NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

26 lis 2010, 16:22

pokoj dziewczynek juz gotowy :ico_brawa_01: i kuchnia juz tez zawieszona :ico_brawa_01:
strasznie sie ciesze :-D :-D
w przyszlym tyg tylko wszystko poukladam, firanki powinnam miec kolo wtorku-srody wiec bedzie fajnie :-D
jutro przewieziemy rzeczy P. i nasze lozko do sypialni i wreszcie bedziemy u siebie :ico_brawa_01: co prawda bez telefonu i internetu ale na wlasnym kawalku podlogi :-D

no a tesciowa ma urodziny we wtorek to pewnie i tak sie zobaczymy :ico_haha_01: :ico_haha_01:
a znajac zycie to beda do nas czesto wpadac, zobaczyc co u synka, bo mamy do siebie az 5 km :ico_haha_01: :ico_haha_01: ale P. twierdzi, ze w razie W poprostu ich nie wpuscimy :ico_haha_01: :ico_haha_01: a potem powiemy, ze juz spalismy, albo, ze nas nie bylo :ico_haha_01: :ico_haha_01: on tez sie juz cieszy, ze bedzie mial troche odpoczynku od rodzicow :ico_haha_02:

a u nas snieg sypie znowu :ico_szoking:

[ Dodano: 2010-11-26, 15:23 ]
no i zrobilam sobie goracej herbaty i przez przypadek ja wylalam... na swoje uda... :ico_zly: dobrze, ze nie na brzuch :ico_sorki: :ico_sorki:

Dobrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 529
Rejestracja: 30 sie 2010, 16:41

26 lis 2010, 23:27

Cześć dziewczynki!!
Przepraszam , ale ja na chwilkę i nie czytałam wszystkiego bo tyle mam zaległości :ico_olaboga:
Więc teraz tylko o sobie...
Byłam dziś na badaniu, wszystko jest ok, maluszek trzyma się dobrze :-) Z szyjką tez wszytko ok, więc ten płyn na pewno mi nie wycieka. Jest go mało, ale jest w normie, więc nie ma się co martwić.

Teraz mam kupę zamieszania, bo jutro ten ślub :ico_sorki: :ico_sorki: normalnie już mam stresa, chyba dziś spać nie będę... Wiem, że to źle dla maluszka ale nic na to nie poradzę, że się tym stresuję :ico_noniewiem:

Buziaczki dla was mamuśki :ico_buziaczki_big:
Trzymajcie się!!
Zajrzę tu pewnie najwcześniej w poniedziałek :-D

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

26 lis 2010, 23:48

NowaSejana, a ja nie lubię takich żarcików. Być może teśc nie ma niczego złego na myśli, hmm na pewno nie ma, ale mnie wkurzają takie docinki. Mój też tak ma, ale z tych jego żartów to tylko on się śmieje. Np ostatnio usłyszałam, że kilka wałków mi doszło hahaha :ico_noniewiem:

tabogucka to u Ciebie w pracy tez puszczają jakieś docinki?????kurka to ja się nie dziwię, że Ci się nie chce tam przychodzić. nie mają się kogo czepić???oby Ci ten czas do urlopu zleciał jak najszybciej :ico_sorki:

Dobrusia, trzymam kciuki za jutro :ico_oczko: super, ze z dzidzią ok!!!Powodzenia!

no i zrobilam sobie goracej herbaty i przez przypadek ja wylalam... na swoje uda... :ico_zly: dobrze, ze nie na brzuch :ico_sorki: :ico_sorki:
_________________
bądź ostrożna !!! :ico_olaboga: ale wrzątek???? :ico_szoking:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

27 lis 2010, 08:34

Dobrusia Wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia :ico_prezent:

[ Dodano: 2010-11-27, 07:43 ]
NowaSejana to ja Cie moge pocieszyc ze mi sie gorsza "wpadka"zdarzyla...rozleciala mi sie w pracy kapsulka amalgamatu!!! Tylko ze to sie sklada z tego cholernie trujacego/toksycznego merkurego :ico_zly: !!! Na szczescie od brzusia daleko ale pod samym nosem bo w takiej maszynie to siedzialo -bylam w rekawiczkach ale bez maseczki :ico_nienie: i szybko uprzatnelam bajzel ( chociaz tez nie tak jak trezba bo do tego jest specjalny zestaw bo to jak rtec w takich kuleczkach malych ale przy moim szefie furiacie to nawet czlowiek nie ma chwili zeby pomyslec bo tamten sie juz trzesie) Nie mam objawow zatrucia Wiec nawet jesli to jakas malenka dawke przyswoilam -mysle ze nie szkodliwa ale wystraszylam sie nie na zarty.... A w przacy ostrozniej sie nie da bo ten zaraz drze sie ze juz ze teraz.... :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:

[ Dodano: 2010-11-27, 07:51 ]
Blanka26 no zdarza sie ...zwlaszcza mojemu szefowi cos glupiego pieprznac np. sie pyta czy maluch kopie? mowie ze tak ale tylko wieczorem! to on ze dobrze ,bo to znaczy ze juz wie kto tu rzadzi i juz sie go boi tak jak powinnien!!! :ico_zly: A ja mysle ze to nie smieszne i ze rzeczywisscie tak mnie stresuje ze sie bidna dzidzia boi poruszyc jak jestem w pracy :ico_olaboga: Albo jak ktos zrobi jaks pomylke -to on sie od razu pyta czy jestes w ciazy??? Bo wg niego -i ciagle to powtarza -kobiety w ciazy maja galareteke zamiast mozgu :ico_puknij: itp. Niby nic strasznego ale tak dzien po dniu...to mi sie rzygac chce od tych jego komentarzy albo jezszcze bardziej sie zloszcze /stresuje ze on mi dzidzie stresuje :ico_placzek:

[ Dodano: 2010-11-27, 07:57 ]
A i jesli ktoras jest z Wawy lub okolic to poprosze sprawozdanie z pogody :-D Ja sie wybieram w czwartek i nie wiem czy sniegu i mrozu sie spodziewac czy raczej takiego lagodnego chlodku jak tutaj... bo sie chyba bede musiala zaopatrzec w czape(nie nawidze -ale w ciazy trzba -bo nie mozna sie przeziebic)i porzadne rekawiczki (bo ja mam na tutaj takie z odcinanymi paluszkami :ico_haha_01: )

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

27 lis 2010, 12:45

magda1614 gratulacje za 21 tydz. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dobrusia Wszystkiego Najlepszego na nowej drodze życia :ico_tort: :ico_brawa_01:

NowaSejana Brzuszek śliczny, rzeczywiście duży jak na ten tydzień,bo u mnie taki skromny :ico_haha_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A mnie dziś przywitało 6 okienko,ale się cieszę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

tabogucka
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1532
Rejestracja: 01 wrz 2010, 22:01

27 lis 2010, 13:45

Gwona :ico_prezent: za 6 okienko!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Jak sie czujesz i jak sobie radzisz???

Awatar użytkownika
ewelcia1245
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 31 lip 2010, 17:53

27 lis 2010, 14:41

Dobrusia WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ZYCIA :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

GWONA za 6 okienko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

27 lis 2010, 15:42

Dziewczynki moje kochane, ja sie z Wami zegnam
za pol godzinki jedziemy do swojego mieszkanka, a tam niestety jeszcze internet nie podlaczony
trzymajcie sie cieplutko i dbajcie o siebie i o swoje dzieciaczki

Awatar użytkownika
Gwona
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 29 sie 2010, 19:23

27 lis 2010, 15:42

tabogudzka Jeśli chodzi o samopoczucie to nawet nie jest źle. Jakoś to leci pomału do przodu,byle by spokojnie do końca ciąży :-) Mała tak szaleje i zdrowo rośnie,że to strasznie podtrzymuje mnie na duchu. Z resztą bez mojej przyjaciółki i kochanego taty nie wiem czy bym sobie tak poradziła. I oby tak dalej,a wszystko dobrze się ułoży :-)

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

28 lis 2010, 13:36

czesc dziewczyny

Gwona jak sie ciesze, ze cie widze w dobrym nastroju :-)

ja tez bez internetu dalej, u kuby w pracy siedze chwilke...

moja dzidzia wczoraj pierwszy raz miala czkawke :ico_haha_01: juz zapomnialam jakie to zabawne uczucie :ico_oczko:
no i kopie mnie juz na prawde wysoko-tak z dnia na dzien, moze sie przemiescila znowu?

dziewczyny jak te wasze rozwarcia szyjek i te rozne strasznosci??

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Thomasbulty i 1 gość