Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

14 cze 2012, 20:19

moja Hanka tez dopiero wczoraj pierwszy raz sie przewrocila z pleckow na brzuszek :ico_brawa_01:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

14 cze 2012, 20:40

Oleńka waży 6300 i ma 65 cm.
No prosze jak super dziewczyna rosnie :ico_brawa_01:
Ale pewnie dlatego, że ja jestem niewymiarowa;(
Ja jestem bardzo niewymiarowa. Z powodu biustu musialam wziac wiekszy rozmiar. Ale w tym fasonie to w niczym nie przeszkodzilo na szczescie.
wczoraj pierwszy raz sie przewrocila z pleckow na brzuszek
Super :ico_brawa_01: dzielna Haneczka :ico_brawa_01:

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

14 cze 2012, 21:43

Oleńka waży 6300 i ma 65 cm.
pięknie :ico_brawa_01:
moja Hanka tez dopiero wczoraj pierwszy raz sie przewrocila z pleckow na brzuszek :ico_brawa_01:
taka kruszynka a taka silna! :ico_brawa_01:

a mi sie też raz udało kupic sukienke bez przymierzania :-D . Jest idealna :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
nostromo20
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 392
Rejestracja: 26 lis 2011, 18:45

15 cze 2012, 09:24

Witam piątkowo-weekendowo :-D
u nas kolejna fajna nocka, zaczynam się przyzwyczajać :-D
dziś 15 czerwca, a to oznacza, że gdybym miała gdzie wracać, to dziś bym wracała do pracy. czy to nie straszne?... oczywiście mam przedłużony macierzyński o te 4 tygodnie, ale już mi to spędza sen z powiek, co dalej...? :ico_placzek:
mąż ma nocki teraz, więc ściągam na jutro do siebie koleżankę i będziemy razem kibicować, gadać do nocy i walniemy se po drinku, skoro już mogę, a co :-D kiedyś regularnie się odwiedzałyśmy, teraz się to zmieniło z wiadomych względów, no ale skoro jutro chata wolna (przynajmniej w nocy...), to pobuszujemy trochę :ico_brawa_01: nie mogę się doczekać.
a powiedzcie dziewczyny, jak dopieracie śliniaki i ubranka upaprane zupkami i innym jedzeniem? bo odkąd Filip zjada słoiczki, to wszystkie śliniaki są pięknie pomarańczowe, a od wczoraj również zielone (bo szpinak bardzo smakował...) i nie umiem tego sprać, a mam program w pralce 95 stopni :ico_szoking: szkoda tych śliniaków...

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

15 cze 2012, 09:33

a powiedzcie dziewczyny, jak dopieracie śliniaki i ubranka upaprane zupkami i innym jedzeniem? bo odkąd Filip zjada słoiczki, to wszystkie śliniaki są pięknie pomarańczowe, a od wczoraj również zielone (bo szpinak bardzo smakował...) i nie umiem tego sprać, a mam program w pralce 95 stopni szkoda tych śliniaków...
Ja namaczałam kiedys takie upaprane ubranka w proszku i odplamiaczu a potem prałam normalnie i wszystko pięknie schodziło, wiec może ty tez tak spróbuj, namocz na noc w waniszu a rano wstaw do uprania, powinno puścic.
Brawo dla Hani za przewroty, moja Ola tez na razie potrafi z brzuszka na plecki :)

agasio
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 687
Rejestracja: 05 lip 2011, 18:00

15 cze 2012, 09:34

Smutne, ze czas urlopów tak szybko nam przeleciał i trzeba zostawić te nasze kruszynki i wracać do pracy. U mnie jeszcze 2 miesieące, a też juz to przezywam :ico_placzek:

[ Dodano: 15-06-2012, 09:35 ]
Gabi- udanego spacerku!!!
ja siadam do ksiazek :ico_placzek:

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

15 cze 2012, 13:07

Gabi wlasnie wbrew pzoorom sukienka nie ma duzego dekoldu :-) delikatnie odsloniety ale naprawde delikatnie :-) Potem wloze ja na siebie i zrobie Ci zdjecie dekoldu jak wyglada :-)

A teraz uciekam bo musimy kilka spraw zalatwic korzystajac z wolnego D.

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

15 cze 2012, 18:23

witam

a mi sie kończy urlop macierzyński 15 lipca...i też ma małego doła, ale nie z powodu ze wracam do pracy-bo narazie nie , az skończy roczek :ico_haha_02: , ale ze na wychowawczym tak mało kaski sie dostaje... :ico_noniewiem: oj trzeba bedzie zaciskać pasa...ale fakt faktem ze szybko nam ten urlop macierzyński mija...za szybko...i dzieciaczki coraz starsze...kiedy to zleciało????

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

15 cze 2012, 19:14

witam

Mad a kiedy nam sie pokazesz w sukience? musimy czekac do soboty?
i jak bedziesz miec wlosy uczesane?

wiecie musialam sprzedac ta mate co kupilam, pamietacie taka z oparciem
okazala sie beznadziejna w praktyce
bo teraz jak Hancia robi fikolki w bok nie ma na niej miejsca i sie wkurza ze nic nie widzi z niej bo to oparcie wszystko zaslania :ico_zly:
a ja glupia zamiast was posluchac a mowilyscie ze nie praktyczna jest
to kupilam bo myslalam ze sobie ja tam bede sadzac i opierac do zabawy
a nie pomyslalam ze nie bedzie miala miejsca sie w niej przemieszczac
i kupilam ta z tiny love jeszcze nie przyszla ale wydaje mi sie super
Obrazek

[ Dodano: 15-06-2012, 19:33 ]
Mad a co myslisz o takim wozku ?

Obrazek

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

15 cze 2012, 20:13

My borykamy się z wirusem Borysa :ico_placzek: biedactwo moje jest cały obsypany i dodatkowo ma czerwone gardło. Jesc bardzo nie chce i jest strasznie marudny. Lekarz przepisał nam wapno,fenistil i tantum verde i kazał czekać. Jutro mamy iść na badanie krwi bo lekarz twierdzi że Borys ma powiększoną wątrobę i mam wykluczyć poprzez badania krzywice.
Normalnie ryczec mi się chce :ico_placzek: tak mi go żal :ico_placzek:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość