Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

20 sie 2007, 16:01

kamizela, - no gruba..71,5 obecnie .... a było 65 ...więc ...jeszcze ...

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

20 sie 2007, 16:13

A tam :ico_spanko:

[ Dodano: 2007-08-20, 17:24 ]
Kurczę dziewczyny trzymajcie jutro kciuki za mojego Wiktorka i za mnie bo idziemy na szczepienie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Ja nienawidzę się kłuć, a jak widzę jak kłują mi synka to mdleję...

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

20 sie 2007, 18:18

Gosia A, ja nic nie powiem bo normalnie mi szczeka opadła
wiem że to glupio zabrzmi ale masztaki typ kobiecej urody ktory strasznie mi sie podoba
sliczna z ciebie kobitka i ladne macie mieszkanko

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

20 sie 2007, 19:06

no gosia super, super, nie ma co oszczedzac komplemantów :ico_brawa_01: :-) i gdzie niby te 71 kg? świetnie wyglądasz!!

kamizela nikt nie lubi jak sie dziecku robi krzywde, a ono tak na nas patrzy i :ico_placzek: i nie ozna za bardzo pomóc i my tez :ico_placzek: :ico_olaboga: powodzenia :ico_oczko:

a jak tam wam dzien minął...
my duzo spacerowałyśmy dzis, teraz czekamy na kąpiel, teraz zaczał sie tydzien kapieli bez tatusia, bo na popołudnie pracuje, jakos trzeba dac sobie rade...

wróce jak "wyporzadze" małą...

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

20 sie 2007, 19:49

:ico_placzek: a ja tu mam internet z komorki :ico_placzek: i nie widzę zdjęć!!! :ico_zly: ale jutro obejrzę na żywo :-D
Hania super, śpi ślicznie, jak nie śpi to gada...jakoś leci. Nawet w auchan spała, bo mieliśmy wózek...Jutro do Gosi :-D :-D :-D w środę IKEA i w nocy wracamy. Zamieszanie jest na całego, moja bratanica się podnieca widokiem Hanki :-D . A dziś pierwsza kąpiel w dużej wannie :ico_szoking:
Buziaki, zmykam

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

20 sie 2007, 20:24

a u nas sie zaczyna burza, a ja SAMA w domu :ico_olaboga:
mała juz spi, myslałam ze sobie obejrze jakis film na kompie, ale raczej nie zdołam, bo musze wszystko powyłaczac i co mam robic??
boje sie...
nienawidze burzy jak jestem sama w domu...
ide wziac szybko prysznic zebym zdazyła zanim jeszcze swiatło wyłączą, a to dopiero bedzie MASAKRA... :ico_olaboga:
jakby przeszło to sie jeszcze odezwe, jak nie to mam nadzieje ze jutro dam rade..

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

20 sie 2007, 21:15

Gosia A, nie wiem czy lubisz jak ktoś Ci tak "kadzi" :-D :ico_oczko: ale piękna z Ciebie kobieta!!! normalnie aż musiałam obejrzeć jeszcze raz zdjęcia bo za pierwszym razem to nawet Twojego syna nie zauważyłam - tak się na Ciebie zagapiłam, a swoją drogą Hubcio też przystojniacha rośnie, no i spory z niego gość hehehe (no moja też nie mała - 7300); zazdroszczę że już po chrzcinach jesteście ja mam wszystko jeszcze przed sobą :ico_olaboga: i już dawno miałam napisać, że strasznie Wam zazdroszczę tego tarasu :ico_wstydzioch:

tak w ogóle to Witam wieczorową porą :-D
ja znowu nie miałam czasu żeby tu wpadać a dzisiaj cały dzień czytałam zaległości od piątku :ico_olaboga:

my idziemy w tym tyg na szczepienie... jak ostatnio zobaczyłam grubość tej igły to brrrrrrrr tym razem chyba zamknę oczy :ico_noniewiem: najgorsze że dziecko niczego nieświadome śmieje się do mnie a tu taka niemiła niespodzianka ... na szczęście tylko jedno ukłucie uff

oczywiście nie mam już siły żeby się przyłączyć do ostatnich tematów... znowu zresztą połowę zapomniałam

ladybird23, trzymaj się dzielnie - musisz być silna - jesteś matką :ico_nienie: :-D :ico_oczko:

zborra, Gosia A, czekamy na relację ze spotkania i jakieś zdjęcia :-D :ico_brawa_01: ale Wam zazdroszczę..........

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

20 sie 2007, 21:48

no heka !!! Goska Ty jak Ty ale cycki to masz ładne hihihhihhi :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: a syn to poprostu slicznota !!

a u nas cisza.......... dzieci spią :) ......... a ja buszuje po necie .......... hehe

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

20 sie 2007, 21:50

wróciłam z zakupów. Udało nam się dostać gajerek dla Mariusza z wistuli za 700zł. Teściowa stwierdziła że przepłaciliśmy.
Kurcze właśnie uświadomiłam sobie ze został tylko miesiąc.
Ciekawe jak patrycja.le ona chyba jakoś w tą sobotę ślub brała.

gosia super zdjęcia. Rewelacyjna z Was rodzinka.

anza, ja szczepienie mam w przyszłym tygodniu. Akurat w moje urodziny...

ladybird23, nie taka burza straszna. Ja jak tylko zagrzmi chowam głowę pod poduszkę albo zamykam się w łazience :-D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

20 sie 2007, 21:52

hej...mala juz spi a ja powolutku pakuje graty...mieszkamy na tym mieszkaniu rok i 3 miesiace ale rzeczy mamy jakby cale zycie!!!smietnik pelniutki...a dopiero porządkuje kuchnię!!!!masakra ale jest okazja do pozbycia sie zbednych przedmiotow

Gosia...no nareszcie foty... :ico_brawa_01: wiec teraz opinia....kobieta piekna,mieszkanie i taras cudne.....i gdzie te niby kilogramy do schudniecia???wiedzialam ze kantujesz :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość