta i pojechalismy, ale było przyjemnie i chłodno :-D , a dziś znów na 7.30 na chirurgie, ale na szczescie jeszcze tylko 4 dni :ico_haha_01: , bo teraz jak chodzę to mi co chwile brzuch twardnieje :ico_olaboga:

Kasia- powodzenia na obronie jutro, na pewno będzie superowo, a my bedziemy trzymac za Ciebie kciuki :ico_brawa_01:

Co do spirytusu to nam pani w szkole rodzenia mówiła tak jak anita pisała, czyli zwykły, piatek tata pije , dolewamy wody i mamy 95 % :-D

Co do brzucha, ja mam wrażenie, że mi niedługo zjedzie do kolan, mała tak strasznie apiera na miednice, już nie mówiac o pęcherzu i permanentnym pragnieniu pójscia do toalety, a moja tesciowa na to że w cale nie zjechał i że jeszcze sobie ponosze :ico_zly: , a ja już mam dosyć i chce urodzić w przyszłym tygodniu :-D -marzenia

wisienko
jak to szybko zleciało, za tydzień będziesz mieć szymonka w ramionach :-D , normalnie jestem zazdrosna :ico_wstydzioch:

Co do męza, mój potrzebował trochę czasu, żeby się oswoić z myślą o dziecku, na poczatku mnie denerwował swoimi tekstami, że nie planował tak wczesnie być ojcem :ico_zly: , ale jak mała zaczęła się ruszać to nagle zmienił nastawienie i na szczęście teraz już jest dobrze i się doczekac nie może :-D , ja sobie myślę, że faceci boją sie odpowiedzialności i braku swobody i stąd tak dziwnie reagują, a że nie za bardzo umieja rozmawiać to czasem kłótnie z tego wychodzą.

[ Dodano: 2007-07-23, 19:19 ]
aaa i jeszcze podaje swój nr tel. 516-056-376, znajac moje szczęście pewnie najdłuzej pzoostane w dwupaku :ico_placzek:

Awatar użytkownika
swbasia
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 181
Rejestracja: 18 mar 2007, 12:04

23 lip 2007, 20:59

beata84 moze i my wymienimy sie angielskimi numerami telefonow jak zaczne rodzic to ci napisze smska a jak ty to ty mi co ty nato ??? a oto moj nr. 07936436450
pozdrawiam !!!

Kasia3
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 955
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:37

23 lip 2007, 21:05

Ale numer z ogladania telewizji wyszła dżemka hihi :-D
Jednak nadal czuje się zmęczona, bo wstałam o 5:30 mieliśmy sprawy do załatwienia i trzeba było o 7 rano być na miejscu i teraz padam na pyszczek. Zachaczyłam o polski sklepik i kupiłam kubusia i bułki z serem i to było najlepsze jedzonko, ciągnełam to w 2 sekundy i nadal jestem pełna.
Kasia Powodzenia na obronie będe z tobą myślami. Ty jak ja jesteś gotowa, ja każdego dnia zastanawiam się a jak to będzie dzisiaj?? :ico_oczko:
Swbasia jeśli będziesz rozmawiała z nim zacznij o nim, że to normalne być zdenerwowanym i myśleć o tysiącu sprawach, i że teraz wiele się zmieni. Ale razem damy rade bo dla nas obojga jest to nowe i zacznij o sobie vo ty czujesz. Jeśli zaczniesz od niego to pomoże w rozmowie, bo jak od siebie zaczniesz on pomyśli znowu o sobie gada. :ico_olaboga: Ale szczerze faceci nie są dobrzy w radzeniu sobie ze sresem, oni są z Marsa. :-D
Ja kupie Spirytus w Polskim sklepie nie masz takiego tam, bo ja mam jeden który ściąga niektóre leki z polski. A jak nie to woda utleniona pomoże też bo chodzi o to aby wysuszyć i wtedy szybko odpada pępuszek. Ja z mężę umówiłam się, aby spirytus urzywać raz dziennie a na ultenionej wodzie będziemy jechać każdego dnia.
Anitko jak dziewczyny mówia poszukaj sobie coś do czytania, albo do oglądania, ja siedze non stop, mężunio elektryk nie ma godzin pracy,, praca będzie skończona kiedy będzie możliwość i ja tu nie mam rodziny i koleżanek, ciężko ale po paru płaczach i złym humorze, dzisiaj wybrałam się na miasto, nawet po kubusia i bułeczke, ale było inaczej. I ci ludzie kiedy widzą cie w ciąży i się do ciebie uśmiechają, są tak mili, humor poprostu sam się zmienia.
A gadanie ludzkie to ja mam gdzieś, ile można słuchać głupot.
Pruedence, ty to jesteś szczęściara z tymi górami, :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], CurtisBlata i 1 gość